Новини

30 листопада 2019 року у приміщенні Закарпатського палацу дитячої  та юнацької творчості «ПАДІЮН» відбувся підсумковий захід, на якому оголосили результати ІІІ етапу обласного конкурсу «Захисники України: історія та сьогодення». На святі були присутні всі учасники ІІІ етапу із закладів освіти Перечинської ОТГ та  їх педагоги-наставники.

    

У номінації «Вірш» ІІ місце виборола учениця Сімерківської ЗОШ І- ІІ ступенів Куцик Галина. Крім грамоти за участь у конкурсі,вона отримала грошову нагороду у сумі 2500 гривень. Вітаємо переможця та її учителя – МараморощакЛюбов Валеріївну.

          

      

23 листопада на базі Перечинського ліцею пройшов ІІ етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому брали участь 32 учнів 3-11 класів.

           

 

У закладах освіти Перечинської ОТГ пройшли заходи, приурочені відзначенню Дня Гідності та Свободи.

 E закладах освіти Перечинської ОТГ пройшли заходи у зв’язку з роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського народу.

22 листопада 2019 року у Перечинському ліцеї відбулося зібрання трудового колективу та батьківської громадськості, на якому кандидат на посаду директора ліцею Ф. Гунка ознайомив присутніх із програмою розвитку  закладу освіти на перспективу. Начальник відділу освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Ольга Барзак побажала успіху Федору Федоровичу у наступних конкурсних випробовуваннях на шляху до посади директора Перечинського ліцею та висловила щиру надію на те, що заклад запрацює по-новому і буде йти в ногу з часом.

У листопаді 2019 року  у закладах загальної середньої освіти Перечинської ОТГ проведено ІІ етап обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення”

У закладах освіти Перечинської ОТГ проведено заходи з відзначення 75-ї річниці вигнання нацистів з України.

Для належного відзначення 75-ї річниці вигнання нацистів з України  у закладах загальної середньої освіти проведено тематичні уроки, лекції, бесіди, семінари з історії Другої світової війни та інші заходи, спрямовані на гідне вшанування величного подвигу нашого народу у цій війні.

Так, у Перечинському ліцеї 25 жовтня 2019 року відбулися такі заходи:

– читацька година «Не зміліє ріка пам’яті» (10 – 11-і класи, класні керівники);

– бібліографічний огляд «Із книг про війну, про бої ми читаємо» (5-і класи, бібліотекар);

– літературно-музична композиція «Назавжди в пам’яті народу» (педагог-організатор, учитель музичного мистецтва);

– відеопрезентація для учнів 9-их класів «Історичні міфи, пов’язані із вигнанням нацистів із України» ( вчителі історії);

– участь у міському мітингу-реквіємі з нагоди 75-ої річниці вигнання нацистів із України (учні 8 – 11-х класів та педагоги).

   

     У Перечинській гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку, Сімерській гімназії, Сімерківській ЗОШ І-ІІ ступенів для учнів 5-9 класів проведено виховні години «Вічний вогонь вимагає: Миру і щастя живим!», «Нацизм – чума ХХ століття», «Пам’ятаємо минуле заради майбутнього», «Внесок українців у  перемогу над нацизмом». Учитель історії Перечинської гімназії з учнями 11-х класів провів інформаційний захід на тему «Друга світова війна у пам’яті українців та європейців», під час якого учні висловлювали власні судження та переживання із зазначеної тематики. Учнів 9-х класів переглянули кінофільм «Нескорений» режисера Олеся Янчука про події воєнного  та повоєнного часу в Західній Україні, боротьбу УПА проти німецьких військ та диверсійних загонів НКВС СРСР.


18 жовтня 2019 року стартував перший етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді

імені Тараса Шевченка

 Щороку у жовтні-листопаді у закладах загальної середньої освіти з метою підвищення загальної мовної культури, виявлення творчо обдарованої молоді проходить Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Школярі змагаються у двох номінаціях: учні 5-8 та 9-11 класів.

   

     

Перший етап проходить за завданнями, укладеними шкільними методичними об’єднаннями вчителів української мови та літератури. Завдання (творчі роботи) могли передбачати теми, пов’язані з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, які сприяють об’єднанню нації, формують почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Тарас Шевченко.

Зустріч учнів Зарічівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів із письменником-земляком В.В.Мулесою.

Презентація книги "Карпатська балада".

      

       

ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕРЕЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОГОЛОШУЄ

КОНКУРС НА ПОСАДУ

КЕРІВНИКА ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

 Найменування і місцезнаходження закладу: Перечинський ліцей Перечинської міської ради Закарпатської області

Найменування посади: директор ліцею.

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу: вища освіта ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якого не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, необхідних для участі у конкурсі:

Заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Автобіографія або резюме (за вибором учасника конкурсу).

Копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України.

Копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста).

Копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання.

Довідка про відсутність судимості.

Мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та моральні якості.

Кінцевий термін і місце подання документів для участі у конкурсі:

Кінцевий термін подання документів до 18 листопада 2019 року.

Документи подаються особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) відповідальній особі до відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Перечинської міської ради за адресою: м. Перечин, вул.Ужанська 19 б.

Дата і місце початку конкурсного відбору: 2 грудня 2019 року, м.Перечин, актовий зал Перечинської дитячої музичної школи.

Складові конкурсного відбору та його тривалість:

перевірка знань законодавства України, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»  на період до 2029 року шляхом письмової відповіді на білет;

перевірка професійних компетентностей шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку Перечинського ліцею Перечинської міської ради Закарпатської області.

надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

 

Прізвище, ім’я, номер телефону уповноваженої особи для отримання інформації: Щербанич Мар’яна Василівна, 0956953057.

 

Електронна адреса: info@osvita-perechin.gov.ua

11 жовтня 2019 року в усіх закладах освіти пройшли урочисті заходи з нагоди відзначення Дня захисника України та козацтва.

Зокрема, у Перечинській гімназії на святковому концерті до Дня захисника України найпочеснішими гостями стали наші земляки, учасники АТО й ООС та жінки-волонтери. Учні гімназії, чиї батьки є учасниками бойових дій на сході України, запросили батьків і їх бойових побратимів на зустріч із дітьми.

     

У Перечинській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходили різні заходи:

- учні 7-8 -их класів взяли участь в акції "Вісточка захиснику із рідного краю!";

- учні 5-их класів малювали малюнок своєму героєві;

- у класах та у шкільній бібліотеці були підготовлені тематичні виставки до Дня козацтва та Дня захисника України;

- учні 5-А класу 10 жовтня мали змогу поспілкуватися із представниками національної поліції, які були учасниками АТО;

- учителі історії провели тематичні заняття із учнями 10-11 класів "День захисника України - сучасне свято з історичними витоками".

      

    

    

У Сімерківській ЗОШ І-ІІ ступенів у 4 класі пройшов розважально-ігровий захід: "Ми - нащадки козаків!"; у 2 класі відбувся виховний захід ,,Ми - діти козацького роду!"

Учні Ворочівської ЗОШ І ступеня під гаслом «Козацькому роду нема переводу" провели Веселі старти (естафети, квести, рухливі ігри) до Дня козацтва.

Шкільний автобус

11 Жовтня 2019 - 15:32

Шкільний автобус

Забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»