День Соборності України 2018

01 Червня 2023 - 05:20

День Соборності України відзначають щороку, починаючи з дня підписання в 1919 році Акту Злуки Української Народної Республіки (УНР) й Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР). Офіційно День соборності святкують з 1999-го.

Об'єднанню УНР та ЗУНР передувало підписання 22 січня 1918 року Четвертого універсалу Центральної Ради, за яким Українська Народна Республіка стала суверенною і незалежною державою. Західно-Українську Народну Республіку було проголошено в листопаді 1918-го. Саме 22 січня 1919 року завершився процес об'єднання України.

22 січня 2018 року, в залі засідань районної ради відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Соборності. в якому взяли участь працівники відділу освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Перечинської міської ради.

 День Соборності України відзначали у закладах освіти Перечинської міської ради.

У читальній залі центральної районної бібліотеки проведено урок історії з учнями 9-10 кл. Перечинської гімназії суспільно-гуманітарного напрямку. Про історичні події того періоду учням розповів вчитель ВишнякАндрій Миколайович і для учнів підготували відеоперегляд.

          

У Зарічівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів педагог-організатор школи Бейка А.В. підготувала урок-презентацію "Шяхами історії від тих днів і до сьогодні..."; було організвано тематичну виставку "Україна - єдина  країна", читання віршів "Моя Україна", "Незалежна Батьківщина","Єдина соборная мати- Україна", КВК "Держані символи.Які вони?", Учнівська акція під гаслом "України єдиної  - ми  діти!".

          

ДЕНЬ  СОБОРНОСТІ  УКРАЇНИ у Перечинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

Фото Наталіи Іванчо.    Фото Наталіи Іванчо. Фото Наталіи Іванчо.

 

 У Перечинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів вчителі історії Дорош О.О., Гордійчук О.В. разом із педагог- організатором Іванчо Н.В. проводили виховні тренінгові заняття, приурочені Дню Соборності України з учнями 5-10 класів

У будинку культури с.Зарічево відбулася засідання за круглим столом "«День Соборності і Свободи України».