Відзначення 74-ї річниці вигнання нацистів з України

01 Червня 2023 - 05:34

24-26 жовтня, у день визволення міста Перечин, сіл Зарічево, Сімер, Сімерки та Ворочево за участі ветеранів, учнів та педагогів покладено гірлянди, вінки, запалено свічки біля пам’ятників та обелісків  полеглим воїнам у Другій світовій війні.

 

У закладах освіти Перечинської ОТГ із 22 по 26 жовтня 2018 року проведено тематичні уроки з історії України на тему: «Наш край у роки війни», класні виховні години, присвячені визволенню Закарпаття від німецько-фашистських загарбників «Поняття  мужності і честі», «Безсмертний подвиг земляків», «Мужні визволителі мого отчого краю», «Збережемо пам'ять про подвиг».

У Зарічівській, Сімерській, Сімерківській ЗОШ І-ІІ ступенів учителями історії проведено уроки мужності «Пам’яті закатованих у нациських таборах», години пам’яті «Світ пам’ятає…»,«Ми має пам’ятати тих закатованих людей, які були знищені нацистським режимом», переглянули презентації про героїзм воїнів у Другій світовій війні.

     

  26 жовтня 2018 року працівники відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, учні та педагоги Перечинської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли участь у мітингу біля колишньої військової частини, на який було запрошено ветеранів Великої Вітчизняної війни, представників влади. Хвилиною мовчання було вшановано тих, хто поліг у бою за мир на рідній землі і тих ветеранів, які померли у повоєнні роки.