Змагання із футзалу серед дівчат у ІІ етапі "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"

23 Червня 2026 - 21:00

Сьогодні розпочалися змагання із футзалу серед дівчат у ІІ етапі "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги".

Змагалися команди Сімерської гімназії та Перечинського ліцею імені Героїв 68-го батальйону. З рахунком 8:4 перше місце виборола команда Ліцею імені Героїв 68-го батальйону.