II тур виставки-конкурсу декоративно-ужиткового й образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

20 Березня 2023 - 21:58

 

З метою підтримки й розвитку декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, художньо-естетичного виховання учнівської молоді, формування в неї поваги до національної культурної спадщини з 10 до 25 лютого 2023 року у закладах загальної середньої освіти Перечинської ТГ було організовано та проведено І-ІІ тури виставки-конкурсу декоративно-ужиткового й образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

На ІІ тур виставки-конкурсу було представлено 60 робіт, виконаних учнями Перечинського ліцею, Сімерської гімназії, Сімерківської та Зарічівської гімназій у довільній формі за такими номінаціями: художня вишивка, в’язання гачком, витинання, м’яка іграшка, народна лялька, декоративний розпис, вироби з природних матеріалів, писанкарство, вироби з тіста, бісероплетіння, паперова пластика та оригамі, ізонитка, образотворче мистецтво (графіка, живопис) та інші техніки виконання.

На виставку-конкурс були представлені вироби, виготовлені з тканини, дерева, бісеру, паперу, тіста та є зразками сучасних саморобних виробів рукоділля, іграшок,  де органічно поєднуються національні художні традиції з сучасними тенденціями формотворення. Вкотре переконуємося, які талановиті наші учні!