Свято за підсумками обласного конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами»

01 Червня 2023 - 06:09

 Відповідно до наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації 11.04.2018 №94 «Про підсумки обласного конкурсу «Малюнок, вірш, лист до матері» 5 травня 2018 року у приміщенні Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» проходило свято за підсумками обласного конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами».

На свято були запрошені учні-учасники ІІІ етапу та педагоги закладів загальної середньої освіти Перечинської міської ради, учні яких зайняли І місце у ІІ етапі.

Крім того, на свято були запрошені учні, які посіли призові місця (ІІ та ІІІ) у кожній із номінацій:  на кращий літературний твір чи поезію „Лист мамі”, „Вірш мамі” та на кращий твір образотворчого мистецтва „Малюнок мамі”.

Під час проведення свята до Дня матері відбулося нагородження переможців конкурсу.

    

Переможець ІІІ (обласного) етапу Конкурсу Бабидорич Аліна - учениця 9 класу Сімерківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів була нагороджена грамотою департаменту освіти і науки та цінним подарунком.

Також нагороджено грамотою департаменту освіти і науки облдержадміністрації учителя української мови та літератури Сімерківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Головашову Любов Валеріївну, яка підготувала переможця Конкурсу.

          

Учні  - учасники свята та  переможці ІІ етапу, отримали солодкі призи.