Конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами»

01 Червня 2023 - 05:17

У ЗЗСО Перечинської ТГ з 9 березня до 15 квітня 2021 року проведено І та ІІ етапи Конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами».

         З метою привернення уваги громадськості до української родини, формування цілісної особистості, з розвиненим почуттям власної гідності, відповідальної за збереження і продовження сімейних культурно-історичних традицій, виховання шанобливого ставлення до жінки-матері як невтомної і самовідданої берегині звичаїв, традицій, духовності, виявлення й підтримки обдарованих дітей департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації проводить у 2021 році обласний конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами». У закладах загальної середньої освіти Перечинської ТГ з 9 березня до 15 квітня проведено І та ІІ етапи названого вище Конкурсу.     

         За підсумками І етапу для участі у ІІ етапі Конкурсу було подано      21 роботу, у тому числі  6 - у номінації «Лист мамі», 3 – «Вірш мамі» та 12 – «Малюнок мамі».

  

  

  

        Представлені роботи вирізнялися творчим підходом до висвітлення тематики, глибиною та емоційністю викладу, щирістю висловлених думок, багатством виражальних словесних та образотворчих засобів.

          Ще раз, вкотре, ми впевнилися в тому, що наші діти – талановиті, розумні, щирі та дуже люблять і поважають своїх мам.