Забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «НУШ»

30 Травня 2023 - 14:53

Створення необхідного освітнього середовища для першокласників, наближеного до умов дошкільного закладу, наступності між дошкільною та початковою ланками освіти – ключові завдання реалізації Концепції Нової української школи.

У закладах загальної середньої освіти Перечинської ОТГ в рамках реалізації Концепції «Нова українська школа» продовжується впровадження нового Державного стандарту початкової освіти у 3-х класах закладів загальної середньої освіти.

Реформування системи загальної середньої освіти дає можливість підготувати здобувача освіти на компетентнісному та особистісно-орієнтованому підході до навчання, враховувати вікові особливості психофізичного розвитку учнів, передбачати здобуття ними умінь і навичок, необхідних для успішної самореалізації в професійній діяльності, особистому житті, громадській активності.

Відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Перечинської міської ради вжито ряд заходів для використання коштів субвенції на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»  закуплено:

- 172 парти для учнів 1-х класів 2020/2021 н.р. Всі учні 1-х класів сядуть 1 вересня за нові парти.

    

- дидактичне обладнання та магнітно-крейдові дошки для всіх 1-х класів. 

- 9 телевізорів Smart TV,

    

- 7 багатофункціональних пристроїв, у складі яких: принтери, сканери, копіри та 2 ламінатори.