І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2023

30 Травня 2023 - 13:57

16 травня 2023 року на базі Перечинської ДЮСШ відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

З метою виховання у молодого покоління українців відданості Батьківщині та українському народу, готовності обороняти рідну землю, бути фізично розвиненими та духовно багатими проводиться Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Джура».

Для проведення І етапу гри «Джура» 16 травня 2023 року, щоб позмагатися у силі, витривалості, зібралися рої з усієї Перечинської територіальної громади:

рій «Незламні серця» (старша вікова група) Перечинського ліцею;

рій «Екстремали» (середня вікова група) Перечинського ліцею;

рій «Незламні» Зарічівської гімназії;

рій «Ми – майбутнє України» Сімерської гімназії;

рій «Козаки» Сімерківської гімназії.

На урочистому відкритті були присутні працівники поліції Ужгородського районного відділення поліції №1 та військовослужбовці Ужгородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, керівники ЗЗСО та працівники відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту.

До програми гри було включено такі види змагань, конкурсів та звітів відповідно до Умов проведення Всеукраїнського етапу гри: конкурс строю та пісні «Впоряд», творчо-мистецький звіт «Ватра», інтелектуальна гра-вікторина «Відун», силове змагання «Перетягування линви», подолання туристсько-спортивної смуги перешкод, етап «Рятівник» (практичний тур), практичне виконання вправи стрільб з АК-74.

Учасники гри «Джура» продемонстрували рішучість, наполегливість, належний рівень підготовки та знання з основ історії України, військово-прикладних видів спорту.

Призерами І етапу (у територіальній громаді) Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 2023 стали:

І місце - рій «Екстремали» (середня вікова група) Перечинського ліцею;

ІІ місце - рій «Козаки» Сімерківської гімназії;

ІІІ місце - рій «Незламні» Зарічівської гімназії. Учасники гри через відродження національних і загальнолюдських духовних моральних цінностей та за допомогою військово-прикладних видів спорту, єдиноборств, народних ігор та забав з метою гартування духу й тіла, набули знання, уміння і навички, необхідні справжньому патріоту – майбутньому захиснику України.

Окрема подяка за надану допомогу у прокладенні смуги перешкод працівникам КЗПО «Закарпатський обласний центр дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН»: Мазуру В.Б., Кононенко О.В. та Монич О.О.