Конкурс «Захисники України: історія та сьогодення»

20 Березня 2023 - 21:44

День захисника України щорічно відзначають 14 жовтня, починаючи з 2014 року! Це свято — привід нагадати кожному, що захист Батьківщини — це найвищий обов’язок. 

З метою вшанування бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, формування загальнолюдських моральних орієнтирів і духовних цінностей, соціально активних громадян України, стійких, рішучих, відданих Україні патріотів, розкриття, підтримки і розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді з 2 по 18 листопада 2022 року проходив ІІ (у територіальній громаді) етап обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему «Захисники України: історія та сьогодення». Конкурс проводився у чотирьох номінаціях: «Лист», «Вірш», «Малюнок», «Фоторобота».

У ІІ етапі Конкурсу взяли участь 13 учнів закладів загальної середньої освіти Перечинської ТГ, у тому числі 5 - у номінації «Лист», 2- у номінації «Вірш», 6 – у номінації «Малюнок» та жодної роботи не було представлено у номінації «Фоторобота».

Роботи, надіслані на Конкурс, свідчать про те, що наші учні усвідомлюють патріотизм та духовні цінності Українського народу, шанують самовідданість воїнів-захисників Батьківщини, прагнуть миру й об’єднання нації, вірять у щасливе майбуття Української держави.