Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

01 Червня 2023 - 06:25

З 27 вересня по 01 жовтня в нашій державі стартував Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу.

У рамках Тижня у закладах загальної середньої освіти Перечинської ТГ були проведені заходи щодо захисту інтересів дітей та протидії насильству.

У Сімерській гімназії була проведена зустріч з прокурором Перечинського відділу Бернар В.В. та інспектором ювенальної превенції Мельник Я.М.

  

У Перечинському ліцеї учні 8-А класу взяли участь у тренінгу "Не допускай насилля над ближнім". Цей тренінг провела вчитель правознавства Гордійчук О. В.

Для учнів 9-А класу поведено виховну бесіду на тему "Stopbulling" за участі  психолога ліцею Рейтій О., соціального педагога Уліганець Т. та вчителя правознавства Гордійчук О. Також здобувачі освіти 9-А класу мали змогу поспілкуватися із адвокатом Муруговим В.О. про правову відповідальність щодо булінгу в освітньому середовищі.

Учні 7-Б класу взяли участь у практичному занятті "Ми - проти булінгу!". Це заняття провели педагог-організатор Іванчо Н. та вчитель правознавства Гордійчук О.

Протягом тижня у Сімерківській гімназії класними керівниками було проведено ряд тематичних заходів щодо протидії булінгу серед школярів.

  

 Діти повинні розуміти, що фізичне залякування, побиття, стусани, підніжки, поштовхи, дотики є небажаним і це все булінг! Соціальне залякування або цькування із застосуванням тактики ізоляції-це теж булінг!