Міжнародний день осіб з інвалідністю

05 Лютого 2023 - 04:01

Відповідно до листа департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації-обласної військової адміністрації від 02.12.2022 №01-15/1750 «Про підготовку та проведення в області у 2022 році Міжнародного дня осіб з інвалідністю»  у всіх закладах загальної середньої освіти Перечинської ТГ проведено відповідні тематичні заняття.

З метою виховання поваги, людяності, співпереживання, турботи про людей, привернення уваги суспільства до розв’язання проблем інвалідів у 5-9 та 10-11 класах проведено години спілкування на теми: «Спочатку людина, потім статус», «Байдужість – найстрашніший ворог людини», «Рівний серед рівних», «Зрозуміти іншого».

Практичними психологами спільно з педагогами-організаторами у Перечинському ліцеї та Сімерській і Сімерківській гімназії проведено виховні години «Відкрий серце для добра», бесіди «Мистецтво жити разом», тренінгові заняття «Людина починається з добра», бесіди «Добро лікує душу». Учні молодших класів переглянули й обговорили проблеми, порушені у мультфільмах «Про Діму» (про життя дітей з обмеженими можливостями) та «Подарунок» (зворушлива історія про дружбу, породжену спільним болем).

Усі заходи проводилися з дотриманням карантинних вимог та вимог воєнного стану.