Акція "Майбутнє лісу у твоїх руках!»

01 Червня 2023 - 06:21

 2 квітня 2019 року учні 7-9 класів Сімерської ЗОШ І-ІІ ступенів разом з Перечинським лісгоспом долучилися до щорічної акції, яка проводиться в Україні - "Майбутнє лісу у твоїх руках!».

   

   Приємно спостерігати, що кожного разу до неї долучається все більше небайдужих та бажаючих людей озеленити рідну країну, що хочуть зробити свій внесок у майбутнє нашої планети.

   Метою акції є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень та дотримання правил поведінки у лісі.

   Важливо надати можливість учнівській молоді, представникам громадськості та загалом всім бажаючим взяти участь у створенні лісів, а також підвищити довіру громадян до діяльності лісогосподарської галузі.

   Старанність та сумлінність принесла не тільки користь, а і задоволення від проробленої роботи. Гарного настрою додавала тепла весняна погода.

        

   Всі, хто садив лісові культури впевнені, що посаджені на позитиві деревця, через десяток років перетворяться у молодий ліс, який буде приносити користь.