Екскурсія у військову частину

20 Березня 2023 - 20:49

У сучасному суспільстві патріотичне виховання молоді є не лише одним із важливих напрямків у освітньому процесі – в сучасних політичних умовах воно стало пріоритетним. 

З метою піднесення престижу та формування у молоді мотивації до служби у Збройних Силах України, активізації військово-патріотичного виховання 21 травня 2021 року учні 11 класів Перечинського ліцею та Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку відвідали в/ч А1778 м.Ужгород. Учні ознайомилася з військовою технікою, озброєнням, екіпіровкою, із захопленням фотографувались на фоні військової техніки. Приміряли на себе й військове спорядження, а саме:  засоби індивідуального захисту і різне озброєння, показали, як розібрати та зібрати пістолет Макарова та автомати Калашникова. Але найбільше юнакам і дівчатам сподобалися вправи зі стрільби з пневматичної зброї, майстер-клас з розбирання та збирання автомата, а також одягання військового спорядження, зокрема бронежилета. На безліч запитань учнів військові надавали вичерпну та чітку відповідь. 

По завершенні екскурсії учні оглянули житлово-побутові умови строковиків. 

Відділ освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Перечинської міської ради висловлює щиру подяку Перечинському районному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки, командиру військової частини за організовану екскурсію, яка була цікавою, насиченою та повною нових вражень.