День Гідності та Свободи

05 Лютого 2023 - 02:40

Цьогоріч День Гідності та Свободи відзначається на тлі повномасштабного вторгнення рф, яке розпочалося 24 лютого. Україна знову бореться за свою свободу та незалежність, захищаючись від агресора.

Вчитель історії Перечинського ліцею Гордійчук О.В. провела виховні заходи з метою донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

       

«Вільні творять майбутнє...» під таким гаслом пройшло відзначення Дня Гідності та Свободи в Зарічівській гімназії. Це особлива дата для кожного українця, для кожного патріота своєї держави, адже саме в цей день відчувається безмежна сила єдності та  гордості за те, що наша Батьківщина багата на справжніх героїв з великим серцем і високим духом, спроможних захистити національну свободу та боротися за щасливе майбутнє прийдешніх поколінь.

Доземний уклін всім захисникам та захисницям, що стали на захист нашої державності, які назавжди залишаться в пам’яті народу та будуть гідним прикладом для нас та прийдешніх поколінь!