День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

30 Травня 2023 - 14:52

   15 лютого  традиційно вшановують мужність тисяч співвітчизників і односельчан. З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.
Тридцять два роки тому сотні сімей, родин, де підростали майбутні солдати, з полегшенням зітхнули.
   15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
  
  

   У закладах освіти пройшли заходи з відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав: оформлено виставки в шкільних бібліотеках «Афганістан – наш біль», проведено музейні уроки «Пам'ять без кордонів», бесіди «Уклін – живим, полеглим - слава", учні переглянули тематичні презентації та документальні фільми, відбулися зустрічі з ветеранами-афганцями, учасниками АТО, ветеранами війни «Болить і досі всім Афганістан»,«Зустріч поколінь».