Вітаємо наших переможців

24 Листопада 2020 - 03:09

2018-2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2018/2019 н.р.

 диплом ІІ ступеня:

історія - Русинкович Каміла, учениця 4 (8) класу Перечинської гімназії ІІ- ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку (учитель Мартон І.І.);

географія - Петрішка Анастасія, учениця 7 (11) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку (учитель Ревта О.Л.).

диплом ІІІ ступеня:

історія - Бондар Ангеліна, учениця 6 (10) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку (учитель Мартон І.І.);

історія - Совга Крестина, учениця 7 (11) класу Перечинської гімназії   ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку (учитель Мартон І.І.);

українська мова і література - Пастеляк Анастасія, учениця 7(11) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку (учитель Опаленик Ж.В.);

географія - Ганчак Віктор, учень 4 (8) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку  (учитель Ревта О.Л.).

  Переможці ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту Малої академії наук України 

диплом ІІІ ступеня:

відділення фізики та астрономії, секція: астрономія та астрофізика - Бондар Ангеліна, учениця 6 (10) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку (учитель Кедюлич М.І.);

відділення історії, секція: всесвітня історія - Дуран Яна, учениця 6 (10) класу Перечинської гімназії   ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку (учитель Мартон І.І.);

відділення фізики та астрономії, секція: експериментальна фізика - Магада Євгенія, учениця 9 класу Зарічівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (учитель Гондорчина О.Ю.).

  ІІІ етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учніської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

I МІСЦЕ:  Кедюлич Валерія - учениця 2 (6) класу Перечинської гімназії ІІ–ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку (учитель Керецман Я.М.)

2017-2018 Н.Р.

17 травня 2018 року в Києві у Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка відбулися урочистості з приводу завершення ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. 

Вітаємо учасників церемонії нагородження: ученицю 5-Б класу Перечинської гімназії Кедюлич Валерію, яка здобула І місце в ІV (всеукраїнському) етапі Конкурсу та вчителя української мови і літератури Ярославу Керецман.

          

   Відповідно до наказу МОН України №425 від 25.04.2018 року "Про призначення стипендій Президента України переможцям ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика" учениці Кедюлич Валерії призначено стипендію Президента України, яку вона буде отримувати щомісячно з 1 вересня 2018 року до 1 вересня 2019 року за рахунок коштів бюджету, з якого фінансується заклад освіти, де навчається стипендіат .

 КОНКУРС "МАН. ЮНІОР. ДОСЛІДНИК"

 16 травня, в режимі on-line коференції  учениця 10 класу гімназії Семенюк Крістіна захищала свою науково-дослідницьку роботу «Визначення моментів сходу і заходу Сонця». Вітаємо Крістіну та керівника її роботи Марію Іванівну Кедюлич, учителя фізики й астрономії, з ІІ місцем у Всеукраїнському конкурсі МАН. Юніор. Дослідник (секція астрономії).

        

ІІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад із навчальних дисциплін у 2017/2018 н.р.

ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ: українська мова і література - Пастеляк Анастасія, учениця  6(10) класу Перечинської гімназії ІІ – ІІІ  ступенів суспільно-гуманітарного напрямку (учитель Опаленик Ж.В.);

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ: історія - Вайда Софія, учениця 4 (8) класу Перечинської гімназії  ІІ – ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку (учитель Мартон І.І.);  географія - Петрішка Анастасія, учениця 6 (10) класу Перечинської гімназії ІІ – ІІІ  ступенів суспільно-гуманітарного напрямку (учитель Ревта О.Л.).

    ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту Малої академії наук України 

ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ: відділення: фізики і астрономії, секція: астрономія та астрофізика Семенюк Крістіна - учениця 6 (10) класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманатарного напрямку (учитель Кедюлич М.І.), відділення: філософії та суспільствознавства, cекція соціологія Штелиха Еріка  -  учениця 9 класу Перечинської загальноосвітньої школиІ – ІІІ ступенів Закарпатської області

  ІІІ етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

I МІСЦЕ: Кедюлич Валерія - учениця 1 (5) класу Перечинської гімназії ІІ–ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку (учитель Керецман Я.М.); IІІ МІСЦЕ: Суббота Ніколь - учениця 2 (6) класу Перечинської гімназії ІІ–ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку (учитель Годована М.Е.).

 ІV (підсумковий) етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

I МІСЦЕ: Кедюлич Валерія - учениця 1 (5) класу Перечинської гімназії ІІ–ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку (учитель Керецман Я.М.)