Тиждень безпеки дорожнього руху

01 Червня 2023 - 05:51

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. А безпечна поведінка наших дітей на дорозі - це запорука їхнього життя. Тому у рамках Тижня безпеки дорожнього руху актуальними темами виховних занять, бесід із учнями стали "Правила для пішоходів", "Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів", "Безпека дорожнього руху – це життя!"

18 листопада 2021 року до проведення заходів Тижня правил дорожнього руху у Перечинському ліцеї були долучені працівники місцевого відділення поліції, які провели цікаве виховне заняття про правила дорожнього руху з учнями 5-их класів.

 

"Безпечна дорога додому" - саме під таким гаслом проходили виховні бесіди, приурочені Тижню безпеки дорожнього руху в початкових класах філії Початкова школа Перечинського ліцею. Працівники сектору реагування патрульної поліції розповідали учням, як потрібно поводитись на вулиці та дозволили дітям відчути себе справжніми поліцейськими.

Вчитель "Основ здоров'я" провела Національний урок з безпеки дорожнього руху "Безпечна дорога домому" із учнями 9-х класів під гаслом "Безпечна поведінка на дорозі рятує життя!"