День Гідності та Свободи

30 Травня 2023 - 14:39

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Встановлене «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…»

 

 

У  ЗЗСО Перечинської ТГ пройшли такі заходи, приурочені відзначенню Дня Гідності та Свободи:

  1. У 5 – 11 класах проведено виховні бесіди, години спілкування, присвячені відзначенню річниці Революції Гідності та Свободи.
  2. Учителі історії для учнів 5-9 класів провели інформаційні заходи, на яких учні висловлювали власні судження та переживання із зазначеної тематики.
  3. У бібліотеках ЗЗСО представлені тематичні виставки «З Україною в серці», «Паралелі історії», «В єдності сила народу» .
  4. З учнями 2 – 4 класів проведено бесіди на теми: «Єдина незалежна держава», «Бути гідним – бути людиною», «Що таке гідність», «Гідним бути завжди й у всьому».
  5. На уроках-диспутах «Революція гідності – Майдан» для 9-11 класів учителі історії обговорили разом з учнями відеопрезентації «Революція Гідності та Свободи», «Наші односельчани – на захисті миру».
    У Сімерській гімназії проведені інформаційні хвилини для учнів 5-6 класів, години спілкування, виховні години для учнів 7-8 класів, вчитель історії провела круглий стіл для учнів 9 класу.
    Віримо, що зникнуть ненависть, несправедливість, жорстокість і безсердечність. Запанує щастя і добробут під блакитним безхмарним небом серед безкрайнього золотого поля.
  6.