Новини

Проведення заходів, присвячених відзначенню 81–ї річниці проголошення Карпатської України. 

У всіх закладах загальної середньої та дошкільної освіти Перечинської  ОТГ 5-11 березня 2020 року пройшли Шевченківські дні

КАРАНТИН

11 Березня 2020 - 10:42

Щорічно, з наближенням весни в містах та селах, на полях, пагорбах та вздовж доріг знищується все живе. 

Вогнем знищується не лише сухостій, але й насіння і коріння живих рослин, пошкоджується нижня частина дерев і кущів, погіршується якість ґрунтів.


05 березня 2020 року  на базі Перечинського ліцею пройшла робоча  нарада з відповідальними за організацію та проведення у закладах загальної середньої освіти гри «Сокіл» («Джура»)

ЗІ СВЯТОМ 8 БЕРЕЗНЯ

06 Березня 2020 - 13:43

Наші педагоги  5-8 лютого з метою підтримки професійного розвитку, обміну досвідом, вдосконалення методичних, практичних навичок та професійних компетенцій, сприяння міжнародному діалогу  у сфері освіти відвідали німецькі школи.

 

З метою втілення європейського досвіду, нових підходів до реалізації освітніх завдань педагоги Перечинської ОТГ 30-31 січня 2020 року відвідали австрійські школи і дитячі садочки. 

Битва під Крутами – один із важливих сюжетів української історичної пам’яті, саме там у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.

Напередодні відзначення в Україні дня пам'яті героїв Крут у закладах освіти проведено низку тематичних заходів.

Участь у соціальній програмі «Активна зима»

Щороку 22 січня, у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, Україна відзначає День Соборності. Ідея соборності для українців завжди була актуальною та наріжною. Акт Злуки став символом і легендою для наступних поколінь борців за Україну.

Активна зима

17 Січня 2020 - 10:27

Соціальна програма "Активна зима"