І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2021

01 Червня 2023 - 05:21

З метою виховання у молодого покоління українців відданості Батьківщині та українському народу, готовності обороняти рідну землю, бути фізично розвиненими та духовно багатими проводиться Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Джура».

Для проведення І етапу гри «Джура» 11 травня 2021 року, щоб позмагатися у силі, витривалості, зібралися рої з усієї Перечинської територіальної громади:

рій «Екстремали» (старша вікова група) Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку;

рій «Соколята» (середня вікова група) та «Джура» (старша вікова група) Перечинського ліцею;

рій «Патріоти» Зарічівської гімназії;

рій «Козачата» Сімерської гімназії;

рій «Патріоти» Сімерківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

На урочистому відкритті були присутні:

Перечинський міський голова Погоріляк Іван Михайлович;

підполковник Шинкарьов В’ячеслав Володимирович та прикордонники Чопського прикордонного загону;

працівники поліції Ужгородського районного відділення поліції № 1 (Зелді О. М.) та ДПРЧ-1 управління ДСНС України в Закарпатській області Інесса Дзямулич).

  

   

  

  

  

  

До програми гри було включено такі види змагань, конкурсів та звітів відповідно до Умов проведення Всеукраїнського етапу гри: конкурс строю та пісні „Впоряд”, конкурс звітів „Добре діло”, творчо-мистецький звіт „Ватра”, інтелектуальна гра-вікторина „Відун”, силове змагання „Перетягування линви”, метання гранати на точність, подолання туристсько-спортивної смуги перешкод, етап „Рятівник” (теоретичний тур), вивчення матеріальної частини автоматичної зброї (розбирання та збирання АК-74).


Учасники гри „Джура” продемонстрували рішучість, наполегливість,  належний рівень підготовки та знання з основ народної культурної спадщини, історії України, військово-прикладних видів спорту.

Призерами І етапу (у територіальній громаді) Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2021 стали:

І місце - рій «Екстремали» (старша вікова група) Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку;

ІІ місце - рій «Джура» (старша вікова група) Перечинського ліцею;

І місце – рій «Патріоти» (середня вікова група) Зарічівської гімназії;

ІІ місце – рій «Козачата» (середня вікова група) Сімерської гімназії;

ІІІ місце - рій «Соколята» (середня вікова група)  Перечинського ліцею .

Учасники гри через відродження національних і загальнолюдських духовних моральних цінностей та за допомогою військово-прикладних видів спорту, єдиноборств, народних ігор та забав з метою гартування духу й тіла, набули знання, уміння і навички, необхідні справжньому патріоту – майбутньому захиснику Вітчизни.