Публічні закупівлі

04 Липня 2022 - 12:51

Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі"  ЗАВАНТАЖИТИ 

Обгрунтування технічних та якісних характеристик

предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення,

очікуваної вартості предмета закупівлі

( на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від

11.10.2016  № 710 “Про ефективне використання державних коштів” зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266»)

 

Відділом освіти, культури, сім᾿ї, молоді та спорту Перечинської міської ради здійснюється закупівля за предметом закупівлі: код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»  55510000-8 Послуги їдалень (послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій закладів загальної середньої освіти Перечинської міської ТГ та вихованців груп подовженого дня у 2022 році) .

 

Процедура закупівлі:    переговорна процедура

 

Вид предмету закупівлі:    послуги  

Очікувана вартість закупівлі:  447 500,00 грн. (без ПДВ)

Ідентифікатор закупівлі:  UA-2022-02-08-003797-b

 

Обгрунтування технічних та якісних характеристик

предмета закупівлі

 

Харчування учнів повинно повністю відповідати фізіологічній потребі дитячого організму у поживних речовинах та енергії відповідно до віково-статевих особливостей,  а також вимогам санітарного законодавства та нормам харчування, встановленим постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 р. № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».

Розрахунок вартості послуг з організації харчування дітей здійснюється виходячи з орієнтованого набору продуктів на одноразове гаряче харчування (обід) у грамах.

 

Кількість діто-днів – 12 785

 

Учасник розраховує ціну послуги відповідно до двотижневого перспективного меню, але яка не має перевищувати 35,00 грн. за один обід для одного учня навчального закладу (вартість встановлено рішенням сесії Перечинської міської ради від 15.12.2021  № 420 «Про організацію харчування здобувачів освіти у закладах загальної середньої освіти Перечинської міської ТГ у 2022 році).

Послуги їдалень (послуги з організації шкільного харчування) будуть здійснюватися виключно в приміщеннях їдалень закладів освіти, зазначених у Додатку 1 до тендерної документації, з використанням власного обладнання та обладнання цих закладів.

До ціни пропозиції учасника включаються податки і збори (обов’язкові платежі), що сплачуються або мають бути сплачені, а також інші витрати, передбачені для послуг даного виду, з урахуванням особливостей, зазначених в оголошенні, а саме: витрати на закупівлю продуктів, транспортні витрати, приготування їжі, а також витрати на прибирання та миття посуду, заробітна плата працівників, податки до бюджету, комунальні послуги, та інші обов’язкові платежі, що сплачуються або мають бути сплачені. До розрахунку ціни входять усі види послуг, у тому числі й ті, які доручатимуться для виконання третім особам. Учасник підтверджує включення до ціни його пропозиції усіх перелічених вище складових ціни та гарантує, що не врахована Учасником вартість окремих послуг не сплачується Замовником окремо та вважається врахованою у ціні його пропозиції. 

Учасник, що виявив намір взяти участь у торгах відповідає за одержання будь-яких та всіх необхідних дозволів, ліцензій, сертифікатів (у тому числі експортних та імпортних) та інших документів, пов’язаних із поданням  пропозиції конкурсних торгів, та самостійно несе всі витрати на їх отримання.

Харчування, що надається, повинно бути якісним та відповідати вимогам діючих стандартів та розробленого меню. Продукти, з яких готуються страви, не повинні містити синтетичних барвників, ароматизаторів, підсолоджувачів смаку, штучних консервантів. Продукти харчування та продовольча сировина повинні надходити разом із супровідними документами, які свідчать про їх походження та якість.

Відповідальність за якість продуктів харчування та продовольчої сировини, готової продукції покладається на учасника, що забезпечує харчування учнів.

Кількість учнів може змінюватися відповідно до фактичного відвідування.

Кількість учнів на харчування узгоджується замовником кожного дня.

Комплекс послуг з організації харчування дітей включає:

-   забезпечення дітей харчуванням за взаємоузгодженим з керівником закладу графіком;

- забезпечення приготування обідів, проведення бракеражу страв у відповідності з діючими положеннями про бракераж на підприємствах громадського харчування;

- забезпечення їдальні закладу, де буде проводитись харчування дітей, столовим посудом, приборами, кухонним інвентарем, спецодягом, миючими та дезінфікуючими засобами згідно норм чинного законодавства; 

- забезпечення їдальні усіма необхідними продуктами харчування, що мають відповідні сертифікати якості, декларації виробника тощо;

- забезпечення здійснення контролю за якістю сировини, готовими продуктами, санітарним станом шкільної їдальні відповідними органами;

Працівники, що здійснюватимуть харчування учнів, повинні мати медичні книжки відповідно до вимог чинного законодавства.

Учасник у пропозиції також враховує, що протягом року змінюється віковий та кількісний склад учнів, тому можливі зміни в кількості дітей в кожній віковій групі та потребі у перегляді норм у харчуванні.

Учасник  під час надання послуг повинен передбачити заходи із захисту довкілля, а саме надати гарантійний лист в довільній формі в якому гарантує застосування заходів із захисту довкілля та описом технології застосування щодо забезпечення утилізації відходів з копією договору на утилізацію відходів.

Учасник повинен забезпечити необхідну кількість штатного персоналу для приготування їжі, миття посуду, прибирання харчоблоку, видачі готових страв, повного сервірування столів та прибирання столів.

Персонал, який планується залучати безпосередньо до приготування їжі, повинен мати медичні книжки з результатами проходження періодичних профілактичних медичних оглядів, та інші необхідні документи, в т.ч. і документи про відповідну професійну освіту оформлені у відповідності до діючого законодавства. Персонал повинен пройти гігієнічне навчання зі здачею заліку з гігієнічних знань.

Продукти, які використовуються під час приготування їжі, повинні мати всі необхідні відповідно до законодавства документи, що підтверджують їх  якість та безпечність, та відповідати гігієнічним вимогам до харчових продуктів.   

Під час надання послуг та приготування їжі учасник забезпечує безперешкодний доступ на харчоблок працівникам замовника, здійснюючим контроль і нагляд, для проведення перевірки відповідності виробництва, зберігання, транспортування, реалізації і використання харчових продуктів.

Учасник повинен щодня проводити бракераж готових страв за участю медичного працівника закладу освіти чи іншої визначеної керівником закладу відповідальною за проведення бракеражу особою/ами. У разі встановлення та актування бракеражем факту неякісного приготування готових страв їх заміна повинна бути проведена не пізніше ніж протягом двох годин (у  відповідності до вимог п.24 постанови 305). та забезпечити дотримання вимог щодо відбору  і  зберігання добових проб страв.

Протягом надання послуг учасник повинен забезпечувати їдальню достатньою кількістю столового та кухонного посуду, кухонного інвентаря, спеціального та санітарного одягу, миючими і дезінфікуючими засобами, здійснювати технічне обслуговування та поточний ремонт обладнання харчоблоку, здійснювати централізоване прання санітарного одягу, вживати заходи щодо забезпечення дотримання правил пожежної безпеки.

Учасник зобов’язаний під час надання послуг в обов’язковому порядку застосовувати постійно діючі процедури, засновані на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР).

 

Видача готових страв здійснюється Виконавцем через їдальню у місці надання послуг з організації харчування.

 

       Переможець, до початку дії договору з Замовником, зобов’язаний за власний кошт забезпечити харчоблок Замовника необхідним для надання послуг кухонним обладнанням та кухонним інвентарем.

На підтвердження зазначеної спроможності Учасник повинен надати в складі документів тендерної пропозиції список такого обладнання та інвентаря,  підтвердження щодо права власності або права користування зазначеним  обладнанням та інвентарем (із зазначенням правових підстав наявності обладнання: договір/договори купівлі-продажу, договір/договори оренди, інші)

 

Надання послуг повинно здійснюватися лише при наявності умов для дотримання правил особистої гігієни персоналом харчоблоку.

 

Протягом надання послуг учасник повинен забезпечувати належний санітарний стан харчоблоку замовника.

Учасник повинен надати сертифікат або інші документи, що підтверджують впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР).

 

Учасник повинен передбачити проведення відомчого лабораторного контролю питної води,  готових страв, гігієнічних змивів з об’єктів навколишнього середовища, параметрів мікроклімату та освітленості в приміщеннях харчоблоку.

 

Протягом надання послуг учасник повинен забезпечувати збереження приміщень та обладнання, розташованого в харчоблоку замовника. У разі необхідності здійснювати проведення поточних ремонтів приміщень, інженерних мереж та відшкодування завданих збитків.

Учасник зобов’язується відшкодувати Замовнику вартість спожитих у ході надання послуг, що є предметом даної закупівлі, комунальних послуг у порядку та розмірах, встановлених за домовленістю сторін.

На вимогу замовника учасник повинен представляти документи про якість та безпечність на усі продукти харчування, які використовуються для надання послуг.

Учасник повинен надати замовнику послуги, якість яких відповідає наступним нормативним документам:

 • Вимогам спільного наказу Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України 242/329 від 01.06.2005 «Про порядок організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах».
 • Вимогам Постанови Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 р. № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку»
 • Вимогам Закон України «Про дитяче харчування» від 14.09.2006 № 142-V
 • Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України № 116  від 02 лютого 2011 року (із змінами).
 • Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» від 23.12.1997 № 771/97-ВР.
 • Наказу Міністерства охорони здоров’я України від 23.07.2002 № 280 «Щодо організації проведення обов'язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов'язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб».

Виконавець несе відповідальність за якість та безпеку готової продукції, яка видається до споживання згідно норм чинного законодавства України.

Місце надання послуг:

 • Перечинський ліцей Перечинської міської ради, м. Перечин, вул. Ломоносова, 1;
 • Філія початкова школа Перечинського ліцею Перечинської міської ради, м. Перечин , вул. Ужанська, 9;
 • Зарчівська гімназія Перечинської міської ради, с. Зарічово Ужгородського району, вул. Шевченка, 4 А;
 • Сімерська гімназія Перечинської міської ради, с. Сімер Ужгородського району, вул.  Карпатська, 7

 

Категорії учнів, що підлягають гарячому харчуванню:

 • діти-сироти;
 • діти, позбавлені батьківського піклування;
 • діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах, протягом усього періоду навчання у закладі загальної середньої освіти;
 • діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;
 • діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов`язків, згідно з Указом Президента України від 17.03.1998 № 197/98;
 • діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
 • діти із сімей загиблих учасників бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції (операції Об′єднаних сил), забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення», які мають відповідні документи, що підтверджують статус;
 • діти, яким згідно із Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» гарантується пільгове харчування;
 • діти з числа внутрішньо переміщених осіб, діти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів;
 • дітям з числа осіб, визначених у ст. 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
 • вихованці груп подовженого дня.

 

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено з урахуванням вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України № 275 від 18.02.2020 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі», виходячи з вартості харчування, встановленої рішенням сесії Перечинської міської ради від 15.12.2021  № 420 «Про організацію харчування здобувачів освіти у закладах загальної середньої освіти Перечинської міської ТГ у 2022 році» та кількості діто-днів.

Обгрунтування технічних та якісних характеристик

предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення,

очікуваної вартості предмета закупівлі

( на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від

11.10.2016  № 710 “Про ефективне використання державних коштів” зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266»)

 Відділом освіти, культури, сім᾿ї, молоді та спорту Перечинської міської ради здійснюється закупівля за предметом закупівлі: код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»   15110000-2 - М’ясо для потреб закладів, що відносяться до сфери  управління відділу, на 2022 рік .

 Процедура закупівлі:    переговорна   

 Підстава для застосування переговорної процедури:  двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної Законом України «Про публічні закупівлі» (п.1 ч.2 ст. 40 ЗУ «Про публічні закупівлі»)

 Вид предмету закупівлі:    товар

Очікувана вартість закупівлі:  244 490,00 грн.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-25-008527-b

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Технічні характеристики

Найменування

товару

 

Якісні характеристики

Один.

виміру

Кіль-кість

1.

Яловичина м’якоть

-      Яловичина без кістки, пісна, охолоджена.

-      Поверхня м’яса рівна, необвітрена, колір м’яса  - від світло-червоного до червоного, характерний для доброякісного м’яса, без крововиливів;

-      м’якоть щільна, пружна;

-      на розрізі м'ясо  не липке;

-      консистенція без потемніння поверхні, без деформацій, без сторонніх запахів;

- м'ясо зачищене від сухожиль і грубих поверхневих плівок.

Термін придатності від загального терміну зберігання, передбаченого виробником, на час поставки не менше, ніж 80 %.

М'ясо яловичини повинно відповідати умовам ГОСТ, ДСТУ або ТУ, які діють на момент проведення процедури закупівлі.

кг

300

2.

Кури бройлери тушки

Кури бройлери (тушки) охолоджене.

Не повинно бути залишків пір'я, а також внутрішнього жиру, нирок, легенів, серця, печінки.

М'ясо повинно бути одержано від забою здорової птиці.

Зовнішній вигляд – поверхня суха, без деформації, білувато-жовтого кольору з рожевим відтінком, без розривів, плям, синців, тощо. Підшкірний і внутрішній жир блідо-жовтого або жовтого кольору. М’язи на розрізі трохи вологі,

блідо-рожевого кольору. Смак і запах без сторонніх присмаків.

Не повинна мати жодних ознак попереднього заморожування.

Без консервантів та ГМО.

Термін придатності від загального терміну зберігання, передбаченого виробником, на час поставки не менше, ніж 80%.

Курятина повинна відповідати умовам ГОСТ, ДСТУ або ТУ, які діють на момент проведення процедури закупівлі.

кг

1450

3

Стегно куряче

Стегно куряче охолоджене, вищого ґатунку.

Зовнішній вигляд: без згустків крові, зовнішня поверхня чиста, суха, не завітрена, з повністю видаленим оперенням. М’язи пружні, еластичні. Стегно повинне мати запах властивий доброякісному м’ясу птиці, без сторонніх запахів.  М'ясо повинно бути одержано від забою здорової птиці.

Товар не повинен містити штучних барвників, ароматизаторів, підсолоджувачів, підсилювачів смаку, консервантів та ГМО.

Термін придатності від загального терміну зберігання, передбаченого виробником, на час поставки не менше, ніж 80 %.

Повинно відповідати умовам ГОСТ, ДСТУ або ТУ, які діють на момент проведення процедури закупівлі.

кг

700

4

Крило куряче

Крило  куряче охолоджене, вищого ґатунку. Зовнішній вигляд: без згустків крові, зовнішня поверхня чиста, суха, не завітрена, з повністю видаленим оперенням. М’язи пружні, еластичні. Стегно повинне мати запах властивий доброякісному м’ясу птиці, без сторонніх запахів.  М'ясо повинно бути одержано від забою здорової птиці.

Товар не повинен містити штучних барвників, ароматизаторів, підсолоджував, підсилювачів смаку, консервантів та ГМО.

Термін придатності від загального терміну зберігання, передбаченого виробником, на час поставки не менше, ніж 80 %.

Повинно відповідати умовам ГОСТ, ДСТУ або ТУ, які діють на момент проведення процедури закупівлі.

кг

100

5

Філе куряче

Філе куряче охолоджене.

Повинно бути щільне, пружне, на колір від блідо-рожевого до рожевого. Запах властивий доброякісному м’ясу птиці без сторонніх запахів. Зовнішній вигляд не пошкоджений, не деформований.

М'ясо повинно бути одержано від забою здорової птиці.

Товар не повинен містити штучних барвників, ароматизаторів, підсолоджував, підсилювачів смаку, консервантів та ГМО.

Термін придатності від загального терміну зберігання, передбаченого виробником, на час поставки не менше, ніж 80 %.

Курятина повинна відповідати умовам ГОСТ, ДСТУ або ТУ, які діють на момент проведення процедури закупівлі.

кг

450

            Учасник має забезпечити постачання предмету закупівлі  невеликими партіями, за заявками Замовника на адресу закладів дошкільної освіти, що перебувають у сфері управління Замовника.

Поставка товарів здійснюється відповідно до потреб, без обмежень мінімального об’єму кількості товару в межах однієї поставки (одного замовлення) товарів, в обсягах та у строк визначений замовленням (заявкою) Замовника, протягом 2 (двох) днів з моменту отримання замовлення (заявки), про що Учасник у тендерній пропозиції надає гарантійний лист.

Постачання продуктів повинно здійснюватися у відповідності до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», наказу Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України від 01.06.2005 № 242/329 «Порядок організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах»; наказу Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 15.08.2006 № 620/563 «Щодо невідкладних заходів з організації харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах».

          Учасник повинен забезпечити поставку товару не рідше 1 разу на тиждень в робочий час.

         Товар повинен доставлятися на адресу замовника спеціалізованим автомобільним транспортом, обладнаним холодильною установкою. Учасник надає в складі тендерної пропозиції копії свідоцтва про реєстрацію спеціалізованого автомобільного транспорту та договорів оренди (у разі якщо спеціалізований автомобільний транспорт є орендованим).

          Водій, а також числі вантажники, експедитори та інші особи, які супроводжують продукти в дорозі і виконують навантажувально – розвантажувальні роботи повинні мати медичну книжку з результатами проходження обов'язкових медичних оглядів та забезпечені санітарним (спеціальним) одягом. Постачальник самостійно проводить розвантажувальні роботи.

          Учасник визначає ціну на товар, який він пропонує поставити за Договором, з урахуванням податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені, а також витрат на страхування, транспортування, завантажування, розвантажування та інших витрат, визначених законодавством.

         Для підтвердження відповідності пропозиції конкурсних торгів учасника технічним, якісним кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, встановленим замовником учасник повинен надати  документ про реєстрацію потужностей операторів ринку або експлуатаційний дозвіл (у разі обов’язковості щодо його отримання).

Якість товару має відповідати законодавчо встановленим вимогам до товару, що закуповується.

           На підтвердження вимогам щодо якості предмету закупівлі, Учасник повинен надати наступні документи:

 • протокол випробування харчової продукції;

   -декларація (сертифікат якості) виробника.  

            Товар повинен відповідати умовам ДСТУ/ТУ та іншій нормативно-технічній  документації, що підтверджується сертифікатом якості виробника. Товари, що постачаються повинні мати необхідні копії сертифікатів якості виробника, реєстраційне посвідчення та висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, або іншій подібний документ, що підтверджує відповідність товару вимогам, встановленим до нього загальнообов’язковими на території України нормами і правилами, повинен бути оформлений відповідно до вимог законодавства України, наявність яких передбачена чинним законодавством: посвідчення або декларація про якість, гарантійний лист щодо можливості забезпечення кількості в повному обсязі, якості товарів та своєчасної поставки їх з терміном придатності не менше 80 % від загального терміну зберігання на момент поставки товару.

            На недоброякісний товар складається акт і він повертається постачальнику.

 

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено з урахуванням вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України № 275 від 18.02.2020 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі».

 

 

Обгрунтування технічних та якісних характеристик

предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення,

очікуваної вартості предмета закупівлі

( на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від

11.10.2016  № 710 “Про ефективне використання державних коштів” зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266»)

 Відділом освіти, культури, сім᾿ї, молоді та спорту Перечинської міської ради здійснюється закупівля за предметом закупівлі: код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»  03410000-7 Деревина (паливна деревина) для потреб закладів, що відносяться до сфери  управління відділу, на 2022 рік .

 Процедура закупівлі:    переговорна   

 Підстава для застосування переговорної процедури:  двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної Законом України «Про публічні закупівлі» (п.1 ч.2 ст. 40 ЗУ «Про публічні закупівлі»)

 Вид предмету закупівлі:    товар деревина (паливна деревина)

Очікувана вартість закупівлі:  977 592,00 грн.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-18-010857-a

 Обгрунтування технічних та якісних характеристик

предмета закупівлі

Кількість: 1012 м3

Строк постачання: з січня 2022 року по 31 грудня 2022 року.  

№ з/п

Місце поставки

Кількість

 

Примітка

1

Зарічівська гімназія, с.Зарічево, вул. Миру, 51

120

 

2

Філія початкова школа Перечинського ліцею,   м.Перечин, вул.Ужанська 9

20

 

3

Сімерська гімназія, с.Сімер, вул Карпатська 79

140

 

4

Сімерківська гімназія, с.Сімерки, вул.Центральна, 127

120

 

5

Філія початкова школа с.Ворочево Перечинського ліцею,  с.Ворочево, вул. Підгірна, 59

110

 

6

Перечинська ДЮСШ, м.Перечин, вул.Ужгородська, 110

75

 

7

Перечинський ЗДО «Теремок», м.Перечин, площа Незалежності 6

150

 

8

Перечинський ЗДО «Веселка», м.Перечин, вул.Ужгородська, 65

130

 

9

Філія початкова школа Зарчівської гімназії,      с.Зарічево, вул.Шевченка 4А

140

 

   10

Клуб с.Сімерки, с.Сімерки, вул. Центральна, 125

7

 

 

Всього:

1012

 

  Вимоги до товару:

дерева твердої породи,- дуб, граб, бук, ясен

- діаметр: від 12 см. і більше,

- довжина – 1м.

- Вологість – природна;

- Дрова повинні бути без гнилі та не трухляві;

- Деревина повинна бути очищена від сучків. Висота сучків, що залишилися, не може перевищувати 30 мм. Деревина може бути як в корі так і без неї.

           При поставці товару повинні надаватися супровідні документи. При прийомі товару, обсяг  товару має  відповідати обсягу, який зазначено у супровідних документах. 

          Учасник повинен забезпечити поставку замовленого обсягу Товару в заклади освіти, зазначені у технічному завданні, власним або орендованим транспортом та за власний рахунок, відповідно до заявок, наданих Замовником.

 Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено з урахуванням вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України № 275 від 18.02.2020 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі».

 

Обгрунтування технічних та якісних характеристик

предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення,

очікуваної вартості предмета закупівлі

( на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від

11.10.2016  № 710 “Про ефективне використання державних коштів” зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266»)

 Відділом освіти, культури, сім᾿ї, молоді та спорту Перечинської міської ради здійснюється закупівля за предметом закупівлі: код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»  55510000-8 Послуги їдалень (послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій закладів загальної середньої освіти Перечинської міської ТГ та вихованців груп подовженого дня у 2022 році) .

 Процедура закупівлі:    Відкриті торги   

 Вид предмету закупівлі:    послуги  

Очікувана вартість закупівлі:  496 500,00 грн. (без ПДВ)

Ідентифікатор закупівлі:  UA-2021-12-24-015311-c

 Обгрунтування технічних та якісних характеристик

предмета закупівлі

 Харчування учнів повинно повністю відповідати фізіологічній потребі дитячого організму у поживних речовинах та енергії відповідно до віково-статевих особливостей,  а також вимогам санітарного законодавства та нормам харчування, встановленим постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 р. № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».

Розрахунок вартості послуг з організації харчування дітей здійснюється виходячи з орієнтованого набору продуктів на одноразове гаряче харчування (обід) у грамах.

 Кількість діто-днів – 14 136. 

 Учасник розраховує ціну послуги відповідно до двотижневого перспективного меню, але яка не має перевищувати 35,00 грн. за один обід для одного учня навчального закладу (вартість встановлено рішенням сесії Перечинської міської ради від 15.12.2021  № 420 «Про організацію харчування здобувачів освіти у закладах загальної середньої освіти Перечинської міської ТГ у 2022 році).

Послуги їдалень (послуги з організації шкільного харчування) будуть здійснюватися виключно в приміщеннях їдалень закладів освіти, зазначених у Додатку 1 до тендерної документації, з використанням власного обладнання та обладнання цих закладів.

До ціни пропозиції учасника включаються податки і збори (обов’язкові платежі), що сплачуються або мають бути сплачені, а також інші витрати, передбачені для послуг даного виду, з урахуванням особливостей, зазначених в оголошенні, а саме: витрати на закупівлю продуктів, транспортні витрати, приготування їжі, а також витрати на прибирання та миття посуду, заробітна плата працівників, податки до бюджету, комунальні послуги, та інші обов’язкові платежі, що сплачуються або мають бути сплачені. До розрахунку ціни входять усі види послуг, у тому числі й ті, які доручатимуться для виконання третім особам. Учасник підтверджує включення до ціни його пропозиції усіх перелічених вище складових ціни та гарантує, що не врахована Учасником вартість окремих послуг не сплачується Замовником окремо та вважається врахованою у ціні його пропозиції. 

Учасник, що виявив намір взяти участь у торгах відповідає за одержання будь-яких та всіх необхідних дозволів, ліцензій, сертифікатів (у тому числі експортних та імпортних) та інших документів, пов’язаних із поданням  пропозиції конкурсних торгів, та самостійно несе всі витрати на їх отримання.

Харчування, що надається, повинно бути якісним та відповідати вимогам діючих стандартів та розробленого меню. Продукти, з яких готуються страви, не повинні містити синтетичних барвників, ароматизаторів, підсолоджувачів смаку, штучних консервантів. Продукти харчування та продовольча сировина повинні надходити разом із супровідними документами, які свідчать про їх походження та якість.

Відповідальність за якість продуктів харчування та продовольчої сировини, готової продукції покладається на учасника, що забезпечує харчування учнів.

Кількість учнів може змінюватися відповідно до фактичного відвідування.

Кількість учнів на харчування узгоджується замовником кожного дня.

Комплекс послуг з організації харчування дітей включає:

-   забезпечення дітей харчуванням за взаємоузгодженим з керівником закладу графіком;

- забезпечення приготування обідів, проведення бракеражу страв у відповідності з діючими положеннями про бракераж на підприємствах громадського харчування;

- забезпечення їдальні закладу, де буде проводитись харчування дітей, столовим посудом, приборами, кухонним інвентарем, спецодягом, миючими та дезінфікуючими засобами згідно норм чинного законодавства; 

- забезпечення їдальні усіма необхідними продуктами харчування, що мають відповідні сертифікати якості, декларації виробника тощо;

- забезпечення здійснення контролю за якістю сировини, готовими продуктами, санітарним станом шкільної їдальні відповідними органами;

Працівники, що здійснюватимуть харчування учнів, повинні мати медичні книжки відповідно до вимог чинного законодавства.

Учасник у пропозиції також враховує, що протягом року змінюється віковий та кількісний склад учнів, тому можливі зміни в кількості дітей в кожній віковій групі та потребі у перегляді норм у харчуванні.

Учасник  під час надання послуг повинен передбачити заходи із захисту довкілля, а саме надати гарантійний лист в довільній формі в якому гарантує застосування заходів із захисту довкілля та описом технології застосування щодо забезпечення утилізації відходів з копією договору на утилізацію відходів.

Учасник повинен забезпечити необхідну кількість штатного персоналу для приготування їжі, миття посуду, прибирання харчоблоку, видачі готових страв, повного сервірування столів та прибирання столів.

Персонал, який планується залучати безпосередньо до приготування їжі, повинен мати медичні книжки з результатами проходження періодичних профілактичних медичних оглядів, та інші необхідні документи, в т.ч. і документи про відповідну професійну освіту оформлені у відповідності до діючого законодавства. Персонал повинен пройти гігієнічне навчання зі здачею заліку з гігієнічних знань.

Продукти, які використовуються під час приготування їжі, повинні мати всі необхідні відповідно до законодавства документи, що підтверджують їх  якість та безпечність, та відповідати гігієнічним вимогам до харчових продуктів.   

Під час надання послуг та приготування їжі учасник забезпечує безперешкодний доступ на харчоблок працівникам замовника, здійснюючим контроль і нагляд, для проведення перевірки відповідності виробництва, зберігання, транспортування, реалізації і використання харчових продуктів.

Учасник повинен щодня проводити бракераж готових страв за участю медичного працівника закладу освіти чи іншої визначеної керівником закладу відповідальною за проведення бракеражу особою/ами. У разі встановлення та актування бракеражем факту неякісного приготування готових страв їх заміна повинна бути проведена не пізніше ніж протягом двох годин (у  відповідності до вимог п.24 постанови 305). та забезпечити дотримання вимог щодо відбору  і  зберігання добових проб страв.

Протягом надання послуг учасник повинен забезпечувати їдальню достатньою кількістю столового та кухонного посуду, кухонного інвентаря, спеціального та санітарного одягу, миючими і дезінфікуючими засобами, здійснювати технічне обслуговування та поточний ремонт обладнання харчоблоку, здійснювати централізоване прання санітарного одягу, вживати заходи щодо забезпечення дотримання правил пожежної безпеки.

Учасник зобов’язаний під час надання послуг в обов’язковому порядку застосовувати постійно діючі процедури, засновані на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР).

 Видача готових страв здійснюється Виконавцем через їдальню у місці надання послуг з організації харчування.

        Переможець, до початку дії договору з Замовником, зобов’язаний за власний кошт забезпечити харчоблок Замовника необхідним для надання послуг кухонним обладнанням та кухонним інвентарем.

На підтвердження зазначеної спроможності Учасник повинен надати в складі документів тендерної пропозиції список такого обладнання та інвентаря,  підтвердження щодо права власності або права користування зазначеним  обладнанням та інвентарем (із зазначенням правових підстав наявності обладнання: договір/договори купівлі-продажу, договір/договори оренди, інші)

 Надання послуг повинно здійснюватися лише при наявності умов для дотримання правил особистої гігієни персоналом харчоблоку.

 Протягом надання послуг учасник повинен забезпечувати належний санітарний стан харчоблоку замовника.

Учасник повинен надати сертифікат або інші документи, що підтверджують впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР).

 Учасник повинен передбачити проведення відомчого лабораторного контролю питної води,  готових страв, гігієнічних змивів з об’єктів навколишнього середовища, параметрів мікроклімату та освітленості в приміщеннях харчоблоку.

 Протягом надання послуг учасник повинен забезпечувати збереження приміщень та обладнання, розташованого в харчоблоку замовника. У разі необхідності здійснювати проведення поточних ремонтів приміщень, інженерних мереж та відшкодування завданих збитків.

Учасник зобов’язується відшкодувати Замовнику вартість спожитих у ході надання послуг, що є предметом даної закупівлі, комунальних послуг у порядку та розмірах, встановлених за домовленістю сторін.

На вимогу замовника учасник повинен представляти документи про якість та безпечність на усі продукти харчування, які використовуються для надання послуг.

Учасник повинен надати замовнику послуги, якість яких відповідає наступним нормативним документам:

 • Вимогам спільного наказу Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України 242/329 від 01.06.2005 «Про порядок організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах».
 • Вимогам Постанови Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 р. № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку»
 • Вимогам Закон України «Про дитяче харчування» від 14.09.2006 № 142-V
 • Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України № 116  від 02 лютого 2011 року (із змінами).
 • Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» від 23.12.1997 № 771/97-ВР.
 • Наказу Міністерства охорони здоров’я України від 23.07.2002 № 280 «Щодо організації проведення обов'язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов'язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб».

Виконавець несе відповідальність за якість та безпеку готової продукції, яка видається до споживання згідно норм чинного законодавства України.

Місце надання послуг:

 • Перечинський ліцей Перечинської міської ради, м. Перечин, вул. Ломоносова, 1;
 • Філія початкова школа Перечинського ліцею Перечинської міської ради, м. Перечин , вул. Ужанська, 9;
 • Зарчівська гімназія Перечинської міської ради, с. Зарічово Ужгородського району, вул. Шевченка, 4 А;
 • Сімерська гімназія Перечинської міської ради, с. Сімер Ужгородського району, вул.  Карпатська, 7

 Категорії учнів, що підлягають гарячому харчуванню:

 • діти-сироти;
 • діти, позбавлені батьківського піклування;
 • діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах, протягом усього періоду навчання у закладі загальної середньої освіти;
 • діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;
 • діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов`язків, згідно з Указом Президента України від 17.03.1998 № 197/98;
 • діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
 • діти із сімей загиблих учасників бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції (операції Об′єднаних сил), забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення», які мають відповідні документи, що підтверджують статус;
 • діти, яким згідно із Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» гарантується пільгове харчування;
 • діти з числа внутрішньо переміщених осіб, діти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів;
 • дітям з числа осіб, визначених у ст. 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
 • вихованці груп подовженого дня.

 Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено з урахуванням вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України № 275 від 18.02.2020 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі», виходячи з вартості харчування, встановленої рішенням сесії Перечинської міської ради від 15.12.2021  № 420 «Про організацію харчування здобувачів освіти у закладах загальної середньої освіти Перечинської міської ТГ у 2022 році» та кількості діто-днів.

 

Обгрунтування технічних та якісних характеристик

предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення,

очікуваної вартості предмета закупівлі

( на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016  № 710 “Про ефективне використання державних коштів” зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266»)

 Відділом освіти, культури, сім᾿ї, молоді та спорту Перечинської міської ради здійснюється закупівля за предметом закупівлі: код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»  ДК 021:2015  15110000-2 - М’ясо для потреб закладів дошкільної освіти, що відносяться до сфери  управління відділу, на 2022 рік .

 Процедура закупівлі:    Відкриті торги   

 Вид предмету закупівлі:    товар

Очікувана вартість закупівлі:  245 000,00 грн. (із врахуванням ПДВ)

Ідентифікатор закупівлі

 Обгрунтування технічних та якісних характеристик

предмета закупівлі

Кількість:  Яловичина м’якоть – 300 кг.

Кури бройлери тушки – 1450 кг.

Стегно куряче –700 кг.

Крило куряче – 100 кг.

Філе куряче – 450 кг.

Строк постачання: з січня 2022 року по 31 грудня 2022 року.

  Вимоги до товару: UA-2021-12-21-013737-c

 Учасник має забезпечити постачання предмету закупівлі  невеликими партіями, за заявками Замовника на адресу закладів дошкільної освіти, що перебувають у сфері управління Замовника.

 Поставка товарів здійснюється відповідно до потреб, без обмежень мінімального об’єму кількості товару в межах однієї поставки (одного замовлення) товарів, в обсягах та у строк визначений замовленням (заявкою) Замовника, протягом 2 (двох) днів з моменту отримання замовлення (заявки), про що Учасник у тендерній пропозиції надає гарантійний лист.

Постачання продуктів повинно здійснюватися у відповідності до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», наказу Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України від 01.06.2005 № 242/329 «Порядок організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах»; наказу Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 15.08.2006 № 620/563 «Щодо невідкладних заходів з організації харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах».

 Технічні характеристики

Найменування

товару

 

Якісні характеристики

1.

Яловичина м’якоть

-      Яловичина без кістки, пісна, охолоджена.

-      Поверхня м’яса рівна, необвітрена, колір м’яса  - від світло-червоного до червоного, характерний для доброякісного м’яса, без крововиливів;

-      м’якоть щільна, пружна;

-      на розрізі м'ясо  не липке;

-      консистенція без потемніння поверхні, без деформацій, без сторонніх запахів;

- м'ясо зачищене від сухожиль і грубих поверхневих плівок.

Термін придатності від загального терміну зберігання, передбаченого виробником, на час поставки не менше, ніж 80 %.

М'ясо яловичини повинно відповідати умовам ГОСТ, ДСТУ або ТУ, які діють на момент проведення процедури закупівлі.

2.

Кури бройлери тушки

Кури бройлери (тушки) охолоджене.

Не повинно бути залишків пір'я, а також внутрішнього жиру, нирок, легенів, серця, печінки.

М'ясо повинно бути одержано від забою здорової птиці.

Зовнішній вигляд – поверхня суха, без деформації, білувато-жовтого кольору з рожевим відтінком, без розривів, плям, синців, тощо. Підшкірний і внутрішній жир блідо-жовтого або жовтого кольору. М’язи на розрізі трохи вологі,

блідо-рожевого кольору. Смак і запах без сторонніх присмаків.

Не повинна мати жодних ознак попереднього заморожування.

Без консервантів та ГМО.

Термін придатності від загального терміну зберігання, передбаченого виробником, на час поставки не менше, ніж 80%.

Курятина повинна відповідати умовам ГОСТ, ДСТУ або ТУ, які діють на момент проведення процедури закупівлі.

3

Стегно куряче

Стегно куряче охолоджене, вищого ґатунку.

Зовнішній вигляд: без згустків крові, зовнішня поверхня чиста, суха, не завітрена, з повністю видаленим оперенням. М’язи пружні, еластичні. Стегно повинне мати запах властивий доброякісному м’ясу птиці, без сторонніх запахів.  М'ясо повинно бути одержано від забою здорової птиці.

Товар не повинен містити штучних барвників, ароматизаторів, підсолоджувачів, підсилювачів смаку, консервантів та ГМО.

Термін придатності від загального терміну зберігання, передбаченого виробником, на час поставки не менше, ніж 80 %.

Повинно відповідати умовам ГОСТ, ДСТУ або ТУ, які діють на момент проведення процедури закупівлі.

4

Крило куряче

Крило  куряче охолоджене, вищого ґатунку. Зовнішній вигляд: без згустків крові, зовнішня поверхня чиста, суха, не завітрена, з повністю видаленим оперенням. М’язи пружні, еластичні. Стегно повинне мати запах властивий доброякісному м’ясу птиці, без сторонніх запахів.  М'ясо повинно бути одержано від забою здорової птиці.

Товар не повинен містити штучних барвників, ароматизаторів, підсолоджував, підсилювачів смаку, консервантів та ГМО.

Термін придатності від загального терміну зберігання, передбаченого виробником, на час поставки не менше, ніж 80 %.

Повинно відповідати умовам ГОСТ, ДСТУ або ТУ, які діють на момент проведення процедури закупівлі.

5

Філе куряче

Філе куряче охолоджене.

Повинно бути щільне, пружне, на колір від блідо-рожевого до рожевого. Запах властивий доброякісному м’ясу птиці без сторонніх запахів. Зовнішній вигляд не пошкоджений, не деформований.

М'ясо повинно бути одержано від забою здорової птиці.

Товар не повинен містити штучних барвників, ароматизаторів, підсолоджував, підсилювачів смаку, консервантів та ГМО.

Термін придатності від загального терміну зберігання, передбаченого виробником, на час поставки не менше, ніж 80 %.

Курятина повинна відповідати умовам ГОСТ, ДСТУ або ТУ, які діють на момент проведення процедури закупівлі.

        Учасник повинен забезпечити поставку товару не рідше 1 разу на тиждень в робочий час.

        Товар повинен доставлятися на адресу замовника спеціалізованим автомобільним транспортом, обладнаним холодильною установкою. Учасник надає в складі тендерної пропозиції копії свідоцтва про реєстрацію спеціалізованого автомобільного транспорту та договорів оренди (у разі якщо спеціалізований автомобільний транспорт є орендованим).

          Водій, а також числі вантажники, експедитори та інші особи, які супроводжують продукти в дорозі і виконують навантажувально – розвантажувальні роботи повинні мати медичну книжку з результатами проходження обов'язкових медичних оглядів та забезпечені санітарним (спеціальним) одягом. Постачальник самостійно проводить розвантажувальні роботи.

          Учасник визначає ціну на товар, який він пропонує поставити за Договором, з урахуванням податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені, а також витрат на страхування, транспортування, завантажування, розвантажування та інших витрат, визначених законодавством.

         Для підтвердження відповідності пропозиції конкурсних торгів учасника технічним, якісним кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, встановленим замовником учасник повинен надати  документ про реєстрацію потужностей операторів ринку або експлуатаційний дозвіл (у разі обов’язковості щодо його отримання).

Якість товару має відповідати законодавчо встановленим вимогам до товару, що закуповується.

           На підтвердження вимогам щодо якості предмету закупівлі, Учасник повинен надати наступні документи:

 • протокол випробування харчової продукції;

   -декларація (сертифікат якості) виробника.  

            Товар повинен відповідати умовам ДСТУ/ТУ та іншій нормативно-технічній  документації, що підтверджується сертифікатом якості виробника. Товари, що постачаються повинні мати необхідні копії сертифікатів якості виробника, реєстраційне посвідчення та висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, або іншій подібний документ, що підтверджує відповідність товару вимогам, встановленим до нього загальнообов’язковими на території України нормами і правилами, повинен бути оформлений відповідно до вимог законодавства України, наявність яких передбачена чинним законодавством: посвідчення або декларація про якість, гарантійний лист щодо можливості забезпечення кількості в повному обсязі, якості товарів та своєчасної поставки їх з терміном придатності не менше 80 % від загального терміну зберігання на момент поставки товару.

            На недоброякісний товар складається акт і він повертається постачальнику.

 Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено з урахуванням вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України № 275 від 18.02.2020 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі».

 

Обгрунтування технічних та якісних характеристик

предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення,

очікуваної вартості предмета закупівлі

( на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016  № 710 

“Про ефективне використання державних коштів” зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266»)

 Відділом освіти, культури, сім᾿ї, молоді та спорту Перечинської міської ради здійснюється закупівля за предметом закупівлі: код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»  03410000-7 Деревина (паливна деревина) для потреб закладів, що відносяться до сфери  управління відділу, на 2022 рік .

 Процедура закупівлі:    Відкриті торги   

 Вид предмету закупівлі:    товар деревина (паливна деревина)

Очікувана вартість закупівлі:  977 592,00 грн. (із врахуванням ПДВ)

Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-10-014762-c

 Обгрунтування технічних та якісних характеристик

предмета закупівлі

Кількість: 1012 м3

Строк постачання: з січня 2022 року по 31 грудня 2022 року.

№ з/п

Місце поставки

Кількість

 

Примітка

1

Зарічівська гімназія, с. Зарічево, вул. Миру, 51

120

 

2

Філія початкова школа Перечинського ліцею,   м. Перечин,   вул.Ужанська 9

20

 

3

Сімерська гімназія, с. Сімер, вул Карпатська 79

140

 

4

Сімерківська гімназія, с. Сімерки, вул.Центральна, 127

120

 

5

Філія початкова школа с. Ворочево Перечинського ліцею,  с. Ворочево, вул. Підгірна, 59

110

 

6

Перечинська ДЮСШ, м.Перечин, вул.Ужгородська, 110

75

 

7

Перечинський ЗДО «Теремок», м. Перечин, площа Незалежності 6

150

 

8

Перечинський ЗДО «Веселка», м. Перечин, вул.Ужгородська, 65

130

 

9

Філія початкова школа Зарчівської гімназії,      с. Зарічево, вул.Шевченка 4А

140

 

   10

Клуб с. Сімерки, с. Сімерки, вул. Центральна, 125

7

 

 

Всього:

1012

 

  Вимоги до товару:

дерева твердої породи,- дуб, граб, бук, ясен

- діаметр: від 12 см. і більше,

- довжина – 1м.

- Вологість – природна;

- Дрова повинні бути без гнилі та не трухляві;

- Деревина повинна бути очищена від сучків. Висота сучків, що залишилися, не може перевищувати 30 мм. Деревина може бути як в корі так і без неї.

             При поставці товару повинні надаватися супровідні документи. При прийомі товару, обсяг  товару має  відповідати обсягу, який зазначено у супровідних документах. 

            Учасник повинен забезпечити поставку замовленого обсягу Товару в заклади освіти, зазначені у технічному завданні, власним або орендованим транспортом та за власний рахунок, відповідно до заявок, наданих Замовником.

 Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено з урахуванням вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України № 275 від 18.02.2020 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі».

 Обгрунтування технічних та якісних характеристик

предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення,

очікуваної вартості предмета закупівлі

( на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від

11.10.2016  № 710 “Про ефективне використання державних коштів” зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 №1266»)

 

Відділом освіти, культури, сім᾿ї, молоді та спорту Перечинської міської ради здійснюється закупівля за предметом закупівлі: ДК 021:2015: 09310000-5  Електрична енергія для потреб закладів, що відносяться до сфери  управління відділу, на 2022 рік .

 Процедура закупівлі:    Відкриті торги   

  Вид предмету закупівлі:    товар – електрична енергія із врахуванням вартості тарифу з передачі електричної енергії оператором системи передачі та без врахування тарифу на розподіл електричної енергії оператором систем розподілу.

Очікувана вартість закупівлі:  1155000,00 грн. (із врахуванням ПДВ)

Ідентифікатор закупівлі:        UA-2021-12-07-012025-c

 Обгрунтування технічних та якісних характеристик

предмета закупівлі

Кількість: 275 000 кВт/год.

Якість постачання: безперервна

Строк постачання: з січня 2022 року по 30 вересня 2022 року цілодобово.

Місце постачання:заклади, що перебувають у сфері управління замовника.

         Умови постачання електричної енергії Замовнику повинні відповідати наступним нормативно-правовим актам:

-  Закону України «Про ринок електричної енергії»;

- Правилам роздрібного ринку електричної енергії, затвердженим постановою НКРЕКП від 14.03.2018 р. № 312.

- Кодексу систем розподілу, затвердженому постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 310;

 - Кодексу системи передачі, затвердженому постановою НКРЕКП  від 14.03.2018 року № 309;

Якість електричної енергії

Учасник забезпечує дотримання загальних та гарантованих стандартів якості надання послуг з електропостачання, в тому числі тих, що передбачені згідно Порядку забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання, затвердженого постановою НКРЕКП від 12.06.2018р. №375, Закону України «Про ринок електричної енергії», Правила роздрібного ринку електричної енергії, інших нормативно-правових актів. Згідно ст.18 Закону України «Про ринок електричної енергії» показники якості електропостачання повинні відповідати величинам, що затверджені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Відповідно до положень пункту 11.4.6 глави 11.4 розділу XI Кодексу систем розподілу, затвердженого постановою НКРЕКП від 14.03.2018р. №310, параметри якості електричної енергії в точках приєднання споживачів у нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення».

   Вартість розподілу ОСР не врахована до очікуваної вартості закупівлі - оплата за послугу з розподілу здійснюється Замовником безпосередньо оператору системи розподілу.

Під час здійснення цієї закупівлі стосовно технічних, якісних характеристик предмета закупівлі передбачається необхідність застосування заходів із захисту довкілля, в тому числі під час виконання договору про закупівлю учасник зобов’язується дотримуватись передбачених чинним законодавством вимог щодо застосування заходів із захисту довкілля, на підтвердження чого учасник надає лист- згоду про дотримання таких обов’язків.

Учасники процедури закупівлі повинні надати в складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі:

- гарантійний лист щодо дотримання  технічних вимог предмету закупівлі з посиланням на ДСТУ EN50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загальної призначеності» та іншим вимогам, встановленим державними стандартами, технічними умовами, нормативно-технічними документами щодо його якості;

 • документальне підтвердження стосовно сертифікації уповноваженою організацією відповідності діяльності учасника ДСТУ ISO 45001:2018, 9001:2015 або аналогічних систем чи більш нових версій стандартів з метою безпечності надання послуг із обслуговування клієнтів-споживачів у точках контакту/сервісу з наданням відповідних сертифікатів, виданих на ім’я учасника закупівлі, що є чинними на момент їх подання до участі у закупівлі.

Замовник (Споживач) має право на отримання компенсації за недотримання показників комерційної якості поставленого товару (електричної енергії) Постачальником. Постачальник зобов’язується надавати компенсацію Замовнику (Споживачу) за недотримання показників комерційної якості поставленого товару (електричної енергії) Постачальником у порядку, затвердженому Регулятором, опублікувати на своєму офіційному веб-сайті порядок надання компенсацій та їх розміри.

 Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено з урахуванням вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України № 275 від 18.02.2020 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі», та фактичних обсягів споживання електричної енергії у 2021 році.

Обгрунтування технічних та якісних характеристик

предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення,

очікуваної вартості предмета закупівлі

( на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від

11.10.2016  № 710 “Про ефективне використання державних коштів” зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266»)

 Відділом освіти, культури, сім᾿ї, молоді та спорту Перечинської міської ради здійснюється закупівля за предметом закупівлі:

код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 32320000-2 Телевізійне і аудіовізуальне обладнання  (інтерактивна панель)

Процедура закупівлі:    Відкриті торги

 Вид предмету закупівлі:        Закупівля товарів

 Ідентифікатор закупівлі:         UA-2021-11-17-014043-а

 Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

 1. Технічні вимоги:

Інтерактивна панель – 21 штука

 

 

Вимоги  замовника

Комплектність технічного забезпечення

Відповідність вимогам (вказати характеристики предмету закупівлі)

1. Тип пристрою

Інтерактивна панель має являти собою великий сенсорний екран, що є системою, яка дозволяє виводити та взаємодіяти з інтерактивним контентом, що виводиться на пристрій. Пристрій має бути виконаний у вигляді єдиного конструктивного рішення, мати вбудований блок живлення для безпечної роботи, мати металевий захисний корпус, а дисплей має бути захищено загартованим склом з антивідблисковим покриттям. Інтерактивна панель має  працювати під керуванням операційної  системи Android 8.0 або новішої.                                                                       Для розширення функціоналу та швидкої взаємодії з користувачем може бути під’єднаній зовнішній або внутрішній комп’ютер.

Внутрішня та зовнішня операційні системи мають працювати одночасно для швидкого перемикання між собою та спільної роботи. Керування сенсорним екраном має відбуватись як спеціалізованим стилусом так і за допомогою дотиків пальців. 

Підключення до інтерактивної панелі 2 (двох) персональних комп'ютерів або ноутбуків з можливістю керування ними за допомогою тач-функцій панелі.

Пристрій має підтримувати можливість працювати у     горизонтальній площині (в якості інтерактивного                             стола)  у вертикальній площині в альбомному (горизонтальному) та портретному (вертикальному)   розміщенні,за рахунок конструктивних  особливостей.

Вказати модель, виробника, рік виробництва, надати фото запропонованого товару та коробки , посилання на веб сторінку для перевірки характеристик.

2. Екран

Екран діагоналлю 65 дюймів, роздільна здатність – не менше 3840х2160 точок, крок точок має становити не більше 0,372 мм, виконаний за технологією DLED (Direct LED) або еквівалент, кути огляду - 178°/178°, яскравість – не менше 400 кд/м2, контрастність – не менше 4000:1 (планерне перемикання), час відгуку – не більше 8 мс. Можливість автоматичної зміни яскравості екрану в залежності від освітлення у приміщенні. Розпізнавання дотиків за інфрачервоною технологією – не менше 20 одночасно у  режимі дотику  та не менше 10 одночасно у режимі письма, точність позиціонування має становити не більше 2мм, частота оновлення екрана має становити не менше 60Гц. 

 

3. Захище-ність

Захист екрану від пошкоджень: має матове антивідблискове загартоване скло не менше 3,2 мм, твердість скла повинна становити не менше 7 одиниць за шкалою MOHS, скло має бути зафіксоване в металевому копусі та на металевих розвісах для пружності та безпеки оточуючих, також між загартованим склом та екраном не має залишатися вільний простір щоб не було відблисків.

 

4. Керую-чий модуль

Операційна система Android версії не нижче 8.0,на базi процесора ARM Dual CoreCortex  A73+A53 

Графічний процесор Quad Core Mali G51 

Об’єм встановленої оперативної пам'яті не менше  3 ГБ 

Розмір внутрішньої пам'яті не менше 32 ГБ 

З підтримкою режиму написання та розпізнавання двома різними кольорами та товщиною одночасно.

Можливість бездротового виводу на екран зображення з пристроїв у кількості до 4-х одночасно

 

5. Аудіо

Наявність вбудованих стерео динаміків кількістю не менше 2-х, та потужністю не менше 15 Вт кожен, та вбудованого сабвуфера (низькочастотний динамік) не менше одного, потужністю не менше 15 Вт, наявність порту лінійного аудіовходу, наявність порту мікрофонного аудіовходу.

 

6. Мереже-ві підклю-чення

Інтегрований мережевий адаптер стандарту  Gigabit Ethernet з двома портами (RJ45-in та RJ45-out), інтегрований адаптер (або адаптери) Wi-Fi стандарту не нижче IEEE 802.11ac (2.4 / 5 ГГц)

 

7. Інтерфейси вводу-виводу інтерактивної панелі

Наявність виходу HDMI не менше 1, наявність входу DP не менше 1, наявність входу HDMI  не менше 3. Кількість портів USB типу 2.0 не менше 3, кількість портів USB типу 2.0 на лицьовій панелі пристрою не менше 1, кількість портів USB типу 3.0 на лицьовій панелі пристрою не менше 1, кількість портів USB типу С на лицьовій панелі пристрою не менше 1, кількість Touch-портів не менше 2, кількість Touch-портів на лицьовій панелі пристрою не менше 1, наявність входу VGA не менше 1, наявність входу AV не менше 1, наявність аудіо входу не менше 1, та наявність аудіо виходу не менше 1, тип аудіо-роз'єму 3.5мм, кількість коаксіальний AV виходів не менше 1, роз'єм для управління типу Serial RS232 не менше 1, наявність роз'єму LAN (RJ-45) не менше 2.

 

8. Аксесу-ари

Наявність стилусів для письма у кількості не менше 7 штук. Наявність пасивних стилусів різної товщини задля можливості писання одночасно різними кольорами 2 штуки.

Наявність пульта дистанційного керування, наявність інструкції з експлуатації, наявність гарантійного талона,наявність HDMI кабеля довжиною не менше 3м, наявність Touch USB-кабелю (Тип А-Тип В) довжиною не менше 5м

 

9. Пристрої для встанов-лення

Наявність кронштейну для встановлення інтерактивної панелі на стіну у комплекті

 

10. Оснащення

клавіатура

Бездротовий комплект клавіатура миша

клавіатура: безшумне введення, вологостійкість

миша: симетрична (підходить для ліворуких)

 

11. Оснащення

WEB камера

Бездротовий комплект клавіатура миша

WEB камера:

Роздільна здатність:  не менше 1080p при частоті 30 кадрів за секунду (до 1920 x 1080 пікселів)

720p при частоті 30 кадрів за секунду (до 1280 x 720 пікселів)

Тип фокусування: Автофокусування

тип вбудованого мікрофону:   Всенаправлений стереомікрофон

Кількість вбудованих мікрофонів: не менше 2

Радіус дії мікрофону, м: не менше      1

Цифрове масштабування: не менше 4-х

Система компенсації недостатньої освітленості приміщення:           Так

Придушення відеошумів:        Так

Оптимізація насиченості при недостатньому освітленні:       Так

Можливість вирівнювання освітленості при зйомці проти світла і усунення відблисків без затемнення всього зображення:          Так

Тип кріплення:            Універсальне для ноутбуків, РК-екранів і моніторів

Можливість використання зі штативу:           Так

Наявність захисної шторки:    Так

Сумісність:      Всі додатки UVC

Стиснення по стандарту H.264 для Skype for business

Підключення до інтерактивної панелі: USB-A (технологія Plug-and-play)

Довжина USB-кабелю, м: не менше 1,5

Сумісність з операційними системами Windows 7 або пізніше

macOS 10.7 або пізніше

Chrome OS™ версії 29.0.1547.70 або пізніше

Гарантія  не менше     3 роки

Вказується учасником тип, марка, модель та виробник запропонованого обладнання.

1. Комп'ютер для інтерактив-ної панелі

Комп’ютер має бути виконаний у вигляді єдиного конструктивного рішення (моноблок), для поєднання з інтерактивною панеллю. Не повинні використовуватися зовнішні комунікаційні дроти чи інші додаткові засоби. Тип роз'єму комп'ютера для підключення до інтерактивної панелі 80-pin. В комп'ютері має бути вбудований блок живлення для безпечної роботи, та металевий захисний корпус, також він повинен бути стійким  до фізичних    струсів під час роботи  або переміщення. 

Попередньо встановлена операційна система Windows 10 Pro.

Процесор повинен бути потужним та сучасним, із запасом в технічних характеристиках для використання не менше трьох років, кількість фізичних обчислювальних ядер – не менше 4, кількість обчислювальних потоків не менше 8, базова тактова частота – не менше 1.6 ГГц, максимальна тактова частота не менше 4.2 ГГц, підтримка технології збільшення тактової частоти Turbo Boost або еквівалент, кеш пам'ять не менше 6МБ, з вимогою до продуктивності системи охолодження не більше 25 Вт, тип пам'яті  DDR4, максимальне число каналів пам'яті не менше 2. 

Оперативна пам'ять: об'єм – не менше 8ГБ DDR 4                                                                             одним модулем, максимальний можливий об’єм    оперативної пам'яті - не  менше 32Гб.

Накопичувач: тип – твердотілий накопичувач

 (SSD на основі флеш-пам'яті), об'єм – не менше 256 ГБ, з інтерфейсом М.2 для високої продуктивності та   можливості  майбутньої модернізації.

 

2. Інтерфейси вводу-виводу комп'ютера

Кількість портів USB типу 3.1 не менше 2, кількість портів USB типу 3.0 не менше 1,

кількість портів USB типу 2.0 не менше 1, кількість портів USB типу 3.1 Type-C не менше 1, наявність роз'єму LAN (RJ-45) не менше 1, лінійний аудіовихід для навушників не менше 1 тип аудіо-роз'єму 3.5мм, аудіо вхід для мікрофону не менше 1 тип аудіо-роз'єму 3.5мм, наявність виходу HDMI не менше 1, наявність кнопок «Power» та «Reset», наявність системи безпеки від крадіжки вбудованого комп'ютера сумісна з Kensington lock.

 

3. Вбудовані «OFFLINE» (використання ПЗ у внутрішній мережі без посилання на зовнішні сервіси (інтернет, хмарні сервіси, зовнішні мережі)

програмно –апаратні технології

 

Програмне забезпечення для бездротового управління аудиторією, що дозволяє підключати пристрої студентів (планшети, смартфони тощо) до інтерактивної панелі, об'єднувати їх в групи, передавати екран на підключені пристрої, використовувати єдиний екран, відображувати декілька екранів підключених пристроїв; наявність ліцензії на не менше 6 підключень без обмеження строку дії ліцензії на користування.

Функція збереження приміток для презентації Параметри захоплення екрану робочого столу

Вбудований інструмент для малювання для нотаток і макетів, сумісних з будь-якими програмами Використовуйте вбудовані зручні інструменти з математики, хімії, фізики та іноземних мов

Функція віддаленого керування користувацькими пристроями під час трансляції екрану з них

Бездротове проектування на екран Multiboard і режимі дублювання та розширення екрану.

Програмне забезпечення, яке поєднує в собі всі функції, необхідні для читання, редагування і створення файлів PDF, Word, Excel і PowerPoint, і є найбагатшою і багатофункціональним рішенням для особистого або професійного використання

Вказати назву ПЗ, виробника ПЗ, версію ліцензії ПЗ. Для перевірки відповідності технічних характеристик надати  посилання на веб сторінку виробника ПЗ з повним переліком технічних характеристик або інший документ від виробника ПЗ, який підтверджує відповідність технічним характеристикам.

4. Спеціальне програмне забезпечення для використання в процесі навчання / спільного обговорення під час роботи на багато-функціональної інтерактивної панелі

Програмне забезпечення для створення інтерактивних уроків, учбових завдань, з вбудованою бібліотекою статей, зображень, 3D-переглядів, програм, ефектів та ігор, з повною ліцензією на використання протягом не менше 12 місяців.

 

Програмне забезпечення Microsoft Office 2019) версії не нижче Standart, локалізація українська, ліцензоване для використання в навчальному закладі без обмеження строку дії ліцензії на користування, з можливістю використання попередніх версій.

 

Вказати назву ПЗ, виробника ПЗ, версію ліцензії ПЗ. Для перевірки відповідності технічних характеристик надати  посилання на веб-сторінку виробника ПЗ з повним переліком технічних характеристик або інший документ від виробника ПЗ, який підтверджує відповідність технічним характеристикам.

6. Гарантій-ний термін

36 місяців

 

Мобільна стійка до інтерактивної панелі з фіксованим кутом нахилу - 5 штук

 

Вимоги  замовника

Комплектність технічного забезпечення

Відповідність вимогам (вказати характеристики предмету закупівлі)

Вимоги

 

Мобільне кріплення з фіксованим кутом нахилу та коліщатками з функцією гальмування для кожного коліщатка окремо, або до повної нерухомості.

Підтримує діагональ не менше 65 дюймів

 

 Учасники закупівлі у складі тендерної пропозиції повинні надавати наступні документи які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі:

1) порівняльну таблицю відповідності запропонованого товару технічним вимогам (обов’язково зазначається виробник, модель та артикул для можливості перевірки запропонованого обладнання технічним вимогам Замовника. У разі відсутності зазначених вимог пропозиція вважається такою, що не відповідає вимогам та відхиляється);

2) фото запропонованого товару та коробки: маркування знаками відповідності здійснюється відповідно до положень, наведених у пунктах Технічного регламенту Кабінету Міністрів України від 24.05.2017р. № 355 та має бути чітко видно на фото.

Для підтвердження якості товару, учасник у складі своєї тендерної пропозиції повинен надати на Інтерактивну панель копії  наступних документів про відповідність: сертифікат експертизи та декларації про відповідність  запропонованого товару вимогам Технічного регламенту радіообладнання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.05.2017р. № 355, що є чинним на дату розкриття тендерних пропозицій.

 • копію сертифікату виробника на систему управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015) на інтерактивну панель, дійсного на дату розкриття кваліфікаційних пропозицій;
 • копію сертифікату виробника на систему екологічного керування ДСТУ ISO 14001:2015 (ISO 14001:2015) на інтерактивну панель, дійсного на дату розкриття кваліфікаційних пропозицій;
 • учасник повинен здійснювати постачання товару, який відповідає вимогам діючого законодавства щодо його якості та екологічної безпеки, що в подальшому не призведе до негативних наслідків для людей та довкілля, під час його використання, про що учасник у складі своєї тендерної пропозиції повинен надати окремий сертифікат виробника RoHS на інтерактивну панель, дійсного на дату розкриття кваліфікаційних пропозицій;

Об’єктом вказаних вище сертифікатів, декларацій повинен бути єдиний пристрій, що є предметом закупівлі -  інтерактивна панель  з обладнанням радіодоступу та інтерфейсом передачі даних Bluetooth. Якщо декларація про відповідність видана виробником, то учасник в складі пропозиції повинен надати копію документу органу з оцінки відповідності, на який є посилання в декларації.

3) інформацію про відповідність запропонованого до поставки Товару (Обладнання) технічним вимогам Замовника, учасник підтверджує під час проведення процедури закупівлі, шляхом надання сканованих копій наступних документів:

 • лист від виробника або його офіційного представництва в Україні запропонованого Учасником обладнання, а саме: інтерактивна панель, безпровідна клавіатура, WEB камера  для даної закупівлі із зазначенням найменування замовника, номера тендеру в системі публічних закупівель, назви та юридичної адреси учасника, який підтверджує статус учасника як партнера виробника;
 • лист від виробника обладнання або його офіційного представництва в Україні щодо оригінальності   програмного забезпечення Microsoft Windows 10 та Microsoft Office;
 • копію висновку Державної санітарно-епідеміологічної експертизи на інтерактивну панель, що пропонуються до постачання.
 • копію інструкції користувача українською мовою.

 Учасник повинен надати лист авторизації від виробника товару, що пропонується до постачання за договором про закупівлю, або його уповноваженого представника, адресованого замовнику цих відкритих торгів, із зазначенням предмету закупівлі, з підтвердженням повноважень учасника здійснювати продаж обладнання кінцевому споживачу на території  України.

 

У складі тендерної пропозиції учасники надають лист-гарантію що запропонований товар новий, та є таким, що не був у використанні, терміни та умови зберігання якого не порушені.

          Учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати гарантійний лист про те, що при постачанні обладнання буде надана уся супровідна документація (паспорт, інструкції (керівництво) з експлуатації українською мовою тощо).

            Учасник у складі тендерної пропозиції надає гарантійний лист про надання гарантії на товар строком не менше 36 місяців.

    Доставка, розвантаження, монтаж та встановлення обладнання здійснюється Постачальником, про що надається відповідний гарантійний лист.

  У разі якщо Товар (Обладнання) не відповідає технічним вимогам Замовника або Учасник не в змозі виконати умови поставки, які визначені Замовником, Пропозиція відхиляється.

 Очікувана вартість закупівлі:  – 2 364 700,00 грн. (з ПДВ).

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено з урахуванням вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України № 275 від 18.02.2020 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі».

  

Обгрунтування технічних та якісних характеристик

предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення,

очікуваної вартості предмета закупівлі

( на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від

11.10.2016  № 710 “Про ефективне використання державних коштів” зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266»)

 Відділом освіти, культури, сім᾿ї, молоді та спорту Перечинської міської ради здійснюється закупівля за предметом закупівлі: ДК 021:2015:09120000-6 Газове паливо (природний газ) для потреб закладів, що відносяться до сфери  управління відділу, у період з листопада 2021 року по грудень 2022 року (включно) відповідно до  Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр. укладений 30.09.2021 між: Кабінетом Міністрів України в особі Прем’єр-міністра України, НАК «Нафтогаз України», Офісом Президента України, Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України», якими надано дозвіл  ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» на укладання договорів постачання природного газу релігійним організаціям та бюджетним установами відповідно до примірного договору.  

 

Процедура закупівлі:    Переговорна процедура 

 Підстава – п.1 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі»  - двічі було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим законом.

 Вид предмету закупівлі:        Закупівля товару

 Ідентифікатор закупівлі:        UA-2021-10-28-001772-a

 Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Найменування товару

Одиниця виміру

Кількість

код ДК 021-2015: 09120000-6 – Газове паливо (природний газ)

метри кубічні

160 500

 Очікувана вартість закупівлі:  2 656 917,00 грн. з ПДВ  (662 160,00 грн. – на листопад-грудень 2021 року та 1 994 757,00 грн. – на 2022 рік).

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено з урахуванням вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України № 275 від 18.02.2020 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі», а також ціни за одиницю товару, яка зазначена у пункті 10 Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр. та у договорі постачання природного газу для бюджетних установ, розміщеному на сайті ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг».

 


Обгрунтування технічних та якісних характеристик

предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення,

очікуваної вартості предмета закупівлі

( на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від

11.10.2016  № 710 “Про ефективне використання державних коштів” зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266»)

 Відділом освіти, культури, сім᾿ї, молоді та спорту Перечинської міської ради здійснюється закупівля за предметом закупівлі: 64210000-1  «Послуги телефонного зв’язку та передачі даних» для потреб закладів, що відносяться до сфери  управління відділу, на листопад-грудень  2021 року.

 Процедура закупівлі:    Переговорна процедура 

 Підстава – п.2 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі»

 Вид предмету закупівлі:        Закупівля послуг

 Ідентифікатор закупівлі:         UA-2021-10-25-004612-b

 Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Безперебійне надання телекомунікаційних послуг, у т.ч.:

-отримання некомутованого доступу до мережі Інтернет;

-легкий та гарантований виклик пожежно-рятувальних, аварійних підрозділів, поліції, швидкої допомоги.

 Очікувана вартість закупівлі:  20000.00 грн (з ПДВ)

 Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено з урахуванням вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України № 275 від 18.02.2020 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі».

  

Обгрунтування технічних та якісних характеристик

предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення,

очікуваної вартості предмета закупівлі

( на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від

11.10.2016  № 710 “Про ефективне використання державних коштів” зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266»)

 Відділом освіти, культури, сім᾿ї, молоді та спорту Перечинської міської ради здійснюється закупівля за предметом закупівлі:

код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 39162000-5 Приладдя для навчальних закладів

 Процедура закупівлі:    Відкриті торги

 Вид предмету закупівлі:        Закупівля товарів

 Ідентифікатор закупівлі:         UA-2021-10-04-008826-b

 Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

 1. Технічні вимоги:

Найменування обладнання

Одиниця виміру

Кількість

товару,

од.

ОБЛАДНАННЯ  ДЛЯ КАБІНЕТУ ХІМІЇ

Комплект

1

2.       

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ КАБІНЕТУ БІОЛОГІЇ

Комплект

1

3.       

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ КАБІНЕТУ ФІЗИКИ

Комплект

1

4.       

КОМП`ЮТЕРНИЙ КЛАС

Комплект

1

5.       

ОБЛАДНАННЯ STEM КАБІНЕТУ

Комплект

1

         Комплектація кабінетів детально описана у додатку 2 до тендерної документації.

         1.Технічні характеристики:

1.1.Товар повинен бути новим (таким, що не був у використанні).

1.2. Всі основні  компоненти  товару повинні бути оригінальними, заміна компонентів на не неоригінальні забороняється.

1.3. Транспортні послуги та інші витрати (пакування, тощо) повинні здійснюватися за рахунок Продавця про, що надається гарантійний лист в складі тендерної пропозиції.

1.4. Доставка, розвантаження та монтаж обладнання здійснюється Продавцем, про що надається відповідний гарантійний лист.

 1. Інформація про відповідність запропонованого до поставки Товару технічним та якісним вимогам Замовника, шляхом надання під час проведення процедури (повинні бути завантажені в електронну систему на момент проведення аукціону) закупівлі сканованих копій наступних документів завірених мокрою печаткою учасника:

2.1. Порівняльну таблицю відповідності запропонованого товару технічним вимогам Замовника (обов‘язково зазначається виробник та модель для можливості перевірки запропонованого обладнання технічним вимогам Замовника)

2.2. Копію чинного на дату проведення аукціону висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи на демонстраційне та лабораторне обладнання

2.3. Авторизаційний лист наданий виробником демонстраційного та лабораторного обладнання для навчальних кабінетів

2.4. Гарантійний лист про надання гарантії на все обладнання строком не менше 12 місяців.

У разі якщо товар не відповідає технічним вимогам Замовника, відсутні вищевказані документи, що підтверджують якість товару або Учасник не в змозі виконати умови поставки, які визначені Замовником, Пропозиція відхиляється.

          Строк поставки товару: до 30 листопада 2021 року.

 Очікувана вартість закупівлі:  – 2 224 800,00 грн. (з ПДВ) - кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам в рамках реалізації прогами «Спроможна школа для кращих результатів" - 2002300,00 грн. та співфінансування з місцевого бюджету у розмірі 10% - 222500,00 грн.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

( на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016  № 710 “Про ефективне використання державних коштів” зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266»)

 Відділом освіти, культури, сім᾿ї, молоді та спорту Перечинської міської ради здійснюється закупівля за предметом закупівлі:

Капітальний ремонт даху Сімерської гімназії Перечинської міської ради Закарпатської області по вул. Карпатська, 79 в с.Сімер Ужгородського району Закарпатської області

Класифікація за ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи

 Процедура закупівлі:    Відкриті торги

 Вид предмету закупівлі:        Закупівля робіт

 Ідентифікатор закупівлі:         UA-2021-07-20-004116-b

 Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

 1. Технічні вимоги:


п/п


Найменування робіт і витрат

Одиниця
виміру

  Кількість

Примітка

1

2

3

4

5

Розділ 1. Демонтажні роботи

1

Розбирання покриття покрiвлi з  хвилястих азбестоцементних листів

м²

1760

 

2

Розбирання лат (решетування) з дощок з прозорами

м²

1760

 

3

Розбирання крокв зі стояками та підкосами з брусів і колод

м²

1760

 

4

Розбирання дерев’яних мауерлатів

м²

1760

 

Розділ 2. Пояс залізобетонний

5

Улаштуваня поясів в опалубці

м²

12

 

6

Стрижнева арматура А-І діаметр 6 мм

кг

210,6

 

7

Стрижнева арматура А-ІІІ діаметр 12 мм

кг

710,3

 

Розділ 3 Дерев’яні конструкції

8

Улаштування крокв і мауерлатів, ферм

м³

65,93

 

9

Лежень 150х150, ІІ сорт

м³

1,092

 

10

Стойка 150х150, ІІ сорт

 м³

5,0925

 

11

Мауерлат 150х150, ІІ сорт  

м³

4,536

 

12

Розкос 150х150, ІІ сорт  

м³

7,6965

 

13

Затяжка 50х200 мм, ІІ сорт

м³

2,7405

 

14

Діагональна кроква 50х150 мм, ІІ сорт

м³

2,079

 

15

Діагональна кроква 75х150 мм, ІІ сорт

м³

0,2835

 

16

Прогон 150х150мм, ІІ спорт

м³

5,523

 

17

Нижній пояс 150х150мм, ІІ сорт

м³

1,281

 

18

Верхній пояс 150х150мм, ІІ сорт

м³

1,1865

 

19

Кроква 75х150мм, ІІ сорт

м³

30,3765

 

20

Накладка 50х150мм, ІІ сорт

м³

2,415

 

21

Кобилка 50х100мм, ІІ сорт

м³

1,6275

 

22

Болти з гайками та шайбами, діаметр 16мм

т

0,1936

 

23

Пластина металева (індивідуального виготовлення)

кг

231,3

 

24

Вогнезахист деревʼяних конструкцій ферм, балок, крокв, мауерлатів

м³

83,5695

 

Розділ 4. Покрівля

25

Улаштування прокладної пароізоляції в один шар

м²

2164

 

26

Супердифузна мембрана

м²

2164

 

27

Улаштування покрівель шатрових із металочерепиці

м²

1760

 

28

Металочерепиця

м²

2024

29

Цвяхи оцинковані 3,5х70мм

шт

14643

 

30

Цвяхи оцинковані 3х35мм

шт

19219

 

31

Шурупи 4,8*35 мм

шт

12989

32

Коньковий елемент L=2000 мм Прушинські

шт

69

 

33

Карнизна планка І-20000 мм

шт

66

 

34

Снігозатримувач «підкова» 400х200х65

шт

640

35

Навішування водостічних труб, колін, відливів і лійок з готових елементів

м²

274

 

36

Ринва д.150мм І=3000 мм (комплектне постачання)

шт

61

 

37

Труба д.110мм І=3000 мм (комплектне постачання)

шт

32

Розділ 5. Вікна

38

Заповнення віконних прорізів готовими блоками площею до 3 м² з металопластику в кам’яних стінах житлових і громадських будівель

м²

9,6

 

39

Заповнення віконних прорізів готовими блоками площею більше 3 м² з металопластику в кам’яних стінах житлових і громадських будівель

м²

24,5

 

Розділ 6. Карниз

40

Улаштування  карнизів

м²

148

41

Улаштування підшивки стель сталлю покрівельною оцинкованою по дереву

м²

148

 

Розділ 7. Інші роботи

42

Навантаження сміття екскаваторами на автомобілі-самоскиди, місткість ковша екскаватора 0,25 м³

т

80,608

 

43

Перевезення сміття до 10 км

т

80,608

            Виконання робіт повинно буті здійснене відповідно до робочого проекту  «Капітальний ремонт даху Сімерської гімназії Перечинської міської ради Закарпатської області по вул. Карпатська, 79 в с.Сімер Ужгородського району Закарпатської області» з позитивним експертним звітом.

          Строк виконання робіт: до 03 грудня 2021 р.

 Розрахункові кошторисні документи (зведений, локальний кошторис, договірна ціна, дефектний акт, відомість ресурсів) відповідно до технічного завдання.

Кошторисна документація має бути розроблена в програмному комплексі АВК-5 ( або аналог)  версія 3.2.0 (не нижче) та складена у відповідності до чинних ДСТУ Б Д.1.1-1:2013.

 Очікувана вартість закупівлі:  2 982 851.00 грн (з ПДВ)

 Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено з урахуванням ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», прийнятий наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013 № 293.

Відділом освіти, культури, сім᾿ї, молоді та спорту Перечинської міської ради здійснюється закупівля за предметом закупівлі: ДК 021:2015:09120000-6 Газове паливо (природний газ) для потреб закладів, що відносяться до сфери  управління відділу, у 2021 році.

У зв᾿язку з тим, що двічі було відмінено процедуру відкритих торгів за оголошеннями  про проведення відкритих торгів від 15.12.2020 (ідентифікатор закупівлі UA-2020-12-15-013314-с) та від 31.12.2020 (ідентифікатор закупівлі UA-2020-12-31-002809-с), уповноваженою особою Замовника 29.01.2021 відповідно до положень ст. 11, п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» та Положення про уповноважену особу, що затверджене наказом відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Перечинської міської ради від 11.09.2020 № 73/01-08, прийнято рішення про проведення переговорної процедури закупівлі за даним предметом закупівлі на очікувану вартість 354 960,00 грн.

За результатами переговорів, проведених 29.01.2021 з учасником - ТОВ «ГАЗЕНЕРГО-ТРЕЙД», прийнято рішення про намір укласти договір про закупівлю за предметом закупівлі  - код національного класифікатора України «Єдиний закупівельний словник» ДК 021:2015  09120000-6 Газове паливо (природний газ) на суму 354 960,00 грн.  при обсягу – 36975 м³ природного газу (ідентифікатор закупівлі UA-2021-01-29-006810-b).