Новини

З метою пропаганди здорового способу життя, а також оздоровлення школярів шляхом популяризації активного зимового туризму та спорту учні та вихованці закладів загальної середньої та дошкільної освіти з 21 січня 2020 року беруть участь у соціальній програмі «Активна зима», розробленій компанією Dream Park.

  

Локація знаходиться за 1 км від комплексу «Воєводино» (с. Тур’я-Пасіка). До відпочинку безкоштовно залучено такі категорії учасників:

  • діти з соціально незахищених, малозабезпечених та багатодітних сімей, діти-сироти, напівсироти;
  • діти, позбавлені батьківського піклування;
  • діти-інваліди, здатні до самообслуговування (за відсутності медичних протипоказань);
  • діти учасників АТО та інші категорії.

Активна зима

17 Січня 2020 - 10:27

Соціальна програма "Активна зима"

    

      

    

30 листопада 2019 року у приміщенні Закарпатського палацу дитячої  та юнацької творчості «ПАДІЮН» відбувся підсумковий захід, на якому оголосили результати ІІІ етапу обласного конкурсу «Захисники України: історія та сьогодення». На святі були присутні всі учасники ІІІ етапу із закладів освіти Перечинської ОТГ та  їх педагоги-наставники.

    

У номінації «Вірш» ІІ місце виборола учениця Сімерківської ЗОШ І- ІІ ступенів Куцик Галина. Крім грамоти за участь у конкурсі,вона отримала грошову нагороду у сумі 2500 гривень. Вітаємо переможця та її учителя – МараморощакЛюбов Валеріївну.

          

      

23 листопада на базі Перечинського ліцею пройшов ІІ етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому брали участь 32 учнів 3-11 класів.

           

 

У закладах освіти Перечинської ОТГ пройшли заходи, приурочені відзначенню Дня Гідності та Свободи.

 E закладах освіти Перечинської ОТГ пройшли заходи у зв’язку з роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського народу.

22 листопада 2019 року у Перечинському ліцеї відбулося зібрання трудового колективу та батьківської громадськості, на якому кандидат на посаду директора ліцею Ф. Гунка ознайомив присутніх із програмою розвитку  закладу освіти на перспективу. Начальник відділу освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Ольга Барзак побажала успіху Федору Федоровичу у наступних конкурсних випробовуваннях на шляху до посади директора Перечинського ліцею та висловила щиру надію на те, що заклад запрацює по-новому і буде йти в ногу з часом.

У листопаді 2019 року  у закладах загальної середньої освіти Перечинської ОТГ проведено ІІ етап обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення”

У закладах освіти Перечинської ОТГ проведено заходи з відзначення 75-ї річниці вигнання нацистів з України.

Для належного відзначення 75-ї річниці вигнання нацистів з України  у закладах загальної середньої освіти проведено тематичні уроки, лекції, бесіди, семінари з історії Другої світової війни та інші заходи, спрямовані на гідне вшанування величного подвигу нашого народу у цій війні.

Так, у Перечинському ліцеї 25 жовтня 2019 року відбулися такі заходи:

– читацька година «Не зміліє ріка пам’яті» (10 – 11-і класи, класні керівники);

– бібліографічний огляд «Із книг про війну, про бої ми читаємо» (5-і класи, бібліотекар);

– літературно-музична композиція «Назавжди в пам’яті народу» (педагог-організатор, учитель музичного мистецтва);

– відеопрезентація для учнів 9-их класів «Історичні міфи, пов’язані із вигнанням нацистів із України» ( вчителі історії);

– участь у міському мітингу-реквіємі з нагоди 75-ої річниці вигнання нацистів із України (учні 8 – 11-х класів та педагоги).

   

     У Перечинській гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку, Сімерській гімназії, Сімерківській ЗОШ І-ІІ ступенів для учнів 5-9 класів проведено виховні години «Вічний вогонь вимагає: Миру і щастя живим!», «Нацизм – чума ХХ століття», «Пам’ятаємо минуле заради майбутнього», «Внесок українців у  перемогу над нацизмом». Учитель історії Перечинської гімназії з учнями 11-х класів провів інформаційний захід на тему «Друга світова війна у пам’яті українців та європейців», під час якого учні висловлювали власні судження та переживання із зазначеної тематики. Учнів 9-х класів переглянули кінофільм «Нескорений» режисера Олеся Янчука про події воєнного  та повоєнного часу в Західній Україні, боротьбу УПА проти німецьких військ та диверсійних загонів НКВС СРСР.


18 жовтня 2019 року стартував перший етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді

імені Тараса Шевченка

 Щороку у жовтні-листопаді у закладах загальної середньої освіти з метою підвищення загальної мовної культури, виявлення творчо обдарованої молоді проходить Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Школярі змагаються у двох номінаціях: учні 5-8 та 9-11 класів.

   

     

Перший етап проходить за завданнями, укладеними шкільними методичними об’єднаннями вчителів української мови та літератури. Завдання (творчі роботи) могли передбачати теми, пов’язані з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, які сприяють об’єднанню нації, формують почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Тарас Шевченко.

Зустріч учнів Зарічівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів із письменником-земляком В.В.Мулесою.

Презентація книги "Карпатська балада".