Новини

12.04.2021 року відбувся конкурс на зайняття вакантної посади керівника Зарічівської гімназії Перечинської міської ради Закарпатської області.

На цю посаду претендували двоє освітян: діючий директор Алла Іванівна Сорока  та вчителька англійської мови Ужгородської ЗОШ №6 ім. В.С. Гренджі-Донського Вікторія Мирославівна Мошкола.
 
Під час засідання конкурсної комісії кандидатів перевірили на знання законодавства у сфері загальної середньої освіти. Другим етапом конкурсу було завдання щодо визначення професійних компетентностей. Також претендентки презентували перспективні план розвитку закладу на наступні шість років.
За результатами трьох етапів конкурсу, Вікторія Мошкола отримала 60 балів, а її візаві Алла Сорока - 66 балів і, відповідно, визначена переможцем.
До складу конкурсної комісії входили і представники управління Державної служби якості освіти у Закарпатській області - начальник управління
Марія Сігетій, а також співробітники управління Служби Наталія ГордузЕльвіра Лесишин та Оксана Гербей.
  

Відео можна переглянути за посиланням:

https://youtu.be/gCPht2VTZ-g - частина 1

https://youtu.be/vCjGVraoXMo - частина 2

https://youtu.be/1nU5tHp_hTo - частина 3

https://youtu.be/RJE2LzdBrRs - частина 4

https://youtu.be/B4c1mXr2l3Y - частина 5

https://youtu.be/AzS6EJTX544 - частина 6

19 квітня 2021 року о 12.00 на Facebook-сторінці Центру інноваційної освіти "Про.Світ": https://www.facebook.com/CenterPro.Svit відбудеться онлайн-подія "Управління школою під час пандемії"

Конкурс

на посаду керівника

комунального закладу

загальної середньої освіти 

Традиційно 9 та 10 березня в Україні й у світі проходять шевченківські дні.

Сьогодні день народження Тараса Шевченка – українського поета, художника, мислителя.

День народження Шевченка – це привід не лише вшанувати пам'ять великого Кобзаря, але і згадати творчість, яка не втрачає своєї актуальності у наші дні.

Тарас Шевченко в сучасному осмисленні є вмістилищем націєтворчих смислів. У ХІХ сторіччі Шевченкова поезія стала потужним чинником формування українців як нації, вона стала поштовхом до самоусвідомлення. Подібне явище ми пережили у 2013-2014 роках, коли Майдан став поштовхом до усвідомлення нас як представників політичної європейської нації, для яких Шевченкова творчість стала живильною.

Перша збірка віршів вийшла в 1840 році з назвою Кобзар.

У 1844 році написав гостро політичну поему Сон (У всякого своя доля), ставши на шлях безкомпромісної боротьби проти самодержавної системи тодішньої Російської Імперії.

Також до політичної поезії відноситься поема І мертвим, і живим…, яка зараз входить до шкільної програми.

У 1845 році він написав Заповіт. Вірш мав і має великий вплив на українську культуру, зокрема, був покладений в основу музичних творів низки композиторів, активно використовується в культурному житті, переведені на понад 150 мов народів світу.

Навіть попри заслання у 1847 Шевченку вдалося написати один зі своїх найвідоміших творів – Садок вишневий коло хати…

Також серед відомих поем Шевченка – Наймичка, Кавказ, Катерина, Гайдамаки.

    

Поезію Тараса Шевченка перекладено більш ніж ста мовами світу.

1384 пам’ятники Кобзареві встановлено на території від Бразилії до Китаю. Більшість — 1256, розташовані на території України, майже півтори сотні розмістились у 35 країнах.

Нині в Україні 164 населені пункти названі на честь Тараса Шевченка.

 З нагоди 207–ї річниці від дня народження Тараса Шевченка, 9 березня, по всій Україні і в світу відбудуться урочисті заходи та церемонії покладання квітів до пам’ятника Шевченку.

***Шевченкове слово в віках не старіє...Лунають слова Кобзаря крізь століття.Відзначення 207- ї річниці від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка
у Перечинському ліцеї: https://www.facebook.com/100023752870983/videos/908721479929606
у Перечинській гімназії: https://www.facebook.com/100006458008900/videos/3511227935769105

Конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти

Для вшанування мужності й героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території — в АР Крим та місті Севастополі,  Президент Володимир Зеленський підписав Указ про встановлення 26 лютого в Україні Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Увага! Пробне ЗНО-2021

26 Лютого 2021 - 09:37

Пробне ЗНО проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення ЗНО, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до ЗНО.

Типова освітня програма розроблена з метою реалізації Державного стандарту базової середньої освітиДокумент створює умови для продовження реформи «Нова українська школа» у 5-9 класах із 2022 року

Сьогодні виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки - української поетеси, драматурга і громадської діячки, класика української літератури

Базовий компонент дошкільної освіти – це ще один крок для забезпечення рівного доступу до якісного дошкілля в Україні

Міжнародний день рідної мови

З метою вшанування пам’яті загиблих героїв у закладах загальної середньої та дошкільної освіти проведено заходи з відзначення Дня Героїв Небесної Сотні

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Міністерство освіти і науки розробило методичні рекомендації щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов у закладах загальної середньої освіти в 2020/2021 навчальному році.

Із повним текстом методичних рекомендацій можна ознайомитись за посиланням.

Відповідно до наказу МОН від 12 жовтня 2020 року №1262 щодо проведення ДПА у 2020/2021 навчальному році, здобувачі освіти, які для проходження атестації вибрали третім навчальним предметом історію України, можуть вибрати четвертим навчальним предметом іноземну мову і навпаки.

Водночас здобувачі освіти, які вибрали третім навчальним предметом одну з іноземних мов, можуть вибрати четвертим навчальним предметом іншу іноземну мову.

Крім того, відповідно до п. 19 розділу ІІ Порядку проведення ДПА, здобувачам повної загальної середньої освіти, які в поточному або попередньому календарному році отримали сертифікат (диплом) міжнародного мовного іспиту з іноземної мови рівня B-1 і вищого рівня (для класів, які вивчають іноземну мову за рівнем стандарту або академічним рівнем) або рівня В-2 (для класів із поглибленим вивченням іноземних мов) і вищого рівня, результати цих іспитів зараховуються як атестація з іноземної мови.

Рекомендований перелік міжнародних мовних іспитів, результати яких зараховуються як атестація з іноземної мови на 2020/2021 навчальний рік, розміщено за посиланням.

ЗНО-2021: читали, чули, знаємо!

З 15 до 31 січня 2021 року у ЗЗСО Перечинської ТГ проходив І тур виставки-конкурсу (у формі онлайн) декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Розпочалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні

День пам’яті героїв КРУТ

Реєстрація на ЗНО-2021

29 Січня 2021 - 11:09

Незабаром розпочнеться реєстрація на ЗНО-2021. Пропонуємо для ознайомлення з її особливостями матеріал, підготовлений Івано-Франківським регіональним центром оцінювання якості освіти

Міжнародний день пам`яті жертв Голокосту

Набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку здійснення медичного обслуговування учнів закладів загальної середньої освіти» від 20 січня 2021 р. № 31.

Вітаємо  з Днем Соборності!

Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту повідомляє, що комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» буде надавати послуги дітям з усіх населених пунктів колишнього Перечинського району

З Різдвом Христовим!

05 Січня 2021 - 16:16

Конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Центр культури і дозвілля»

Прийміть найщиріші вітання з Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

«Добрий вечір тобі...»

28 Грудня 2020 - 13:06

«Добрий вечір тобі...»  
Фольклорний колектив «Карічка» вітає працівників відділу освіти з прийдешніми святами

Карантин зимових канікул

28 Грудня 2020 - 11:00

Карантин зимових канікул з 8 до 24 січня 2021 року

Свято наближається !!!

17 Грудня 2020 - 10:05

До Дня Святого Миколая та до свята Нового року для вихованців ЗДО закуплено солодкі подаруночки. Учні 1-4 класів ЗЗСО отримають подарунки до Нового року

З 01 до 09 грудня 2020 року у закладах загальної середньої освіти Перечинської ОТГ проведено виставку-конкурс «Новорічна композиція» та «Український сувенір»

Важливо - новий Санітарний регламент для закладів освіти, набирає чинності з 1.01.2021 року.
Державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, ДСанПіН 5.5.2.008-01 втратили чинність.

23 грудня 2020 року Асоціацією заплановано проведення конференції «Synergy. IT Business & IT Education» (далі – Конференція) в онлайн-форматі

З 2 до 13 листопада  проходив ІІ етап Конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему «Захисники України: історія та сьогодення»

На виконання наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації 08.10.2020 № 134 «Про проведення у 2020 році обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему «Захисники України: історія та сьогодення», наказу відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Перечинської міської ради  від 09.10.2020 № 68/01-07 «Про проведення  у 2020 році конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему «Захисники України: історія та сьогодення»  з 2 до 13 листопада  проходив ІІ етап Конкурсу.

Конкурс проводився з метою вшанування мужності та героїзму, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, захисників незалежності і територіальної цілісності України, збереження та розвитку національних військових традицій, а також для виховання української молоді в дусі військових традицій, формування національно свідомої, патріотично зрілої особистості та проходив у чотирьох номінаціях: «Лист», «Вірш», «Малюнок», «Фоторобота».

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Вітаємо Вас із професійним святом Днем працівника культури!

За православним календарем — це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця – письменника-агіографа, основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі.

У понеділок, 9 листопада, відбулася щорічна акція «Радіодиктант національної єдності»

Онлайн-опитування

06 Листопада 2020 - 09:54

Державна служба якості освіти України з 05 до 11 листопада 2020 року проводить онлайн-опитування серед учнів, батьків, педагогів та студентів щодо рівня організації та якості дистанційного навчання у 2020/2021 н.р.

У закладах освіти проведено патріотично-виховні заходи з нагоди відзначення Дня вигнання нацистів з України

Онлайн-курс про дистанційне навчання

І етап Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка

14 жовтня - День захисника Вітчизни

Основні новації зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року

ВІТАЄМО!

01 Жовтня 2020 - 15:45

Вітаємо із врученням Подяки Міністерства освіти і науки України Галас Вікторію Михайлівну, завідувача Сімерським дошкільним навчальним закладом.

Вітаємо зі святом - Всеукраїнським днем бібліотек!

Вітаю Вас із професійним святом – Всеукраїнським днем дошкілля

Нарада працівників відділу освіти з керівниками закладів загальної середньої освіти Перечинської ОТГ

Освітній процес на період карантину 2020. Умови, правила та рекомендації

29 серпня відзначається День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави

Створення необхідного освітнього середовища для першокласників

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» відділ освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Перечинської міської ради повідомляє про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста – фахівця  з публічних закупівель

Сьогодні, 09.07.2020 р., у Перечинську об’єднану територіальну громаду привезли 172 нові шкільні парти та стільці відповідно до кількості дітей, зарахованих у перший клас Нової української школи.

Згідно з Законом України «Про освіту» батьки мають право обирати заклад освіти, освітню програму, вид і форму здобуття освіти для дитини. Школа чи дитячий садок, до яких звернулись батьки дитини з особливими освітніми потребами, зобов'язані створити інклюзивний клас або групу. Що ж потрібно для того, щоб розпочати навчання дитини в інклюзивному класі або групі?

28 червня 2020 року, відзначаючи День Конституції та День молоді, у Зарічівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів урочисто відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям

25 червня стартувало проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Перше тестування – з математики. Випускники закладів загальної середньої освіти Перечинської ОТГ складали іспит в  Ужгороді.

Щодо реалізації Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань завершення 2019/2020 навчального року». Лист МОН № 1/9-338 від 22.06.20 року.

 “Закон, підписаний Президентом Володимиром Зеленським, звільняє від ДПА у будь-якій формі здобувачів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році. Водночас здобувачі мають право пройти атестацію за власним бажанням.

Пробне ЗНО Onlain

15 Червня 2020 - 11:08

УЦОЯО зауважив, що пробне ЗНО відбувається лише онлайн

З 25 травня можуть відкриватися дитячі садки у тих регіонах, які відповідатимуть умовам для послаблення карантину

Пробне ЗНО - 2020

22 Травня 2020 - 14:25

Пробне ЗНО відбудеться 15.06.2020 року та 17.06.2020 року, вхід на тестування – в захисних масках

Затверджено графік ЗНО-2020: основна сесія відбудеться 25 червня – 17 липня, результати оголосять до 29 липня

Щорічно 18 травня відзначається День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. Саме 18 травня 1944 року розпочалася операція з депортації кримських татар.

Щорічно у третю суботу травня в Україні відзначають День Європи

ДЕНЬ МАТЕРІ

12 Травня 2020 - 10:14

Традиція святкувати День матері пішла зі США. У 1907 році Анна Джарвіс, щоб віддати данину пам'яті своїй матері, виступила з пропозицією заснувати таку дату. Її підтримала влада, а згодом до ініціативи приєдналися й інші країни.

День пам'яті та примирення присвячений пам'яті жертв Другої світової війни та примиренню між країнами-учасниками

Очільниця Міністерства освіти і науки Любомира Мандзій пояснила, як вчителям заповнити класний журнал після карантину.

Відео з порадами опублікували на YouTube-каналі міністерства.

З 30 квітня по 31 травня 2020 року у закладах загальної середньої освіти Перечинської ОТГ буде здійснюватись прийом заяв про зарахування дітей до 1-х класів.

У зв’язку з загальнонаціональним карантином МОН розробило два сценарії завершення навчального року, проведення ЗНО та вступної кампанії. Про це повідомила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій під час онлайн-трансляції на Facebook-сторінці МОН.

З метою відродження, збереження українських народних традицій щодо виготовлення писанок, великодніх атрибутів декоративно-ужиткового мистецтва, виявлення і підтримки талановитої та обдарованої учнівської молоді  у закладах освіти Перечинської ОТГ пройшов перший етап конкурсу-фестивалю "Воскресни писанко"

Проведення заходів, присвячених відзначенню 81–ї річниці проголошення Карпатської України. 

У всіх закладах загальної середньої та дошкільної освіти Перечинської  ОТГ 5-11 березня 2020 року пройшли Шевченківські дні

КАРАНТИН

11 Березня 2020 - 10:42

Щорічно, з наближенням весни в містах та селах, на полях, пагорбах та вздовж доріг знищується все живе. 

Вогнем знищується не лише сухостій, але й насіння і коріння живих рослин, пошкоджується нижня частина дерев і кущів, погіршується якість ґрунтів.


05 березня 2020 року  на базі Перечинського ліцею пройшла робоча  нарада з відповідальними за організацію та проведення у закладах загальної середньої освіти гри «Сокіл» («Джура»)

ЗІ СВЯТОМ 8 БЕРЕЗНЯ

06 Березня 2020 - 13:43

Наші педагоги  5-8 лютого з метою підтримки професійного розвитку, обміну досвідом, вдосконалення методичних, практичних навичок та професійних компетенцій, сприяння міжнародному діалогу  у сфері освіти відвідали німецькі школи.

 

З метою втілення європейського досвіду, нових підходів до реалізації освітніх завдань педагоги Перечинської ОТГ 30-31 січня 2020 року відвідали австрійські школи і дитячі садочки. 

Битва під Крутами – один із важливих сюжетів української історичної пам’яті, саме там у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.

Напередодні відзначення в Україні дня пам'яті героїв Крут у закладах освіти проведено низку тематичних заходів.

Участь у соціальній програмі «Активна зима»

Щороку 22 січня, у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, Україна відзначає День Соборності. Ідея соборності для українців завжди була актуальною та наріжною. Акт Злуки став символом і легендою для наступних поколінь борців за Україну.

Активна зима

17 Січня 2020 - 10:27

Соціальна програма "Активна зима"

    

      

    

30 листопада 2019 року у приміщенні Закарпатського палацу дитячої  та юнацької творчості «ПАДІЮН» відбувся підсумковий захід, на якому оголосили результати ІІІ етапу обласного конкурсу «Захисники України: історія та сьогодення». На святі були присутні всі учасники ІІІ етапу із закладів освіти Перечинської ОТГ та  їх педагоги-наставники.

    

У номінації «Вірш» ІІ місце виборола учениця Сімерківської ЗОШ І- ІІ ступенів Куцик Галина. Крім грамоти за участь у конкурсі,вона отримала грошову нагороду у сумі 2500 гривень. Вітаємо переможця та її учителя – МараморощакЛюбов Валеріївну.

          

      

23 листопада на базі Перечинського ліцею пройшов ІІ етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому брали участь 32 учнів 3-11 класів.

           

 

У закладах освіти Перечинської ОТГ пройшли заходи, приурочені відзначенню Дня Гідності та Свободи.

 E закладах освіти Перечинської ОТГ пройшли заходи у зв’язку з роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського народу.

22 листопада 2019 року у Перечинському ліцеї відбулося зібрання трудового колективу та батьківської громадськості, на якому кандидат на посаду директора ліцею Ф. Гунка ознайомив присутніх із програмою розвитку  закладу освіти на перспективу. Начальник відділу освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Ольга Барзак побажала успіху Федору Федоровичу у наступних конкурсних випробовуваннях на шляху до посади директора Перечинського ліцею та висловила щиру надію на те, що заклад запрацює по-новому і буде йти в ногу з часом.

У листопаді 2019 року  у закладах загальної середньої освіти Перечинської ОТГ проведено ІІ етап обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення”

У закладах освіти Перечинської ОТГ проведено заходи з відзначення 75-ї річниці вигнання нацистів з України.

Для належного відзначення 75-ї річниці вигнання нацистів з України  у закладах загальної середньої освіти проведено тематичні уроки, лекції, бесіди, семінари з історії Другої світової війни та інші заходи, спрямовані на гідне вшанування величного подвигу нашого народу у цій війні.

Так, у Перечинському ліцеї 25 жовтня 2019 року відбулися такі заходи:

– читацька година «Не зміліє ріка пам’яті» (10 – 11-і класи, класні керівники);

– бібліографічний огляд «Із книг про війну, про бої ми читаємо» (5-і класи, бібліотекар);

– літературно-музична композиція «Назавжди в пам’яті народу» (педагог-організатор, учитель музичного мистецтва);

– відеопрезентація для учнів 9-их класів «Історичні міфи, пов’язані із вигнанням нацистів із України» ( вчителі історії);

– участь у міському мітингу-реквіємі з нагоди 75-ої річниці вигнання нацистів із України (учні 8 – 11-х класів та педагоги).

   

     У Перечинській гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку, Сімерській гімназії, Сімерківській ЗОШ І-ІІ ступенів для учнів 5-9 класів проведено виховні години «Вічний вогонь вимагає: Миру і щастя живим!», «Нацизм – чума ХХ століття», «Пам’ятаємо минуле заради майбутнього», «Внесок українців у  перемогу над нацизмом». Учитель історії Перечинської гімназії з учнями 11-х класів провів інформаційний захід на тему «Друга світова війна у пам’яті українців та європейців», під час якого учні висловлювали власні судження та переживання із зазначеної тематики. Учнів 9-х класів переглянули кінофільм «Нескорений» режисера Олеся Янчука про події воєнного  та повоєнного часу в Західній Україні, боротьбу УПА проти німецьких військ та диверсійних загонів НКВС СРСР.


18 жовтня 2019 року стартував перший етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді

імені Тараса Шевченка

 Щороку у жовтні-листопаді у закладах загальної середньої освіти з метою підвищення загальної мовної культури, виявлення творчо обдарованої молоді проходить Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Школярі змагаються у двох номінаціях: учні 5-8 та 9-11 класів.

   

     

Перший етап проходить за завданнями, укладеними шкільними методичними об’єднаннями вчителів української мови та літератури. Завдання (творчі роботи) могли передбачати теми, пов’язані з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, які сприяють об’єднанню нації, формують почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Тарас Шевченко.

Зустріч учнів Зарічівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів із письменником-земляком В.В.Мулесою.

Презентація книги "Карпатська балада".

      

       

ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СІМ’Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕРЕЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОГОЛОШУЄ

КОНКУРС НА ПОСАДУ

КЕРІВНИКА ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

 Найменування і місцезнаходження закладу: Перечинський ліцей Перечинської міської ради Закарпатської області

Найменування посади: директор ліцею.

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу: вища освіта ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якого не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, необхідних для участі у конкурсі:

Заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Автобіографія або резюме (за вибором учасника конкурсу).

Копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України.

Копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста).

Копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання.

Довідка про відсутність судимості.

Мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та моральні якості.

Кінцевий термін і місце подання документів для участі у конкурсі:

Кінцевий термін подання документів до 18 листопада 2019 року.

Документи подаються особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) відповідальній особі до відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Перечинської міської ради за адресою: м. Перечин, вул.Ужанська 19 б.

Дата і місце початку конкурсного відбору: 2 грудня 2019 року, м.Перечин, актовий зал Перечинської дитячої музичної школи.

Складові конкурсного відбору та його тривалість:

перевірка знань законодавства України, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»  на період до 2029 року шляхом письмової відповіді на білет;

перевірка професійних компетентностей шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку Перечинського ліцею Перечинської міської ради Закарпатської області.

надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

 

Прізвище, ім’я, номер телефону уповноваженої особи для отримання інформації: Щербанич Мар’яна Василівна, 0956953057.

 

Електронна адреса: info@osvita-perechin.gov.ua

11 жовтня 2019 року в усіх закладах освіти пройшли урочисті заходи з нагоди відзначення Дня захисника України та козацтва.

Зокрема, у Перечинській гімназії на святковому концерті до Дня захисника України найпочеснішими гостями стали наші земляки, учасники АТО й ООС та жінки-волонтери. Учні гімназії, чиї батьки є учасниками бойових дій на сході України, запросили батьків і їх бойових побратимів на зустріч із дітьми.

     

У Перечинській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходили різні заходи:

- учні 7-8 -их класів взяли участь в акції "Вісточка захиснику із рідного краю!";

- учні 5-их класів малювали малюнок своєму героєві;

- у класах та у шкільній бібліотеці були підготовлені тематичні виставки до Дня козацтва та Дня захисника України;

- учні 5-А класу 10 жовтня мали змогу поспілкуватися із представниками національної поліції, які були учасниками АТО;

- учителі історії провели тематичні заняття із учнями 10-11 класів "День захисника України - сучасне свято з історичними витоками".

      

    

    

У Сімерківській ЗОШ І-ІІ ступенів у 4 класі пройшов розважально-ігровий захід: "Ми - нащадки козаків!"; у 2 класі відбувся виховний захід ,,Ми - діти козацького роду!"

Учні Ворочівської ЗОШ І ступеня під гаслом «Козацькому роду нема переводу" провели Веселі старти (естафети, квести, рухливі ігри) до Дня козацтва.

Шкільний автобус

11 Жовтня 2019 - 15:32

Шкільний автобус

Забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»

День фізичної культури

13 Вересеня 2019 - 16:16

Святкові заходи, прсивячені Дню фізичної культури

Оголошення!

06 Вересеня 2019 - 14:43

 Конкурс на визначення опорного закладу серед ЗЗСО Перечинської ОТГ

Конкурс на визначення опорного закладу серед ЗЗСО Перечинської ОТГ

30 серпня 2019 року у залі Перечинської дитячої музичної школи пройшла педагогічна конференція

1 червня 2019 року команда Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку «Cherry bomb» взяла участь в обласному етапі фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров`я»

17 травня 2019 року на базі Перечинської ДЮСШ відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») -2019

Учні – переможці І етапу Конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами», їх мами та педагоги, які підготували переможців, взяли участь в обласному святі до Дня матері

Проведено одноденні навчально-польові збори з учнями 11-х класів Перечинської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку на базі відділу прикордонної служби смт. В.-Березний

3 травня 2019 року у спорткомплексі "ЮНІСТЬ" м. Ужгород відбувся ІІІ етап спортивно-масових ігор "Олімпійське лелеченя"

25 квітня 2019 року у центрі Перечина пройшла ярмарка «Весняна писанка»

ІІІ (обласний) етап П'ятого фестивалю-конкурсу "Воскресни, писанко!"

16 квітня 2019 року на базі Перечинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів пройшов І етап ІХ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»

12 квітня 2019 року проведено ІІ етап П'ятого фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!»

Весняний забіг

08 Квітня 2019 - 12:37

Педагоги та учні закладів освіти Перечинської ОТГ взяли участь у четвертому «Весняному забігу», який стартував 7 квітня у м.Перечин

Акція "Серце до серця!"

07 Квітня 2019 - 12:59

Учні та педагоги закладів освіти Перечинської ОТГ активно долучилися до благодійної акції "Серце до серця"

Учні та працівники закладів освіти взяли участь у Всеукраїнській акції «Зробимо Україну чистою разом!»

Сьогодні, 4 квітня 2019 року на базі Перечинської дитячо-юнацької спортивної школи відбувся ІІ етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя – 2019»!

Тиждень відкритих дверей

03 Квітня 2019 - 14:36

3 квітня 2019 року учні-випускники закладів загальної середньої освіти Перечинської ОТГ відвідали Перечинський професійний ліцей

2 квітня 2019 року учні 7-9 класів Сімерської ЗОШ І-ІІ ступенів разом з Перечинським лісгоспом долучилися до щорічної акції, яка проводиться в Україні - "Майбутнє лісу у твоїх руках!»

2 квітня 2019 року відбулося засідання атестаційної комісії відділу освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Перечинської міської ради

29 -30 березня 2019 р. у м. Ужгород у "ПАДІЮНі" проходив Обласний форум лідерів учнівського самоврядування, в якому взяли участь учні Перечинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Третя закордонна поїздка для вчителів Перечинської ОТГ. Педагоги відвідали гімназію з двома паралелями-суспільно-гуманітарний і фізико-математичний.

Учні Сімерської ЗОШ І-ІІ ступенів відвідали «Перечинське лісове господарство»

5 лютого стартує реєстрація на ЗНО-2019, вона триватиме до 18 березня 2019 року

У закладах освіти Перечинської ОТГ проведено заходи, присвячені відзначенню Дня Соборності України та 73-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України

17 грудня 2018 року педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти (практичні психологи та педагоги-організатори) взяли участь у тренінгу «Медіація в школі – альтернативна форма вирішення конфліктів»

"Пікнік з Миколайчиком"

17 Грудня 2018 - 10:51

16 грудня 2018 року у Перечині пройшла акція "Пікнік з Миколайчиком", до якої долучились учні та педагогічні працівники ЗЗСО та ЗДО.

Освітяни Перечинської ОТГ відвідали початкову школу у Кронсторфі (Австрія)

10-14 грудня 2018 року у закладах загальної середньої освіти Перечинської ОТГ проходив Всеукраїнський тиждень права

У закладах освіти пройшли заходи, приурочені відзначенню Дня Гідності та свободи

19-23 листопада у закладах освіти пройшли заходи у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського народу

З 25 листопада до 10 грудня у закладах освіти проходить акція “16 днів проти насильства

Олімпіада з географії

19 Листопада 2018 - 11:08

19 листопада 2018 року на базі Перечинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулася олімпіада з географії

7 листопада 2018 року стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році

Із 17 по 29 жовтня у ЗЗСО Перечинської ОТГ проходив ІІ етап конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему «Захисники України: історія та сьогодення»

Про відзначення 74-ї річниці вигнання нацистів з України

День захисника України

16 Жовтня 2018 - 11:42

У закладах освіти Перечинської ОТГвідзначено День захисника України

10.10.2018р. відбулося третє засідання Робочої групи стратегічного комітету Перечинської ОТГ

З 09 вересня по 01 жовтня 2018 року у Сімерській ЗОШ І-ІІ ступенів працювала волонтерка з Німеччини пані Анна Шульте-Хіллен