Робоча нарада з відповідальними за організацію та проведення у ЗЗСО гри «Сокіл» («Джура»)

20 Березня 2023 - 21:28

Організація проведення початкових та І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

 Метою патріотичного виховання на сучасному етапі є становлення громадянина-патріота, готового самовіддано розбудовувати Україну як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку, сприяти громадянському миру й злагоді в суспільстві.

Головним пріоритетом сучасного патріотичного виховання має стати вироблення переконаності учнів, що сила українців в їхній єдності. Лише завдяки почуттям національної єдності, злагоди, миролюбності можна зберегти Україну, зміцнитись, стати рівними серед рівних.

Зауважимо, що весь освітній процес у закладах освіти Перечинської ОТГ організовано таким чином, щоб наповнити його ідеєю патріотизму, якою б надихався вихованець. Це вимагає від педагога, виховника, наставника підвищення його професіоналізму саме у цьому аспекті.     

      

05 березня 2020 року  на базі Перечинського ліцею пройшла робоча  нарада з відповідальними за організацію та проведення у закладах загальної середньої освіти гри «Сокіл» («Джура»).

Вiдповiдальний за органiзацiйне, методичне i практичне забезпечення уcix етапiв проведення конкурсу директор Перечинської дитячо-юнацької спортивної школи Мегеш Є.П. ознайомив присутніх з типовими правилами та умовами проведення змагань і конкурсів І етапу Гри у середній віковій групі.

      

Зустріч було спрямовано на мотивацію та активізацію творчого потенціалу виховників щодо здійснення національно-патріотичного виховання і підготовки до проведення І етапу гри «Сокіл» («Джура»).