«День майбутнього захисника Вітчизни»

05 Лютого 2023 - 03:33

На виконання наказу відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Перечинської міської ради 20.02.2018 №35 «Про проведення «Дня майбутнього захисника Вітчизни» та відповідно до плану Перечинського військового комісаріату 19.02.2018 №354, з метою виховання громадянина-патріота України,  готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку щодо захисту національних інтересів України 14 березня 2018 року на базі Перечинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено спільний «День майбутнього захисника Вітчизни»  серед учнів 11 класів Перечинської об’єднаної територіальної громади та Перечинського району.

 Відкрили свято Іван Погоріляк  - голова Перечинської міської ради,  голова Перечинської райдержадміністрації Віктор  Олефір та голова Перечинської райради Михайло Ласкін.

            

Перед учнями виступили також заступник військового комісара майор Олексій Абрашкевич та учасник АТО Іванов Артур.

    

 Представник військового комісаріату ознайомив випускників закладів загальної середньої освіти з умовами вступу у вищі навчальні заклади Міністерства оборони України.

     

Учні змагались у стрільбі з пневматичної гвинтівки,  фізичної підготовки, виконували стройові прийоми.

    

Лікар Шейко Д. провів практичне заняття по медичній підготовці. 

 «День майбутнього захисника Вітчизни» закінчився змаганням у перетягуванні канату серед учнів району та об’єднаної територіальної громади. Переможців змагання було нагороджено грамотами.