Акція «Зробимо Україну чистою разом!»

05 Лютого 2023 - 02:52

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації 06.03.2019 №135 «Про благоустрій населених пунктів, проведення акції «Закарпаттю - чисте довкілля», місячника «Чисті узбіччя», наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації 22.03.2019 №83 «Про благоустрій у закладах освіти області, проведення акції «Закарпаттю - чисте довкілля» та встановлення єдиного санітарного дня з очищення території»,  розпорядження в.о.Перечинського міського голови 05.03.2019 №24/02-04 «Про  проведення Місячника та поліпшення  санітарного стану території Перечинської ОТГ» та з метою пропаганди охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів, приведення до належного стану населених пунктів, зелених зон, місць відпочинку, прибережних смуг річок і водоймищ, виховання в учнів бережливого ставлення до навколишнього середовища» учні та працівники закладів освіти взяли участь у Всеукраїнській акції «Зробимо Україну чистою разом!».

Керівниками закладів освіти було організовано низку заходів,  спрямованих на поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрій закладів освіти та прилеглих до них територій, очищення водних джерел, поширення екологічних знань.

 За час проходження акції проводилися роботи з ліквідації стихійних сміттєзвалищ, благоустрою пришкільних територій, парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків, кладовищ, меморіальних комплексів, інших об’єктів благоустрою.

Очищено від сміття та приведено у належний санітарний стан узбіччя доріг у межах територій, прилеглих до закладів освіти. Упорядковано спортивні і дитячі майданчики, місця відпочинку та очищено їх від сміття, побутових відходів.

  

У закладах освіти та прилеглих до них територій посаджено саджанці, кущі, дерева, здійснено вирубування пошкоджених і сухих дерев, обрізування існуючих дерев.

        

Велика увага в ході акції була приділена екологічній освітньо-виховній роботі. Були проведені заходи, спрямовані, насамперед, на виховання, формування та розвиток у юних громадян кращих рис української нації: почуття патріотизму, любові до рідної землі та її природи, працелюбності, що є запорукою майбутнього нашої держави. У закладах освіти були проведені години екології, виховні години, тематичні уроки, пізнавальні екскурсії, конкурси малюнків на природоохоронну тематику.