Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства''

08 Лютого 2023 - 11:59

29.11.2021 р. у рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства'' учні 9-А,Б класу Перечинського ліцею разом з вчителем правознавства Гордійчук О.В. відвідали Перечинське бюро правової допомоги, де голова бюро Кость Т. В.ознайомила здобувачів освіти із специфікою роботи бюро правової допомоги, із переліком основних послуг, які надаються громадянам, що звернулись по допомогу у бюро.
Також учні отримали інформацію щодо порядку отримання безоплатних правових консультацій та роз’яснень, щодо порядку отримання безоплатно послуг адвокатів системи БПД. У бюро дев'ятикласники дізналися, які категорії осіб можуть отримати безоплатну вторинну правову допомогу (представництво інтересів та складення документів процесуального характеру).
Учням було наголошено на можливості отримати відповіді на правові питання в кабінеті клієнта системи БПД, роз’яснено, як користуватись довідково-інформаційною платформою правових консультацій WikiLegalaid, як шукати необхідну інформацію.
Для здобувачів освіти продемонстровано відеоролик «Домашнє насильство: як діяти, куди звернутися по допомогу?» в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».
Заступник начальника Моісеєва І.С. ознайомила учнів з довідково -інформаційною платформою правових консультацій WikiLegalAid, як здійснювати пошук необхідної інформації , використовувати її у повсякденному житті та у навчальному процесі. Учні отримали в подарунок книги та брошури, за що вдячні працівникам Перечинського бюро правової допомоги.