Новини

У суботу, 27 травня 2023 року, у центральному сквері пройшов забіг ім. Федора Фекети для вихованців закладів дошкільної освіти м. Перечин та учнів філії опорного закладу Початкова школа Перечинського ліцею

 травня 2023 року на базі Перечинської ДЮСШ відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

ДЕНЬ МАТЕРІ

11 Травня 2023 - 16:13

В Україні День матері припадає на другу неділю травня, У 2023 році свято відзначають 14 травня

У Перечинській ТГ з 13 квітня до 04 травня 2023 року проведено І та ІІ етапи обласного конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами»

Гра «Сокіл» («Джура»)

24 Квітня 2023 - 10:04

Проведення початкового етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної  "Сокіл"("Джура") у ЗЗСО

Напередодні світлого свята Великодня у закладах освіти організовано виставки дитячих виробів. Найкращі з них були представлені 11 квітня на подвір’ї «Краєзнавчого музею міста Перечин» на великодній виставці «Милує писанка красою».

Прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!

4 квітня 2023 року відбулася атестація педагогічних працівників закладів освіти Перечинської ТГ

 22 березня 2023 року працівники управління Державної служби якості освіти у Закарпатській області провели круглий стіл "Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти" для керівників та методистів ЗДО Перечинської міської ради

Ознайомлення з основними принципами надання домедичної допомоги

Рівно 84 роки тому, 15 березня 1939 року Августин Волошин проголосив по радіо незалежність Карпатської України

 Захист прав учасників освітнього процесу - важливий напрям діяльності управління Державної служби якості освіти у Закарпатській  області.

Для цього ми створили канали зв’язку, через які громадяни можуть звернутись до нашого управління:

  • телефон «Гарячої лінії»: +38 095 648 72 35;
  • електронна адреса - zakarpattia@sqe.gov.ua
  • запис на особистий прийом за номером телефону:  +38 095 648 72 35;
  • письмове звернення можна відправити на поштову адресу управління Державної служби якості освіти у Закарпатській області:   вул. Августина Волошина, 35,  м.Ужгород, Закарпатська область, 88000.

Саме під таким гаслом пройшов закладах освіти тиждень, присвячений Пророку українського народу Т.Г.Шевченку

Нагадуємо, що за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Такі дії несуть загрозу навколишньому середовищу та становлять небезпеку для життя людей.

НМТ міститиме три блоки завдань, два з яких – обов’язкові, а третій – на вибір вступника. Обов’язкові навчальні предмети – українська мова й математика, а на вибір – історія України, одна з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська), біологія, хімія та фізика. Предмет, тестування з якого вступник бажатиме пройти на вибір, він зазначатиме під час реєстрації для участі в НМТ.

Зарахування до 1 класу

02 Березня 2023 - 14:13

Із 01 березня 2023 року заклади загальної середньої освіти Перечинської територіальної громади почали приймати заяви на зарахування до 1 класу, подавати їх можна до 31 травня включно.

З метою виявлення мистецької обдарованості наших дітей і було відкрито відділ декоративно-ужиткового мистецтва у Перечинській школі мистецтв. Тут під умілим керівництвом педагога Майор Тетяни Іванівни вихованці школи опановують види народних ремесел і розвивають свої уміння.

Щиро вітаємо Пузакулич Валерію, Смакову Єлизавету, Кешкентій Ксенію - призерів ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів -членів МАНУ 

З метою підтримки й розвитку декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, художньо-естетичного виховання учнівської молоді, формування в неї поваги до національної культурної спадщини з 10 до 25 лютого 2023 року у закладах загальної середньої освіти Перечинської ТГ було організовано та проведено І-ІІ тури виставки-конкурсу декоративно-ужиткового й образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Сьогодні, 23 лютого 2023 року, Верховна Рада України прийняла урядовий проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підсумкової атестації та вступної кампанії 2023 року»

21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови.

Цей День відзначається згідно з Указом Президента «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні» від 11 лютого 2015 року

До уваги! Набув чинності наказ МОН України «Про звільнення від проходження ДПА учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2022/2023 н.р.»

14-15 лютого 2023 року пройшли ІІ етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії та української мови і літератури

13 лютого 2023 року на базі  філії опорного закладу Початкова школа Перечинського ліцею розпочався IІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови і літератури, історії та математики  у 2022/2023 навчальному році

ВСТУП - 2023

26 Січня 2023 - 10:06

НМТ складатиметься з двох обов’язкових предметів (української мови та математики) та одного додаткового предмета за вибором вступника з переліку: історія України, іноземна (англійська, французька, німецька, іспанська) мова, фізика, хімія, біологія.

Серед нагороджуваних учениця 9 класу Сімерківської гімназії Перечинської міської ради Василяйко Аліна, яка посіла ІІ місце у номінації «Лист» (учитель Мараморощак Л.В.)

3 січня 2023 року, з колядками та святковими віншуваннями до відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту  завітали колядники - учні Перечинського ліцею

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Міжнародний день осіб з інвалідністю

10 грудня 2022р. представники учнівського парламенту "КРОК" Перечинського ліцею взяли участь в  Обласному форумі лідерів учнівського самоврядування, який відбувся в м.Ужгород 

з 25 листопада до 09 грудня 2022 року у ЗЗСО Перечинської ТГ було організовано та проведено виставки-конкурси «Новорічна композиція» та «Український сувенір»

Вітаємо ГАЛАС КРІСТІНУ ІВАНІВНУ з проходженням Всеукраїнської сертифікації вчителів початкових класів! 

День ЗСУ відзначається щорічно 6 грудня. Свято було започатковано постановою ВР України у 1993 році. Саме 6 грудня 1991 року було ухвалено закон «Про Збройні Сили України»

Остання субота листопада – День вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років.

з 2 по 18 листопада 2022 року проходив ІІ (у територіальній громаді) етап обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему «Захисники України: історія та сьогодення»

День Гідності та Свободи

21 Листопада 2022 - 15:08

21 листопада відзначаємо День Гідності та Свободи

Протягом тижня, з 14 по 20 листопада, в Україні проходить Тиждень безпеки дорожнього руху.

З метою виховання пошани до традицій українського народу та підвищення загальної мовної культури у 2022-2023 навчальному році проходить ХХІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Міжнаро́дний день толера́нтності — свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. 

11 листопада 2022 року відбувся ІІ етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

 Від щирого серця вітаємо Вас з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Відповідно до наказу МОН України від 04.11.2022 №985 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково дослідницьких робіт учнів – членів МАН України у 2022/2023 н.р.» конкурс-захист буде проводитися дистанційно (онлайн)

День вчителя

30 Вересеня 2022 - 11:17

Вітання з днем бібліотек

30 Вересеня 2022 - 11:14

З днем позашкілля

25 Вересеня 2022 - 11:16

День дошкілля

25 Вересеня 2022 - 11:15

Міжнародний день миру

21 Вересеня 2022 - 08:28

21 вересня 2022 року в закладах освіти пройшли виховні заходи, присвячені Міжнародному дню миру

Доброю традицією закладів освіти Перечинської ТГ стало проведення Олімпійського тижня та Тижня фізкультури і спорту. 

31 серпня 2022 року у залі засідань Перечинської міської ради пройшла конференція освітян Перечинської територіальної громади

Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», Інститутом педагогіки Національної академії педагогічних наук України підготували Інструктивно-методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу і викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році.

Міністерство освіти і науки України розробило та пропонує для врахування в роботі інструктивно-методичні матеріали щодо порядку підготовки закладу освіти до нового навчального року та опалювального сезону з питань цивільного захисту, охорони праці та безпеки життєдіяльності на заміну інструктивно-методичних матеріалів, що надіслані листом МОН від 29.07.2020 No 1/9-406.

Навчання з освітянами по цивільному захисту

Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. 

03.06. 2022 р. у приміщенні залу засідань Перечинської міської ради відбулася чергова нарада для керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти

День захисту дітей

02 Червня 2022 - 14:23

1 червня 2022 року, в День захисту дітей, для малечі Перечинської громади та дітей внутрішньо переміщених осіб було організовано свято, яке проходило на базі Центру культури і дозвілля у Перечині.

Участь керівників закладів освіти у  відкритих управлінських студіях на тему „Управління закладом освіти в умовах воєнного стану: діяльність керівника,  психологічна  готовність, підтримка, допомога”

Міністерство освіти і науки затвердило перелік населених пунктів України, у яких буде сформовано попередню мережу тимчасових екзаменаційних центрів для проведення національного мультипредметного тесту. 

Затверджено календарний план НМТ у 2022 році. Тестування проходитиме в три сесії: основна відбудеться з 18 липня до 10 серпня, додаткова – 16-20 серпня, спеціальна – 12-16 вересня.

Про рекомендації для працівників закладів дошкільної освіти на період дії воєнного стану в Україні

1 квітня 2022 року, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет підписав наказ про затвердження Методичних рекомендацій щодо окремих питань завершення 2021/2022 навчального року

МОН України розроблено методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу у 2021/2022 н.р. у початковій школі в умовах воєнного часу

Дистанційні платформи для навчання, саморозвитку та отримання допомоги й  перевіреної інформації

Дистанційне навчання

18 Березня 2022 - 15:33

Оголошення! З 21 березня 2022 року у ЗЗСО Перечинської ТГ розпочинається освітній процес за допомогою засобів дистанційного навчання 

ДИТЯЧИЙ ОНЛАЙН-САДОК НУМО

18 Березня 2022 - 11:49

ЮНІСЕФ ТА МОН ЗАПУСТИЛИ ДИТЯЧИЙ ОНЛАЙН-САДОК НУМО

  З 24 лютого 2022 року освітній процес у закладах дошкільної освіти нашої держави тимчасово призупинено у зв’язку з уведенням воєнного стану на території України (Указ президента України № 64/2022 від 24.02.2022).

«Знай і люби свій край»

01 Березня 2022 - 14:07

З 20 січня  до 20 лютого 2022 року у закладах загальної середньої освіти Перечинської ТГ було організовано та проведено І тур виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

На сайті МОН оприлюднено рекомендації щодо дій у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайної ситуації.

Відзначення Міжнародного Дня рідної мови 

у закладах освіти Перечинської ТГ

На виконання розпорядження голови Закарпатської облдержадміністрації від 07.02.2022 № 36 «Про вшанування в області подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» у всіх закладах освіти та культури Перечинської ТГ проведено заходи

День Єднання

17 Лютого 2022 - 15:43

У День єднання Державний Прапор України було піднято на усіх будівлях закладів освіти, культури та інших установ Перечинської ТГ, а о 10:00 – виконано Державний Гімн.

Щороку 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

11 лютого 2022 року відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу - захисту науково - дослідницьких робіт МАН відділення мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства.

5 лютого 2022 року на базі Закарпатського Інституту післядипломної педагогічної освіти проходив IV (фінальний) етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Реєстрація на ЗНО-2022

31 Січня 2022 - 11:51

Методичний відділ Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти підготовив презентацію щодо особливостей реєстрації на ЗНО-2022

Відзначення Дня Соборності України та 76-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України  відбулося у всіх закладах освіти та культури Перечинської ТГ

Реформуємо систему харчування в українських закладах освіти та надаємо достовірну інформацію про збалансовану їжу й корисні звички

18 січня 2022 року відбулася зустріч педагогів закладів освіти Перечинської ТГ, які отримали нові інтерактивні дошки PRESTIGIO MultiBoard, із експертами фірми PRESTIGIO. 

Конкурс

12 Січня 2022 - 16:50

Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Перечинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста з питань культури та молодіжної політики відділу освіти, культури, сім’ї,  молоді та спорту Перечинської міської ради

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 20.10.2021 № 141 з 5-го січня розпочалася реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2022 року, яка триватиме до 22 січня включно.

Делегування керівникам закладів загальної середньої освіти права організовувати освітній процес з використанням «змішаних форм навчання» та технологій дистанційного навчання у період перебування регіону у «жовтій» і «помаранчевій» зонах, враховуючи особливості закладу освіти та стан захворювання на COVID-19 учасників освітнього процесу 

Відбулося нагородження переможців обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему "Захисники України : історія та сьогодення"

25 листопада до 10 грудня 2021 року у ЗЗСО Перечинської ТГ у рамках проведено виставки-конкурси «Новорічна композиція» та «Український сувенір»

У рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства'' учні Перечинського ліцею відвідали Перечинське бюро правової допомоги

День пам’яті жертв голодоморів щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада.

У ХХ столітті українці пережили три масових голоди: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Наймасштабнішим був Голодомор 1932-1933 років геноцид українського народу, який здійснювався радянською владою.

У листопаді 2021 року проведено ІІ (міський) етап обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення”.  

8 листопада 2021 року у приміщенні залу засідань міської ради відбулася нарада при начальнику відділу освіти, в якій взяли участь керівники закладів, їх заступники та завідувачі філій.

Саме цього дня в 1995 році держави-члени ЮНЕСКО ухвалили Декларацію принципів толерантності.

День Гідності та Свободи

22 Листопада 2021 - 13:03

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

"Безпечна дорога додому" - саме під таким гаслом проходили виховні бесіди, приурочені Тижню безпеки дорожнього руху у закладах освіти Перечинської ТГ.

Зустріч з Юрієм Шипом

19 Листопада 2021 - 15:34

18 листопада 2021 р. у шкільній бібліотеці Перечинського ліцею відбулася творча зустріч учнів 7 класів з Юрієм Шипом.

Всеукраїнський щорічний осінній колоквіум школярів "Космос. Людина. Духовність" - 2021 р. проходив під гаслом "Ми всі діти зір". Урочисте відкриття відбулося 9 листопада.

День української писемності та мови — свято розвитку державної мови, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада

ЗНО-2022

03 Листопада 2021 - 14:54

Про організацію та проведення у 2022 році ЗНО результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

День захисників України

18 Жовтня 2021 - 15:28

14 жовтня в Україні відзначають День захисників та захисниць України, День Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва.
Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

Конкурс на зайняття вакантної посади керівника Перечинської школи мистецтв

З 27 вересня по 01 жовтня в нашій державі стартував Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу. У рамках Тижня у ЗЗСО Перечинської ТГ були проведені заходи щодо захисту інтересів дітей та протидії насильству.

Для участі в Конкурс Учитель Року – 2022» з 11 до 31 жовтня буде відкрито реєстрацію педагогів за покликанням bit.ly/3oXIzU7.

У І етапі заочного Конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!», який проходив у закладах освіти із 24 вересня, взяли участь учні із Перечинського ліцею І та ІІ вікової категорії Сімерківської гімназії

Цього тижня згадуємо трагічну сторінку в історії нашого народу - Бабин Яр. Уже пройшло з тих пір 80 років, але ми пам'ятаємо...

Організація Американські Ради з міжнародної освіти проводить конкурсний відбір школярів за програмою обміну майбутніх лідерів (FLEX)

Олімпійський тиждень - 2021

15 Вересеня 2021 - 08:47

Доброю традицією закладів освіти Перечинської ТГ стало проведення Олімпійського тижня та Олімпійського уроку. Цього року він пройшов з 6 по 10 вересня.

Увага! Діти на дорозі!

15 Вересеня 2021 - 08:44

У закладах освіти Перечинської ТГ проводиться місячник безпеки дорожнього руху

Відділ освіти, культури, сімї, молоді та спорту Перечинської  міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади керівника (директора) Перечинської школи мистецтв 

Конкурс на посаду керівника Перечинської школи мистецтв

Увага конкурс!!

02 Вересеня 2021 - 15:55

Відділ освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Перечинської міської ради оголошує конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти

Зарічівська гімназія. Конкурс на посаду керівника ЗЗСО

У роботі конференції взяли участь керівники закладів освіти Перечинської ТГ та їх заступники з навчально-виховної роботи. 

Щороку 29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

День Державного Прапора та День Незалежності України  — це горде національне свято, яке знаменує єдність, міцність волі і духу українського народу в усіх куточках нашої країни.

У пришкільному таборі «СОНЕЧКО» оздоровлюватиметься 40 школярів Перечинської ТГ

Відповідно до плану роботи відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Перечинської міської ради 06 серпня 2021 року відбулася чергова нарада працівників відділу освіти з керівниками закладів дошкільної освіти Перечинської ТГ

Продовжилися роботи з впорядкування  території колишньої школи-інтернату, де розпочне новий навчальний рік Перечинський ліцей

Державна служба якості освіти підготувала покрокову інструкцію для директорів, присвячену запровадженню та вдосконаленню інклюзивного навчання у школі

>>> Якісна інклюзія: інструкція для керівника школи (За матеріалами Державної служби якості освіти)

8 липня 2021 року  Сімерківській гімназії вручили 10 комп’ютерів, які подарували поліцейські із Чеської республіки з Краю Височіна!

ВАЖЛИВО!

06 Липня 2021 - 09:59

Щодо вступу з документами про базову середню або повну загальну середню освіту,
які містять помилки

 Вже зовсім скоро батьки першокласників подаватимуть документи до школи. А разом з ними медичні довідки № 086-1/о. У цих довідках міститься висновок про стан здоров’я дитини, діагноз, групу на фізкультурі та рекомендації відповідно до клінічного протоколу медичного догляду за дітьми віком від 3 до 17 років.

День захисту дітей

02 Червня 2021 - 10:04

У перший літній день, 1 червня, в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей

          Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров'я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить - і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.
          Тому традиційно у закладах загальної середньої освіти Перечинської ТГ проводиться тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

У рамках тижня класними керівниками були проведені тематичні уроки та бесіди на тему «Правила для пішоходів», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Безпека дорожнього руху – це життя!» з використанням відеопрезентацій та навчальних мультфільмів.

  

  

  

У сучасному суспільстві патріотичне виховання молоді є не лише одним із важливих напрямків у освітньому процесі – в сучасних політичних умовах воно стало пріоритетним. 

З метою піднесення престижу та формування у молоді мотивації до служби у Збройних Силах України, активізації військово-патріотичного виховання 21 травня 2021 року учні 11 класів Перечинського ліцею та Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку відвідали в/ч А1778 м.Ужгород. Учні ознайомилася з військовою технікою, озброєнням, екіпіровкою, із захопленням фотографувались на фоні військової техніки. Приміряли на себе й військове спорядження, а саме:  засоби індивідуального захисту і різне озброєння, показали, як розібрати та зібрати пістолет Макарова та автомати Калашникова. Але найбільше юнакам і дівчатам сподобалися вправи зі стрільби з пневматичної зброї, майстер-клас з розбирання та збирання автомата, а також одягання військового спорядження, зокрема бронежилета. На безліч запитань учнів військові надавали вичерпну та чітку відповідь. 

По завершенні екскурсії учні оглянули житлово-побутові умови строковиків. 

Відділ освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Перечинської міської ради висловлює щиру подяку Перечинському районному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки, командиру військової частини за організовану екскурсію, яка була цікавою, насиченою та повною нових вражень. 

  

 

  

  

  

  

  

   

  

  

 У музеї «Лемківська садиба» с.Зарічево 20 травня 2021 року пройшов захід до Дня вишиванки.
Працівники Перечинської міської ради, депутати, учні Зрічівської гімназії ознайомилися із музеєм, а головне дізналися багато нового про вишиванки та вишивання в різних регіонах нашого Закарпаття.
Роман Пилип - краєзнавець , викладач Закарпатської академії мистецтв,Кандидат мистецтвознавства, художник детально розповів про різні вишивані вироби та стилі вишивання нашого краю.
Віталій Рац, керівник цього закладу і староста села Федарка Юрій пригостили присутніх кіфликами і чаєм із місцевих трав.
   
 
  
 
 
 
До святкування Дня вишиванки долучилися заклади дошкільної та загальної середньої освіти Перечинської ТГ.

Відділ освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Перечинської міської ради оголошує конкурс на посаду керівника комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Перечинської міської ради

День Європи

13 Травня 2021 - 11:06

Щорічно у третю суботу травня в Україні відзначають День Європи.  Для українців  – це особливий день, адже Україну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура.

Дні пам'яті відзначаються щорічно 8 і 9 травня, починаючи з 2005 року. День пам'яті і примирення встановлено на честь подій 8 травня 1945 року.

11 травня 2021 року на базі Перечинської ДЮСШ відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

    У Перечинській ТГ проведено І та ІІ етапи Конкурсу "Писанкове дерево". 

  

     Відповідно до наказу відділу  освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Перечинської міської ради від 12.04.2021 № 10/01-07 «Про проведення у 2021 році виставки-конкурсу «Писанкове дерево», з метою відродження та збереження українських традицій щодо виготовлення писанок, залучення дітей та молоді до культурних традицій нашого народу, вивчення сакральної та праісторичної символіки, збереження глибокої духовності свята Великодня; залучення якнайширшого кола дітей до активної роботи з підвищення власного творчого рівня; з метою популяризації серед підростаючого покоління писанкарства  як традиційного виду народної творчості у Перечинській ТГ проведено І та ІІ етапи названого вище Конкурсу, у якому взяли участь усі заклади дошкільної та загальної середньої освіти громади.                              

   Роботи, представлені у центральному сквері м. Перечина, прикрашатимуть місто з 30 квітня  до 5 травня 2021 року.

   Така виставка-конкурс проводиться вперше. До акції долучилися  педагоги,  діти і їх батьки. Заклади освіти представили писанки зроблені в різних народних та сучасних техніках: розмальовані воском, квілінг, писанки-зернівки, писанки з бісеру, ниток та багато інших.

  

  

 

  

  

 

  

 

  

   

26 квітня 1986 року Україну спіткала страшна трагедія – техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції

Відділ освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Перечинської міської ради оголошує конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти

Відповідно до плану роботи відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Перечинської міської ради 20 квітня 2021 року відбулася чергова нарада працівників відділу освіти з керівниками закладів загальної середньої освіти Перечинської Т

В рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 р.р. у Перечинській ТГ реалізовується етнотур: "Пізнай культуру транскордонних регіонів Польщі та України".

20 квітня 2021 року в Зарічівській гімназії проведено майстер-клас по виготовленню писанок з глини за участі майстрині Майор Т.І., яка навчала дітей виготовляти ліпні писанки з глини. Процес виготовлення писанок тривалий і клопіткий, але дуже цікавий і креативний.

Роботи учнів буде представлено у ІІ етапі конкурсу "Писанкове дерево".

  

  

https://www.facebook.com/100007533433899/videos/pcb.2478844785572704/2864674473793639

В рамках вивчення предмету «Захист України» учні 10-х класів Перечинського ліцею відвідали кафедру військової підготовки Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет».
 

 
Кафедра є унікальним підрозділом, адже дає можливість отримати військову спеціальність за чотирма військово-обліковими спеціальностями:
- бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин і підрозділів,
- бойове застосування з’єднань, військових частин і підрозділів наземної артилерії,
- бойове застосування з’єднань, військових частин і підрозділів спеціального призначення (крім морських),
- психологія.
Працівники кафедри провели ознайомчу екскурсію учням артилерійською лабораторією, сучасними аудиторіями, які оснащені зразками сучасного озброєння й амуніціями. Учні мали змогу ознайомитися з навичками стрільби в інтерактивному тирі.

У ЗЗСО Перечинської ТГ з 9 березня до 15 квітня 2021 року проведено І та ІІ етапи Конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами».

         З метою привернення уваги громадськості до української родини, формування цілісної особистості, з розвиненим почуттям власної гідності, відповідальної за збереження і продовження сімейних культурно-історичних традицій, виховання шанобливого ставлення до жінки-матері як невтомної і самовідданої берегині звичаїв, традицій, духовності, виявлення й підтримки обдарованих дітей департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації проводить у 2021 році обласний конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами». У закладах загальної середньої освіти Перечинської ТГ з 9 березня до 15 квітня проведено І та ІІ етапи названого вище Конкурсу.     

         За підсумками І етапу для участі у ІІ етапі Конкурсу було подано      21 роботу, у тому числі  6 - у номінації «Лист мамі», 3 – «Вірш мамі» та 12 – «Малюнок мамі».

  

  

  

        Представлені роботи вирізнялися творчим підходом до висвітлення тематики, глибиною та емоційністю викладу, щирістю висловлених думок, багатством виражальних словесних та образотворчих засобів.

          Ще раз, вкотре, ми впевнилися в тому, що наші діти – талановиті, розумні, щирі та дуже люблять і поважають своїх мам.

12.04.2021 року відбувся конкурс на зайняття вакантної посади керівника Зарічівської гімназії Перечинської міської ради Закарпатської області.

На цю посаду претендували двоє освітян: діючий директор Алла Іванівна Сорока  та вчителька англійської мови Ужгородської ЗОШ №6 ім. В.С. Гренджі-Донського Вікторія Мирославівна Мошкола.
 
Під час засідання конкурсної комісії кандидатів перевірили на знання законодавства у сфері загальної середньої освіти. Другим етапом конкурсу було завдання щодо визначення професійних компетентностей. Також претендентки презентували перспективні план розвитку закладу на наступні шість років.
За результатами трьох етапів конкурсу, Вікторія Мошкола отримала 60 балів, а її візаві Алла Сорока - 66 балів і, відповідно, визначена переможцем.
До складу конкурсної комісії входили і представники управління Державної служби якості освіти у Закарпатській області - начальник управління
Марія Сігетій, а також співробітники управління Служби Наталія ГордузЕльвіра Лесишин та Оксана Гербей.
  

Відео можна переглянути за посиланням:

https://youtu.be/gCPht2VTZ-g - частина 1

https://youtu.be/vCjGVraoXMo - частина 2

https://youtu.be/1nU5tHp_hTo - частина 3

https://youtu.be/RJE2LzdBrRs - частина 4

https://youtu.be/B4c1mXr2l3Y - частина 5

https://youtu.be/AzS6EJTX544 - частина 6

19 квітня 2021 року о 12.00 на Facebook-сторінці Центру інноваційної освіти "Про.Світ": https://www.facebook.com/CenterPro.Svit відбудеться онлайн-подія "Управління школою під час пандемії"

Конкурс

на посаду керівника

комунального закладу

загальної середньої освіти 

Учнів 4-х та 9-х класів звільнено від проходження ДПА у 2020/2021 навчальному році

Учнів, які завершують здобуття початкової (4-ті класи) та базової загальної середньої (9-ті класи) освіти, звільнено від проходження державної підсумкової атестації у 2020/2021 навчальному році. Відповідний наказ МОН від 03.03.2021 №273 зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16.03.2021 за №338/35960.

Рішення ухвалено у зв’язку з установленням для єдиної державної системи цивільного захисту на всій території України режиму надзвичайної ситуації відповідно до пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів від 25 березня 2020 року №338-р "Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації".

Відповідно до абзацу другого частини п’ятої статті 17 Закону України "Про повну загальну середню освіту", кожен учень має пройти державну підсумкову атестацію за кожний рівень повної загальної середньої освіти з державної мови, математики та інших предметів, визначених центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки, крім випадків, визначених законодавством.

Пунктом 6 розділу IV Порядку проведення ДПА встановлено, що здобувачі освіти, які проживають у зоні надзвичайної ситуації природного та техногенного походження, звільняються від атестації за рішенням МОН або місцевих органів управління освітою. Відповідно до пункту 9 розділу IV зазначеного Порядку, здобувачам освіти, звільненим від атестації, у відповідному документі про освіту робиться запис "звільнений(а)".

Відповідно до позицій 32 та 33 розділу ІІ Класифікаційних ознак надзвичайних ситуацій, перевищення порогового рівня захворюваності людей на грип, гострі респіраторні вірусні захворювання удвічі і більше разів протягом періоду понад 2 тижні у двох та більше адміністративних районах області (Автономна Республіка Крим, міста Київ та Севастополь), містах або в цілому по країні, інфекційні захворювання людей невиявленої етіології віднесено до надзвичайних ситуацій природного характеру.

Зважаючи на це, МОН звільнило від проходження державної підсумкової атестації здобувачів закладів загальної середньої освіти 4-х і 9-х класів у 2020/2021 навчальному році.

У відповідному документі про освіту учнів, звільнених від ДПА, необхідно зробити запис "звільнений(а)".

Таке рішення сприятиме організованому завершенню навчального року учнями, які закінчують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, в умовах поширення на території України COVID-19.

Рішення набуде чинності у день його публікації в "Офіційному віснику України".

За матеріалами Міністерства освіти і науки України

Традиційно 9 та 10 березня в Україні й у світі проходять шевченківські дні.

Сьогодні день народження Тараса Шевченка – українського поета, художника, мислителя.

День народження Шевченка – це привід не лише вшанувати пам'ять великого Кобзаря, але і згадати творчість, яка не втрачає своєї актуальності у наші дні.

Тарас Шевченко в сучасному осмисленні є вмістилищем націєтворчих смислів. У ХІХ сторіччі Шевченкова поезія стала потужним чинником формування українців як нації, вона стала поштовхом до самоусвідомлення. Подібне явище ми пережили у 2013-2014 роках, коли Майдан став поштовхом до усвідомлення нас як представників політичної європейської нації, для яких Шевченкова творчість стала живильною.

Перша збірка віршів вийшла в 1840 році з назвою Кобзар.

У 1844 році написав гостро політичну поему Сон (У всякого своя доля), ставши на шлях безкомпромісної боротьби проти самодержавної системи тодішньої Російської Імперії.

Також до політичної поезії відноситься поема І мертвим, і живим…, яка зараз входить до шкільної програми.

У 1845 році він написав Заповіт. Вірш мав і має великий вплив на українську культуру, зокрема, був покладений в основу музичних творів низки композиторів, активно використовується в культурному житті, переведені на понад 150 мов народів світу.

Навіть попри заслання у 1847 Шевченку вдалося написати один зі своїх найвідоміших творів – Садок вишневий коло хати…

Також серед відомих поем Шевченка – Наймичка, Кавказ, Катерина, Гайдамаки.

    

Поезію Тараса Шевченка перекладено більш ніж ста мовами світу.

1384 пам’ятники Кобзареві встановлено на території від Бразилії до Китаю. Більшість — 1256, розташовані на території України, майже півтори сотні розмістились у 35 країнах.

Нині в Україні 164 населені пункти названі на честь Тараса Шевченка.

 З нагоди 207–ї річниці від дня народження Тараса Шевченка, 9 березня, по всій Україні і в світу відбудуться урочисті заходи та церемонії покладання квітів до пам’ятника Шевченку.

***Шевченкове слово в віках не старіє...Лунають слова Кобзаря крізь століття.Відзначення 207- ї річниці від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка
у Перечинському ліцеї: https://www.facebook.com/100023752870983/videos/908721479929606
у Перечинській гімназії: https://www.facebook.com/100006458008900/videos/3511227935769105

Конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти

Для вшанування мужності й героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території — в АР Крим та місті Севастополі,  Президент Володимир Зеленський підписав Указ про встановлення 26 лютого в Україні Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Увага! Пробне ЗНО-2021

26 Лютого 2021 - 09:37

Пробне ЗНО проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення ЗНО, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до ЗНО.

Типова освітня програма розроблена з метою реалізації Державного стандарту базової середньої освітиДокумент створює умови для продовження реформи «Нова українська школа» у 5-9 класах із 2022 року

Сьогодні виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки - української поетеси, драматурга і громадської діячки, класика української літератури

Базовий компонент дошкільної освіти – це ще один крок для забезпечення рівного доступу до якісного дошкілля в Україні

Міжнародний день рідної мови

З метою вшанування пам’яті загиблих героїв у закладах загальної середньої та дошкільної освіти проведено заходи з відзначення Дня Героїв Небесної Сотні

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Міністерство освіти і науки розробило методичні рекомендації щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов у закладах загальної середньої освіти в 2020/2021 навчальному році.

Із повним текстом методичних рекомендацій можна ознайомитись за посиланням.

Відповідно до наказу МОН від 12 жовтня 2020 року №1262 щодо проведення ДПА у 2020/2021 навчальному році, здобувачі освіти, які для проходження атестації вибрали третім навчальним предметом історію України, можуть вибрати четвертим навчальним предметом іноземну мову і навпаки.

Водночас здобувачі освіти, які вибрали третім навчальним предметом одну з іноземних мов, можуть вибрати четвертим навчальним предметом іншу іноземну мову.

Крім того, відповідно до п. 19 розділу ІІ Порядку проведення ДПА, здобувачам повної загальної середньої освіти, які в поточному або попередньому календарному році отримали сертифікат (диплом) міжнародного мовного іспиту з іноземної мови рівня B-1 і вищого рівня (для класів, які вивчають іноземну мову за рівнем стандарту або академічним рівнем) або рівня В-2 (для класів із поглибленим вивченням іноземних мов) і вищого рівня, результати цих іспитів зараховуються як атестація з іноземної мови.

Рекомендований перелік міжнародних мовних іспитів, результати яких зараховуються як атестація з іноземної мови на 2020/2021 навчальний рік, розміщено за посиланням.

ЗНО-2021: читали, чули, знаємо!

З 15 до 31 січня 2021 року у ЗЗСО Перечинської ТГ проходив І тур виставки-конкурсу (у формі онлайн) декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Розпочалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні

День пам’яті героїв КРУТ

Реєстрація на ЗНО-2021

29 Січня 2021 - 11:09

Незабаром розпочнеться реєстрація на ЗНО-2021. Пропонуємо для ознайомлення з її особливостями матеріал, підготовлений Івано-Франківським регіональним центром оцінювання якості освіти

Міжнародний день пам`яті жертв Голокосту

Набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку здійснення медичного обслуговування учнів закладів загальної середньої освіти» від 20 січня 2021 р. № 31.

Вітаємо  з Днем Соборності!

Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту повідомляє, що комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» буде надавати послуги дітям з усіх населених пунктів колишнього Перечинського району

З Різдвом Христовим!

05 Січня 2021 - 16:16

Конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Центр культури і дозвілля»

«Добрий вечір тобі...»

28 Грудня 2020 - 13:06

«Добрий вечір тобі...»  
Фольклорний колектив «Карічка» вітає працівників відділу освіти з прийдешніми святами

Карантин зимових канікул

28 Грудня 2020 - 11:00

Карантин зимових канікул з 8 до 24 січня 2021 року

Свято наближається !!!

17 Грудня 2020 - 10:05

До Дня Святого Миколая та до свята Нового року для вихованців ЗДО закуплено солодкі подаруночки. Учні 1-4 класів ЗЗСО отримають подарунки до Нового року

З 01 до 09 грудня 2020 року у закладах загальної середньої освіти Перечинської ОТГ проведено виставку-конкурс «Новорічна композиція» та «Український сувенір»

Важливо - новий Санітарний регламент для закладів освіти, набирає чинності з 1.01.2021 року.
Державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, ДСанПіН 5.5.2.008-01 втратили чинність.

23 грудня 2020 року Асоціацією заплановано проведення конференції «Synergy. IT Business & IT Education» (далі – Конференція) в онлайн-форматі

З 2 до 13 листопада  проходив ІІ етап Конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему «Захисники України: історія та сьогодення»

На виконання наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації 08.10.2020 № 134 «Про проведення у 2020 році обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему «Захисники України: історія та сьогодення», наказу відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Перечинської міської ради  від 09.10.2020 № 68/01-07 «Про проведення  у 2020 році конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему «Захисники України: історія та сьогодення»  з 2 до 13 листопада  проходив ІІ етап Конкурсу.

Конкурс проводився з метою вшанування мужності та героїзму, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, захисників незалежності і територіальної цілісності України, збереження та розвитку національних військових традицій, а також для виховання української молоді в дусі військових традицій, формування національно свідомої, патріотично зрілої особистості та проходив у чотирьох номінаціях: «Лист», «Вірш», «Малюнок», «Фоторобота».

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Вітаємо Вас із професійним святом Днем працівника культури!

За православним календарем — це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця – письменника-агіографа, основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі.

У понеділок, 9 листопада, відбулася щорічна акція «Радіодиктант національної єдності»

Онлайн-опитування

06 Листопада 2020 - 09:54

Державна служба якості освіти України з 05 до 11 листопада 2020 року проводить онлайн-опитування серед учнів, батьків, педагогів та студентів щодо рівня організації та якості дистанційного навчання у 2020/2021 н.р.

У закладах освіти проведено патріотично-виховні заходи з нагоди відзначення Дня вигнання нацистів з України

Онлайн-курс про дистанційне навчання

І етап Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка

14 жовтня - День захисника Вітчизни

Основні новації зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року

ВІТАЄМО!

01 Жовтня 2020 - 15:45

Вітаємо із врученням Подяки Міністерства освіти і науки України Галас Вікторію Михайлівну, завідувача Сімерським дошкільним навчальним закладом.

Вітаємо зі святом - Всеукраїнським днем бібліотек!

Вітаю Вас із професійним святом – Всеукраїнським днем дошкілля

Нарада працівників відділу освіти з керівниками закладів загальної середньої освіти Перечинської ОТГ

Освітній процес на період карантину 2020. Умови, правила та рекомендації

29 серпня відзначається День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави

Створення необхідного освітнього середовища для першокласників

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» відділ освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Перечинської міської ради повідомляє про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста – фахівця  з публічних закупівель

Сьогодні, 09.07.2020 р., у Перечинську об’єднану територіальну громаду привезли 172 нові шкільні парти та стільці відповідно до кількості дітей, зарахованих у перший клас Нової української школи.

Згідно з Законом України «Про освіту» батьки мають право обирати заклад освіти, освітню програму, вид і форму здобуття освіти для дитини. Школа чи дитячий садок, до яких звернулись батьки дитини з особливими освітніми потребами, зобов'язані створити інклюзивний клас або групу. Що ж потрібно для того, щоб розпочати навчання дитини в інклюзивному класі або групі?

28 червня 2020 року, відзначаючи День Конституції та День молоді, у Зарічівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів урочисто відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям

25 червня стартувало проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Перше тестування – з математики. Випускники закладів загальної середньої освіти Перечинської ОТГ складали іспит в  Ужгороді.

Щодо реалізації Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019/2020 навчального року». Лист МОН № 1/9-338 від 22.06.20 року.

 “Закон, підписаний Президентом Володимиром Зеленським, звільняє від ДПА у будь-якій формі здобувачів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році. Водночас здобувачі мають право пройти атестацію за власним бажанням.

Пробне ЗНО Onlain

15 Червня 2020 - 11:08

УЦОЯО зауважив, що пробне ЗНО відбувається лише онлайн

З 25 травня можуть відкриватися дитячі садки у тих регіонах, які відповідатимуть умовам для послаблення карантину

Пробне ЗНО - 2020

22 Травня 2020 - 14:25

Пробне ЗНО відбудеться 15.06.2020 року та 17.06.2020 року, вхід на тестування – в захисних масках

Затверджено графік ЗНО-2020: основна сесія відбудеться 25 червня – 17 липня, результати оголосять до 29 липня

Щорічно 18 травня відзначається День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. Саме 18 травня 1944 року розпочалася операція з депортації кримських татар.

Щорічно у третю суботу травня в Україні відзначають День Європи

ДЕНЬ МАТЕРІ

12 Травня 2020 - 10:14

Традиція святкувати День матері пішла зі США. У 1907 році Анна Джарвіс, щоб віддати данину пам'яті своїй матері, виступила з пропозицією заснувати таку дату. Її підтримала влада, а згодом до ініціативи приєдналися й інші країни.

День пам'яті та примирення присвячений пам'яті жертв Другої світової війни та примиренню між країнами-учасниками

Очільниця Міністерства освіти і науки Любомира Мандзій пояснила, як вчителям заповнити класний журнал після карантину.

Відео з порадами опублікували на YouTube-каналі міністерства.

З 30 квітня по 31 травня 2020 року у закладах загальної середньої освіти Перечинської ОТГ буде здійснюватись прийом заяв про зарахування дітей до 1-х класів.

У зв’язку з загальнонаціональним карантином МОН розробило два сценарії завершення навчального року, проведення ЗНО та вступної кампанії. Про це повідомила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій під час онлайн-трансляції на Facebook-сторінці МОН.

З метою відродження, збереження українських народних традицій щодо виготовлення писанок, великодніх атрибутів декоративно-ужиткового мистецтва, виявлення і підтримки талановитої та обдарованої учнівської молоді  у закладах освіти Перечинської ОТГ пройшов перший етап конкурсу-фестивалю "Воскресни писанко"

Проведення заходів, присвячених відзначенню 81–ї річниці проголошення Карпатської України. 

У всіх закладах загальної середньої та дошкільної освіти Перечинської  ОТГ 5-11 березня 2020 року пройшли Шевченківські дні

КАРАНТИН

11 Березня 2020 - 10:42

Щорічно, з наближенням весни в містах та селах, на полях, пагорбах та вздовж доріг знищується все живе. 

Вогнем знищується не лише сухостій, але й насіння і коріння живих рослин, пошкоджується нижня частина дерев і кущів, погіршується якість ґрунтів.


05 березня 2020 року  на базі Перечинського ліцею пройшла робоча  нарада з відповідальними за організацію та проведення у закладах загальної середньої освіти гри «Сокіл» («Джура»)

ЗІ СВЯТОМ 8 БЕРЕЗНЯ

06 Березня 2020 - 13:43

Наші педагоги  5-8 лютого з метою підтримки професійного розвитку, обміну досвідом, вдосконалення методичних, практичних навичок та професійних компетенцій, сприяння міжнародному діалогу  у сфері освіти відвідали німецькі школи.

 

З метою втілення європейського досвіду, нових підходів до реалізації освітніх завдань педагоги Перечинської ОТГ 30-31 січня 2020 року відвідали австрійські школи і дитячі садочки. 

Битва під Крутами – один із важливих сюжетів української історичної пам’яті, саме там у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.

Напередодні відзначення в Україні дня пам'яті героїв Крут у закладах освіти проведено низку тематичних заходів.

Участь у соціальній програмі «Активна зима»

Щороку 22 січня, у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, Україна відзначає День Соборності. Ідея соборності для українців завжди була актуальною та наріжною. Акт Злуки став символом і легендою для наступних поколінь борців за Україну.

Активна зима

17 Січня 2020 - 10:27

Соціальна програма "Активна зима"

    

      

    

30 листопада 2019 року у приміщенні Закарпатського палацу дитячої  та юнацької творчості «ПАДІЮН» відбувся підсумковий захід, на якому оголосили результати ІІІ етапу обласного конкурсу «Захисники України: історія та сьогодення». На святі були присутні всі учасники ІІІ етапу із закладів освіти Перечинської ОТГ та  їх педагоги-наставники.

    

У номінації «Вірш» ІІ місце виборола учениця Сімерківської ЗОШ І- ІІ ступенів Куцик Галина. Крім грамоти за участь у конкурсі,вона отримала грошову нагороду у сумі 2500 гривень. Вітаємо переможця та її учителя – МараморощакЛюбов Валеріївну.

          

      

23 листопада на базі Перечинського ліцею пройшов ІІ етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому брали участь 32 учнів 3-11 класів.

           

 

У закладах освіти Перечинської ОТГ пройшли заходи, приурочені відзначенню Дня Гідності та Свободи.

 E закладах освіти Перечинської ОТГ пройшли заходи у зв’язку з роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського народу.

22 листопада 2019 року у Перечинському ліцеї відбулося зібрання трудового колективу та батьківської громадськості, на якому кандидат на посаду директора ліцею Ф. Гунка ознайомив присутніх із програмою розвитку  закладу освіти на перспективу. Начальник відділу освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Ольга Барзак побажала успіху Федору Федоровичу у наступних конкурсних випробовуваннях на шляху до посади директора Перечинського ліцею та висловила щиру надію на те, що заклад запрацює по-новому і буде йти в ногу з часом.

У листопаді 2019 року  у закладах загальної середньої освіти Перечинської ОТГ проведено ІІ етап обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення”

У закладах освіти Перечинської ОТГ проведено заходи з відзначення 75-ї річниці вигнання нацистів з України.

Для належного відзначення 75-ї річниці вигнання нацистів з України  у закладах загальної середньої освіти проведено тематичні уроки, лекції, бесіди, семінари з історії Другої світової війни та інші заходи, спрямовані на гідне вшанування величного подвигу нашого народу у цій війні.

Так, у Перечинському ліцеї 25 жовтня 2019 року відбулися такі заходи:

– читацька година «Не зміліє ріка пам’яті» (10 – 11-і класи, класні керівники);

– бібліографічний огляд «Із книг про війну, про бої ми читаємо» (5-і класи, бібліотекар);

– літературно-музична композиція «Назавжди в пам’яті народу» (педагог-організатор, учитель музичного мистецтва);

– відеопрезентація для учнів 9-их класів «Історичні міфи, пов’язані із вигнанням нацистів із України» ( вчителі історії);

– участь у міському мітингу-реквіємі з нагоди 75-ої річниці вигнання нацистів із України (учні 8 – 11-х класів та педагоги).

   

     У Перечинській гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку, Сімерській гімназії, Сімерківській ЗОШ І-ІІ ступенів для учнів 5-9 класів проведено виховні години «Вічний вогонь вимагає: Миру і щастя живим!», «Нацизм – чума ХХ століття», «Пам’ятаємо минуле заради майбутнього», «Внесок українців у  перемогу над нацизмом». Учитель історії Перечинської гімназії з учнями 11-х класів провів інформаційний захід на тему «Друга світова війна у пам’яті українців та європейців», під час якого учні висловлювали власні судження та переживання із зазначеної тематики. Учнів 9-х класів переглянули кінофільм «Нескорений» режисера Олеся Янчука про події воєнного  та повоєнного часу в Західній Україні, боротьбу УПА проти німецьких військ та диверсійних загонів НКВС СРСР.


18 жовтня 2019 року стартував перший етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді

імені Тараса Шевченка

 Щороку у жовтні-листопаді у закладах загальної середньої освіти з метою підвищення загальної мовної культури, виявлення творчо обдарованої молоді проходить Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Школярі змагаються у двох номінаціях: учні 5-8 та 9-11 класів.

   

     

Перший етап проходить за завданнями, укладеними шкільними методичними об’єднаннями вчителів української мови та літератури. Завдання (творчі роботи) могли передбачати теми, пов’язані з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, які сприяють об’єднанню нації, формують почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Тарас Шевченко.

Зустріч учнів Зарічівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів із письменником-земляком В.В.Мулесою.

Презентація книги "Карпатська балада".

      

       

ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕРЕЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОГОЛОШУЄ

КОНКУРС НА ПОСАДУ

КЕРІВНИКА ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

 Найменування і місцезнаходження закладу: Перечинський ліцей Перечинської міської ради Закарпатської області

Найменування посади: директор ліцею.

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу: вища освіта ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якого не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, необхідних для участі у конкурсі:

Заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Автобіографія або резюме (за вибором учасника конкурсу).

Копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України.

Копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста).

Копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання.

Довідка про відсутність судимості.

Мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та моральні якості.

Кінцевий термін і місце подання документів для участі у конкурсі:

Кінцевий термін подання документів до 18 листопада 2019 року.

Документи подаються особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) відповідальній особі до відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Перечинської міської ради за адресою: м. Перечин, вул.Ужанська 19 б.

Дата і місце початку конкурсного відбору: 2 грудня 2019 року, м.Перечин, актовий зал Перечинської дитячої музичної школи.

Складові конкурсного відбору та його тривалість:

перевірка знань законодавства України, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»  на період до 2029 року шляхом письмової відповіді на білет;

перевірка професійних компетентностей шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку Перечинського ліцею Перечинської міської ради Закарпатської області.

надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

 

Прізвище, ім’я, номер телефону уповноваженої особи для отримання інформації: Щербанич Мар’яна Василівна, 0956953057.

 

Електронна адреса: info@osvita-perechin.gov.ua

11 жовтня 2019 року в усіх закладах освіти пройшли урочисті заходи з нагоди відзначення Дня захисника України та козацтва.

Зокрема, у Перечинській гімназії на святковому концерті до Дня захисника України найпочеснішими гостями стали наші земляки, учасники АТО й ООС та жінки-волонтери. Учні гімназії, чиї батьки є учасниками бойових дій на сході України, запросили батьків і їх бойових побратимів на зустріч із дітьми.

     

У Перечинській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходили різні заходи:

- учні 7-8 -их класів взяли участь в акції "Вісточка захиснику із рідного краю!";

- учні 5-их класів малювали малюнок своєму героєві;

- у класах та у шкільній бібліотеці були підготовлені тематичні виставки до Дня козацтва та Дня захисника України;

- учні 5-А класу 10 жовтня мали змогу поспілкуватися із представниками національної поліції, які були учасниками АТО;

- учителі історії провели тематичні заняття із учнями 10-11 класів "День захисника України - сучасне свято з історичними витоками".

      

    

    

У Сімерківській ЗОШ І-ІІ ступенів у 4 класі пройшов розважально-ігровий захід: "Ми - нащадки козаків!"; у 2 класі відбувся виховний захід ,,Ми - діти козацького роду!"

Учні Ворочівської ЗОШ І ступеня під гаслом «Козацькому роду нема переводу" провели Веселі старти (естафети, квести, рухливі ігри) до Дня козацтва.

Шкільний автобус

11 Жовтня 2019 - 15:32

Шкільний автобус

Забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»

День фізичної культури

13 Вересеня 2019 - 16:16

Святкові заходи, прсивячені Дню фізичної культури

Оголошення!

06 Вересеня 2019 - 14:43

 Конкурс на визначення опорного закладу серед ЗЗСО Перечинської ОТГ

Конкурс на визначення опорного закладу серед ЗЗСО Перечинської ОТГ

30 серпня 2019 року у залі Перечинської дитячої музичної школи пройшла педагогічна конференція

1 червня 2019 року команда Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку «Cherry bomb» взяла участь в обласному етапі фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров`я»

17 травня 2019 року на базі Перечинської ДЮСШ відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») -2019