ІІ етап Конкурсу на тему „Захисники України: історія та сьогодення”

30 Травня 2023 - 13:15

День захисника України щорічно відзначають 14 жовтня, починаючи з 2014 року! Це свято — привід нагадати кожному, що захист Батьківщини — це найвищий обов’язок. 

 

З метою вшанування бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, збереження та розвитку національних та військових традицій, а також для виховання української молоді в дусі військових традицій, формування національно свідомої, патріотично зрілої особистості  у листопаді 2021 року проведено ІІ (міський) етап обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення”.  Конкурс проводився у чотирьох номінаціях: «Лист», «Вірш», «Малюнок», «Фоторобота».

У ІІ етапі Конкурсу взяли участь 22 учні закладів загальної середньої освіти, у тому числі 6 - у номінації «Лист», 2- у номінації «Вірш», 9 – у номінації «Малюнок» та 5 – у номінації «Фоторобота».

На Конкурс представили роботи учнів Перечинський ліцей (5 робіт), Сімерківська гімназія (2 роботи), Зарічівська гімназія (3 роботи), Сімерська гімназія  (12 робіт).

  

 

Роботи, надіслані на Конкурс, свідчать про те, що наші учні усвідомлюють патріотизм та духовні цінності Українського народу, шанують самовідданість воїнів-захисників Батьківщини, прагнуть миру й об’єднання нації, вірять у щасливе майбуття Української держави.