На виконання наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації 26.11.2020 № 159 «Про проведення в області етапів Всеукраїнських конкурсів «Новорічна композиція» та «Український сувенір», з метою розвитку творчих здібностей дітей, виявлення талановитої учнівської молоді, формування в учнів дбайливого ставлення до природи з 01 до 09 грудня 2020 року у закладах загальної середньої освіти Перечинської ОТГ було організовано та проведено виставки-конкурси «Новорічна композиція» та «Український сувенір».
У І етапі Конкурсу брали участь як учні, так і класні колективи із Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку, Сімерської гімназії та Сімерківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.
На І (міський) етап Конкурсу «Новорічна композиція» були представлені роботи, виконані учнями в довільній формі за такими номінаціями: стилізована ялинка, новорічна композиція, новорічний вінок, новорічний букет, новорічний подарунок.
Відповідно до рішення журі І етапу Конкурсу визнано переможцями (І місце) та призерами (ІІ та ІІІ місце) конкурсу «Новорічна композиція» у номінації «Стилізована ялинка»
І місце
Колективна робота учнів 5-9 класів Сімерської гімназії за роботу «Ялинка» (керівник Білець Н.Ф.).
ІІ місце
Колективна робота учнів 5-9 класів Сімерської гімназії за роботу «Незвичайна ялинка» (керівник Білець Н.Ф.).
ІІІ місце
Мироненко Софія, учениця 4 класу Сімерської гімназії за роботу «Ялинка» (керівник Каганець О.М.).
У номінації «Новорічний вінок»
І місце
Свадеба Дарина, учениця 6 класу Сімерської гімназії за роботу «Віночок» (керівник Ховріна Н.О.).
ІІ місце
Гуранич Мирослава, учениця 5-Б класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку за роботу «Різдвяний віночок» (керівник Майор Т.І.).
ІІІ місце
Марченко Ростислав, учень 5 класу Сімерської гімназії за роботу «Віночок» (керівник Ховріна Н.О.).
У номінації «Новорічна композиція»
І місце
Баєва Ольга, Фізер Ксенія, учениці Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку за роботу «Новорічна фантазія» (керівник Білець Н. Ф.);
Легеза Валерій, учень 9 класу Сімерківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів за роботу «Різдвяне диво» ( керівник Лабанич С.І.).
ІІ місце
Василяйко Аліна, учениця 7 класу Сімерківської ЗОШ І-ІІ ступенів за роботу «Символ Нового року» ( керівник Бобаль Л.О.);
Кешкентій Ксенія, учениця 7 класу Сімерківської ЗОШ І-ІІ ступенів за роботу «Новорічний настрій» ( керівник Мараморощак Л.В.).
У номінації «Сюжетна композиція»
І місце
Сухар Ернест, учень 2-А класу Сімерської гімназії за роботу «Олені в зимовому лісі» (керівник Іванчо О.В.).
ІІ місце
Макарович Анастасія, учениця 4 класу Сімерської гімназії за роботу «Майстерня Діда Мороза» (керівник Каганець О.М.).
У номінації «Новорічний подарунок»
І місце
Рац Назар, учень 2-А класу Сімерської гімназії за роботу «Чобіток Діда Мороза» (керівник Славік Т.І.).
ІІ місце
Келемен Олександра, ученицю 2-Б класу Сімерської гімназії за роботу «Новорічний оберіг» (керівник Іванчо О.В.).
ІІІ місце
Бадзьо Раїса, ученицю 5-Б класу Перечинської гімназії ІІ-ІІІ ступенів суспільно-гуманітарного напрямку за роботу «Чарівний гном» (керівник Майор Т.І.);