Одноденні навчально-польові збори з учнями 11-х класів

01 Червня 2023 - 04:54

Проведено одноденні навчально-польові збори з учнями 11-х класів Перечинської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку на базі відділу прикордонної служби смт. В.-Березний

    Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу» стосовно підготовки громадян України до військової служби, ст.7 Положення про допризовну підготовку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2000 року №1770 та спільного наказу департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації та Закарпатського обласного військового комісаріату «Про проведення навчально-польових зборів з юнаками випускних класів (груп) закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), вищої освіти Закарпатської області від 10.04.2019 №1/109, з метою вдосконалення знань, умінь і навичок учнів з навчального предмета «Захист Вітчизни», визначення рівня їх готовності до строкової військової служби у Збройних силах та інших військових формуваннях України проведено одноденні навчально-польові збори з учнями 11-х класів Перечинської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку на базі відділу прикордонної служби смт. В.-Березний.

        

    Під час проведення навчально-польових зборів проведено культурно - масові заходи, демонстрацію фільмів військово-патріотичної тематики. Учні  ознайомилися зі зброєю, із побутом та життям військовослужбовців, зустрічі з ветеранами війни і Збройних сил України тощо.