Участь у тренінгу «Медіація в школі – альтернативна форма вирішення конфліктів»

01 Червня 2023 - 05:48

17 грудня 2018 року педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти (практичні психологи та педагоги-організатори) взяли участь у тренінгу «Медіація в школі – альтернативна форма вирішення конфліктів», який відбувся на базі Закарпатського ВП ЦРМС за участі радника з питань муніципальних послуг в Закарпатській області, Павла Рябоконь.

       

Тренінг присвячено розвитку інституційної спроможності управлінців, керівників закладів освіти, педагогів та психологів до розвитку освіти ОТГ в умовах реформування. 

Всі ми знаємо, що на сьогоднішній день надзвичайно гостро постає проблема конфліктів в закладах освіти та агресивних проявів у міжособистісних стосунках учнівської молоді. Особливого розповсюдження набувають прояви систематичної, довготривалої  агресії одних учасників навчально-виховного процесу до інших, передумовою якої є невирішеність конфліктної ситуації на зачатках та несвоєчасне її розпізнання. Майже у всьому цивілізованому світі, прояви довготривалої та систематичної агресії в учнівському середовищі, визначають через поняття «булінг». 

       

Саме на розгляд альтернативного способу вирішення конфлікту (медіація) і спрямований даних захід.