16 листопада - Міжнародний день толерантності

01 Червня 2023 - 05:19

16 листопада - Міжнародний день толерантності. Саме цього дня в 1995 році держави-члени ЮНЕСКО ухвалили Декларацію принципів толерантності.
Адже толерантність – риса цивілізованого суспільства. Тому що люди, які хочуть жити в гармонії та порядку, ніколи не ображатимуть, принижуватимуть чи будуть завдавати шкоди людині з протилежними поглядами.
У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування у здобувачів освіти Перечинського ліцею загальнолюдських моральних цінностей практичний психолог Рейтій О. та соціальний педагог Уліганець Т. провели ряд заходів : "Не забудь-людиною будь"(7-Г клас), "Толерантність у нашому навчальному закладі "(7-Б клас), "Що я розумію під словом "толерантність""(8-Г клас), "Толерантність у нашому житті"(6-Г клас). Також оформлено тематичний куток соціально-психологічної служби до Дня толерантності.
 
 

 

У  Сімерській гімназії 16 листопада пройшов День толерантності. Впродовж дня робота психолога (Ховріна Н. О. ), класних керівників, вихователів ГПД гімназії була спрямована на формування в учнів поваги до інших людей, їхніх думок, підвищення настрою учасників навчально-виховного процесу, створення ситуації успіху для невпевнених учнів та розкриття творчого потенціалу обдарованих дітей.
План проведення заходів був насичений та різноманітний. 
Проведені заходи дали можливість ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ.